Avers Screens

Avers Screens to polski producent ekranów projekcyjnych o jednym z największych udziałów sprzedaży tych urządzeń na rodzimym rynku. Trzy główne grupy produktowe tej firmy, wśród których znajdują się akcesoria projekcyjne, systemy sterowania oraz ekrany, są sprzedawane bezpośrednio przez producenta i za pośrednictwem wyspecjalizowanej sieci dystrybutorów.

Główna linia produktowa Avers Screens to ekrany projekcyjne, które w Polsce są znane z bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Produkty te są dostępne w rozmaitych rozmiarach (nawet do 6 metrów szerokości w wybranych wariantach produktowych) i formatach, mogą być wyposażone w zróżnicowane powierzchnie zarówno do przedniej, jak i tylnej projekcji; montowane na ścianie, suficie lub przeznaczone do zabudowy sufitowej.

W kontekście ekranów projekcyjnych nie sposób nie wspomnieć o akcesoriach Avers, a zwłaszcza o unikalnym, 3-częściowym systemie montażowym składającym się z kasety wyposażonej w zintegrowane prowadnice, uchwyty oraz bolce blokujące. Instalacja trwa zaledwie kilka chwil i ogranicza się do wywiercenia dwóch otworów w ścianie, zamocowania uchwytów, połączenia ich z ekranem, a następnie zabezpieczenia konstrukcji za pomocą bolców.


Za wyborem tego typu systemu mocującego przemawia nie tylko łatwa instalacja. Dzięki temu, że poprawnie zamontowany na uchwytach ekran może znajdować się w odległości około 1 mm od ściany, wszelkie elementy mocujące pozostaną niewidoczne.


Ostatnią grupą produktów firmy Avers są systemy sterowania, do których można zaliczyć urządzenia przewodowe i bezprzewodowe dedykowane do elektrycznych ekranów projekcyjnych oraz projektorów. Artykuły te funkcjonują zdalnie w oparciu o podczerwień lub radiową transmisję sygnałów (w zależności od wybranego wariantu) oraz mogą być obsługiwane ręcznie za pomocą przełączników ściennych.

Avers

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Produkty Avers doskonale sprawdzają się w eleganckich pomieszczeniach, w których wymagane jest zachowanie odpowiedniej kolorystyki i materiałów. Stonowane kolory oraz smukłe kształty kaset tej firmy doskonale pasują do większości współczesnych stylów wnętrzarskich, stanowiąc doskonałe uzupełnienie wyposażenia wielu przestrzeni.

W kontekście ekranów Avers nie sposób nie wspomnieć o rodzajach tkanin projekcyjnych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują m.in. Green Box – materiał typu green screen przeznaczony do nakładania efektów specjalnych w zakładach fotograficznych, studiach telewizyjnych oraz pracowniach komputerowej obróbki obrazów. Warte uwagi jest też podłoże Matt Grey ALR, które doskonale oddaje kolory wyświetlanych treści oraz ich ciemniejsze odcienie przy umiarkowanym świetle słonecznym. Nie zapominamy również o bardziej uniwersalnych podłożach, czyli: Matt White, Matt White P, Matt White E, New Coral White czy Matt Grey – produktach przystosowanych do różnych rodzajów rzutników, do projekcji przedniej albo tylnej; oferujących satysfakcjonujący poziom kolorów oraz szczegółów przy umiarkowanym oświetleniu.

Firma Avers Screens posiada w swoim portfolio aż 10 rodzajów ekranów projekcyjnych. Wśród nich można wyróżnić produkty rozwijane (przeznaczone do montażu ściennego lub do zabudowy sufitowej), egzemplarze ramowe, superlekkie ekrany pozbawione obudowy (Solar Prof), a także urządzenia instalacyjne przeznaczone na rynek sceniczny. Wymienione maszyny są wyposażone w najnowsze funkcjonalności: wydajne źródła zasilania, napędy sprężynowe z automatycznym hamulcem bezpieczeństwa utrzymującym stałą prędkość rozwijania i zwijania tkaniny oraz zdalne sterowanie (np. Stella Radio).

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę