O nas

Nasza historia

15

lat doświadczenia
na rynku

 

Wiele lat temu, po wielu wcześniejszych latach doświadczeń w IT, stawiając pierwsze kroki w branży AV, nie spodziewaliśmy się tak dynamicznego rozwoju technologii systemów audiowizualnych jaka nastąpiła w ostatnich latach. Dzisiaj rynek profesjonalnych systemów audiowizualnych (PROAV) to rynek rozwiązań dla wymagających klientów biznesowych i instytucjonalnych. Wiemy, że w końcu jesteśmy we właściwym miejscu i czasie. W ciągu ostatnich 15 lat wykonaliśmy setki projektów i wdrożeń dla klientów z całego kraju i zagranicy. Począwszy od małych, budżetowych projektów po rozległe systemy zintegrowane. Rynek zmienia się każdego roku, świadomość klientów i wymagania rosną, w końcu rozwijamy się również i my.

 

Nasze kompetencje, a co za tym idzie realizowane przez nas wyzwania stale rosną. Jesteśmy gotowi zaspokajać zarówno najbardziej podstawowe potrzeby naszych Klientów i jak i projektować naprawdę wyrafinowane rozwiązania światowej ligi.

 

Dzisiaj współpracujemy z czołowymi dostawcami profesjonalnego sprzętu audiowizualnego z całego świata. Z dostarczanych przez nich produktów projektujemy, budujemy, wdrażamy i uruchamiamy systemy szyte indywidualnie pod każdego z naszych klientów. Wsród naszych dostawców są kluczowi producenci wyświetlaczy wielkoformatowych – LG Business, NEC, Samsung, SONY, Vestel, projektorów – Barco, Epson, NEC, Optoma, SONY, systemów sterowań i dystrybucji video – AMX, Crestron, Extron, Key Digital, Kramer, systemów nagłośnieniowych – AKG, Biamp, BSS Audio, Crown, JBL Professional, Shure oraz wielu innych systemów. Dostęp do tak szerokiej oferty producentów daje nam nieskończone wręcz możliwości projektowania / integracji systemów pod wymagania danego klienta.

 

Jakość ma dla nas znaczenie. Jeśli trafili Państwo do nas, to znaczy, że również i dla Państwa. Możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.

1500+

Zadowolonych
klientów

 

Pracujemy dla najlepszych.

 

Do grona naszych klientów należą dzisiaj krajowe oddziały światowych korporacji, duże i średnie spółki krajowe, małe i średnie firmy, instytucje administracji publicznej, służby mundurowe. Współpracujemy z generalnymi inwestorami, biurami projektowymi, architektami przestrzeni komercyjnych, podwykonawcami instalacji niskoprądowych, elektrycznych. Szereg udokumentowanych referencji potwierdza nasze wdrożenia / kompetencje.

 

Każdy klient traktowany jest przez nas z należytą starannością – doradzimy i w prostym problemie i zaprojektowaniu rozległego, złożonego rozwiązania. Zawsze szukamy najlepszych, sprawdzonych rozwiązań, systematycznie podnosząc jakość obsługi.

 

Stale poszerzamy nasze kompetencje inwestując w rozwój naszych pracowników, udział w eventach branżowych, szkolenia, branżowe targi krajowe i zagraniczne. Wiedza niezbędna do projektowania systemów dzisiaj jest niesamowicie rozległa. Ale to praktyka a nie teoria czyni z nas wiarygodnego partnera. Potrafimy proponować skuteczne, stabilne rozwiązania o dobrym stosunku jakość / cena, zoptymalizowane pod dany projekt / klienta.

 

Polecamy Państwu zapoznanie się z naszym poradnikiem „Na co zwrócić uwagę przy projekcie systemu audiowizualnego”, w którym zwracamy uwagę na 10 kluczowych czynników wpływających na skuteczne wdrożenie systemu. Dokument ten dostępny jest do pobrania po wypełnieniu formularza kontaktowego w stopce naszej witryny.

100+

Referencyjnych
projektów

PROAV SYSTEMY AUDIOWIZUALNE – BIURO HANDLOWE
WAWELSKA 26
02-061 WARSZAWA

 

PROAV SYSTEMY AUDIOWIZUALNE – BIURO PROJEKTOWE
FILTROWA 62
02-057 WARSZAWA

 

KRS: 0000531619
NIP: PL7010449604
REGON: 360189910

 

TEL: +48 22 423 10 80

 

MAIL: PROAV@PROAV.PL

DANE REJESTROWE FIRMY
BUSINESS GROUP MAŁGORZATA SKORZYŃSKA SP. J.
WSPÓLNA 41 / 22 00-519 WARSZAWA

 

SANTANDER PLN –
32 1090 1883 0000 0001 2967 4734

 

SANTANDER EUR –
91 1090 1883 0000 0001 2967 4739

 

SWIFT/BIC : WBKPPLPP
IBAN EUR –
PL 91 1090 1883 0000 0001 2967 4739

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę