SMART OFFICE

Smart Office to system zarządzania przestrzenią biurową, który optymalizuje jej wykorzystanie i podnosi ergonomię, przyczyniając się do zwiększenia zysków firmy oraz ograniczenia kosztów operacyjnych.

W praktyce system Smart Office, w zależności od wdrożonych funkcjonalności, może służyć m.in.
do rezerwowania miejsc parkingowych, sal konferencyjnych, a nawet pojedynczych biurek. Procesy
te odbywają się w czasie rzeczywistym, zdalnie; niejednokrotnie są one sterowane za pomocą aplikacji mobilnej instalowanej na smartfonie. To rozwiązanie szczególnie cenione przez przedsiębiorców
i pracowników w dobie pracy hybrydowej – kiedy część obowiązków wykonywana jest poza biurem.

Rozwiązania tego typu bardzo dobrze sprawdzają się również w firmach korzystających z pracy w tzw. systemie hot-desking, gdzie pracownicy samodzielnie administrują dostępną przestrzenią biurową ah-hoc.


Smart Office to rozwiązanie, które jest wdrażane we wszystkich firmach sektora komercyjnego
w których pojawia się potrzeba zarządzania przestrzenią: w korporacjach, dużych spółkach
czy zakładach przemysłowych.


W projektach wykorzystujemy sprawdzone systemy Smart Office, dopasowane do oczekiwań klienta. Przykładem takiego oprogramowania może być Eveo Urve lub Zonifero (dostępne w formie aplikacji mobilnej), które umożliwia zarządzanie salami konferencyjnymi czy rezerwowanie biurek. Systemy Smart Office wdrażamy m.in. z panelami dotykowymi, montowanymi bezpośrednio przed salami konferencyjnymi, a także integrujemy je z serwerami / aplikacjami dostarczanymi np. przez firmę Microsoft.

Smart office

Marki:

Odbiorcy:

Rezerwacja przestrzeni biurowej – pracownicy mają możliwość rezerwowania biurek rotacyjnych. Wszelkie informacje na temat zajętości sal są wyświetlane i aktualizowane w czasie rzeczywistym. Po połączeniu systemu np. z czujnikami ruchu w sali konferencyjnej oprogramowanie poinformuje operatora o tym, czy w pomieszczeniu wciąż znajdują się pracownicy.

Zarządzanie miejscami parkingowymi – przy ograniczonej ilości miejsca na parkingu system Smart Office pozwoli zaoszczędzić czas na szukanie wolnego miejsca parkingowego. Dzięki niemu można nie tylko sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa dostępna przestrzeń, ale także zarezerwować ją z wyprzedzeniem np. dla gości przybywających do firmy.

Integracja z pozostałymi systemami – systemy Smart Office często z powodzeniem można zintegrować z oprogramowaniem odpowiadającym za pozostałe procesy w firmie. Doskonale sprawdzają się one w połączeniu z panelami systemów rezerwacji sal oraz integrują z oprogramowaniem do zarządzania treścią na wyświetlaczach Digital Signage.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę