SMART OFFICE

Systemy rezerwacji biurek, Big Data, zdalne zarządzanie sprzętami projekcyjnymi, wykorzystanie AI w codziennej pracy. Cyfryzacja i nowe technologie zmieniają otoczenie biznesowe, przyczyniając się do rozwoju tzw. przestrzeni Smart Office. Inteligentne biura to miejsca pracy, w których w przemyślany sposób wdrożone zostały rozwiązania zwiększające komfort, efektywność oraz bezpieczeństwo. Można do nich zaliczyć m.in. systemy audiowizualne, AI czy uczenie maszynowe.

Biuro, które wspiera Twoją pracę - Smart Office


W PROAV Systemy Audiowizualne zmieniamy oblicze biur w korporacjach, instytucjach i hotelach, przekształcając je w innowacyjne przestrzenie typu Smart Office. Już dziś możesz dołączyć do grona przedsiębiorców, którzy optymalizują czas poświęcany na żmudne czynności. Teraz możesz zarezerwować biurko, zarządzać salami konferencyjnymi, uruchomić wideokonferencję czy ściany wideo jednym przyciskiem.


Proponowane przez nas technologie możesz kontrolować zdalnie. Dzięki temu, że będą one ze sobą zintegrowane, nie musisz inwestować w kilka systemów sterowania. Często będziesz nimi zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej, przebywając w dowolnym zakątku świata. Tego typu wdrożenia są szczególnie cenne w przedsiębiorstwach, które stawiają na wyrafinowane metody organizacji i jak najwyższą wydajność działań.

Rezerwacja biurek, wideokonferencja i wiele więcej


Projekty AV realizujemy także na zlecenie mniejszych, ambitnych firm oraz start-upów, które mierzą wysoko. Systemy wideokonferencyjne, zintegrowane sterowanie oświetleniem czy roletami, rezerwacja biurek, uruchamianie konferencji jednym przyciskiem, a nawet włączanie sprzętów projekcyjnych z poziomu aplikacji mobilnej. Wszystkie te czynności znacznie przyspieszają pracę i sprawiają, że korzystanie z przestrzeni biurowej staje się po prostu znacznie prostsze oraz przyjemniejsze. Rozwiązania tego typu bardzo dobrze sprawdzają się również w organizacjach wdrażających model tzw. hot-deskingu, gdzie pracownicy samodzielnie administrują dostępną przestrzenią biurową ad-hoc.


Smart Office nie odnosi się jedynie do wnętrz typowo korporacyjnych. Technologie AV mogą udoskonalić praktycznie każdą przestrzeń pracy: control roomy, pomieszczenia hotelowe, przestrzenie retail oraz sprzedaży detalicznej, studia nagraniowe czy telewizyjne. W portfolio naszych rozwiązań znajdziesz wszystko, czego potrzebuje nowoczesna organizacja na miarę XXI wieku: zarówno proste systemy rezerwacji biurek, jak i wielomonitorowe ściany wideo.


Bądź Smart i pracuj w inteligentnym biurze


W projektach wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania dopasowane do oczekiwań klienta. Przykładem może być system Eveo lub Zonifero (oprogramowanie), które pozwala na zarządzanie salami konferencyjnymi czy rezerwowanie biurek. Technologie wdrażamy m.in. z panelami dotykowymi, montowanymi bezpośrednio przed salami konferencyjnymi, a także integrujemy je z serwerami / aplikacjami dostarczanymi przez firmy takie jak Microsoft.

Smart office

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Odbiorcy:

Rezerwacja przestrzeni biurowej

Pracownicy mogą rezerwować rotacyjnie biurka oraz sale konferencyjne. Wszelkie informacje na temat dostępności pomieszczeń i miejsc pracy są wyświetlane na eleganckich panelach, a także aktualizowane w czasie rzeczywistym. System można zintegrować na przykład z czujnikami ruchu. Kiedy sensor wykryje ludzi w pomieszczeniu, automatycznie prześle informacje do oprogramowania systemu. Dzięki temu operator będzie mógł zaktualizować dane o dostępności pomieszczenia. Tego typu funkcjonalności są oczywiście dostępne w formie aplikacji, więc możesz składać rezerwacje także z poziomu swojego telefonu, tabletu czy laptopa.

Integracja AV: rezerwacja biurek, centralne sterowanie, wideokonferencja

Inteligentne funkcje biura w dużej mierze wynikają ze stopnia i poprawności integracji poszczególnych rozwiązań. Nasza firma, wdrażając systemy AV, zadba o to, by wszelkie produkty, a także oprogramowanie były ze sobą kompatybilne i aby można było nimi w łatwy sposób zarządzać. Tworzenie tego typu połączeń między urządzeniami wcale nie oznacza ograniczenia możliwości analitycznych. Oprogramowanie wielu sprzętów dostarcza na bieżąco cennych informacji o wydajności, aktualizacjach, nieprawidłowościach czy czasie działania. Z naszej strony możemy rozbudować Twój system np. o wielomonitorową ścianę wideo, na której wyświetlane będą wszystkie informacje o działaniu poszczególnych systemów.

Jeśli szukasz nieszablonowych rozwiązań, które pomogą Ci zwiększyć efektywność pracy, to zapraszamy do kontaktu. U nas otrzymasz wszelkie informacje na temat rozwiązań oraz możliwości wdrożenia systemów Smart Office w Twojej firmie. Przygotujemy dla Ciebie projekt uwzględniający rozmieszczenie poszczególnych technologii oraz aranżacji wnętrza. Na każdym etapie projektu służymy doradztwem i pomocą, a także oferujemy wsparcie po wdrożeniu rozwiązań AV. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dołączyć do grona prestiżowych firm czerpiących profity z mocy systemów AV.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę