Epson

Epson to światowy lider w zakresie technologii i jedna ze 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Produkty tego przedsiębiorstwa stanowią nieodłączny element profesjonalnych, rozbudowanych sieci systemów projekcyjnych w miejscach takich jak sale kongresowe, pokoje konferencyjne w międzynarodowych korporacjach czy hotele.

Producent ten, odznaczony wieloma nagrodami, jest również promotorem zrównoważonego rozwoju oraz ekologii – oferuje urządzenia w pewnym zakresie konstruowane przy wykorzystaniu surowców wtórnych. Wybrane maszyny tej firmy są całkowicie biodegradowalne i można je poddać recyklingowi.

Historia tej firmy sięga początków XX wieku, kiedy to działając jeszcze pod nazwą Daiwa Kogyo, zajmowała się ona produkcją prostych sprzętów elektronicznych. Obecnie, po wielu latach ekspansji europejskich, azjatyckich i amerykańskich rynków, oferuje ona rozmaite kreatywne rozwiązania i urządzenia AV dla rynku corporate, bankowości, branży handlu detalicznego, sektora usług i wielu innych.

W portfolio produktowym tej firmy można znaleźć najróżniejsze urządzenia – zarówno proste w obsłudze, budżetowe rzutniki dla szkół, jak i potężne maszyny instalacyjne dedykowane dla klienta biznesowego z branży hotelowej oraz korporacyjnej. Jednym z najbardziej znanych i cenionych modeli projektorów Epson jest EB-L25000, który w 2016 roku zadziwił świat największą w tamtym okresie jasnością 25000 ANSI.


W realizacjach systemów AV proponujemy klientom projektory firmy Epson ze względu na liczne korzyści wynikające z ich użytkowania. Urządzenia te są w dużej mierze niezawodne – wykorzystują najnowsze technologie, natomiast każdy nowy element projektora jest skrupulatnie projektowany, a następnie przechodzi serię testów. Rzutniki Epson słyną też z doskonałych możliwości wizualnych.


Wśród produktów tych można znaleźć maszyny lampowe oraz laserowe wyposażone np. w wymienne obiektywy i rozmaite funkcje polepszające jakość wyświetlanego obrazu, w tym m.in. korekcję zniekształceń trapezowych czy optymalizację 4K.


Warto również wspomnieć o tym, że projektory tej marki są tworzone z zamysłem o oszczędzaniu energii, dlatego są one polecane klientom, którym zależy na optymalizacji kosztów prowadzenia działalności.

Epson

Zastosowane rozwiązania:

W ofercie firmy Epson znajdziesz urządzenia wyświetlające obraz w rozmaitych rozdzielczościach m.in. WUXGA, Full HD oraz natywnym 4K. Wybrane produkty są wyposażone w oprogramowanie Android TV, Epson Projector Professional Tool – narzędzie pozwalające na łączenie projekcji, stackowanie, mapowanie, sterowanie wieloma rzutnikami – czy Epson Projector Content Manager, które umożliwia tworzenie list wyświetlania treści.

Nowoczesne technologie zastosowane w urządzeniach Epson pozwalają na uzyskanie dużych obrazów o przekątnej nawet do 500 cali. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka jasność, która w połączeniu z kontrastem, dobrą rozdzielczością i HDR-em gwarantuje nasycone, jasne i niemęczące wzroku kolory.

Twórz układy projekcyjne o niemal dowolnym ustawieniu – idealnie wpasowujące się w rozmieszczenie dekoracji i elementów instalacji. Dzięki rozmaitym możliwościom montażu rzutnik może być zainstalowany na ścianie, podwieszonyna suficie oraz umieszczony na podczepianych ramach czy listwach oświetleniowych.

Funkcjonalności takie jak projekcja 360 stopni oraz Edge Blending sprawiają, że projektory Epson to doskonały wybór do zastosowań scenicznych i instalacji eventowych: wydarzeń o charakterze marketingowym, społecznym czy rozrywkowym. Z pomocą tych urządzeń można utworzyć wielomonitorowy system wyświetlania treści na specjalnych, bardzo szerokich ekranach projekcyjnych.

Warto również wspomnieć o urządzeniach takich jak projektory LightScene EV-100 dedykowanych do zastosowań kreatywnych. Za ich pomocą utworzymy przykuwające uwagę mappingi, ciekawe witryny sklepowe i unikalne ekspozycje pozwalające na opowiadanie niezapomnianych historii za pomocą światła oraz obrazu.

Urządzenia krótkoogniskowe oraz ultrakrótkoogniskowe Epson sprawdzają się w różnych układach pomieszczeń: w niedużych pokojach uczelnianych, salach konferencyjnych dzielonych za pomocą mobilnych ścian działowych oraz budynkach o nietypowym układzie ścian i sufitów. Produkty Epson wyróżniają się niewielką wagą, a także zwartą budową, co ma ogromne znaczenie podczas instalacji w mniejszych przestrzeniach.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę