Systemy interaktywne

Systemy interaktywne składają się z monitorów interaktywnych o przekątnej obrazu 65”, 75”, 86” czy nawet 98” oraz dedykowanego oprogramowania.

Korzystanie z tych urządzeń jest niezwykle proste i przypomina używanie tabletu. Wyświetlacze są obsługiwane dotykowo - jedną dłonią można sterować wszystkimi funkcjonalnościami: uruchamiać aplikacje, rozpoczynać wideokonferencje czy współpracować zdalnie przy projekcie.

Nowoczesne monitory interaktywne z powodzeniem wypierają tablice dotykowe. Produkowane obecnie wyświetlacze nie ustępują najnowszym telewizorom pod względem jakości obrazu. Wiele z nich w standardzie posiada rozdzielczość 4K lub Full HD, gwarantując bogactwo kolorów, głęboki poziom czerni, doskonałą szczegółowość oraz wysoki kontrast. Pod tym, co widać na pierwszy rzut oka, czyli wyświetlaczem, kryje się wydajny procesor o wysokiej mocy obliczeniowej, który zapewnia płynność obrazów oraz naturalne, natychmiastowe działanie oprogramowania. Dzięki niemu operator monitora może pracować na różnych aplikacjach jednocześnie, wyświetlać obraz przesłany z wielu urządzeń, a także współpracować zdalnie z kilkoma współpracownikami w tym samym czasie.

W naszej ofercie znajdziesz monitory dotykowe do systemów interaktywnych od dobrze znanych producentów: Avtek, Smart Board, Newline Interactive, BenQ, Samsung, LG Business czy NEC. Marki te zostały wyselekcjonowane przez nas w taki sposób, aby nasi klienci mogli wybrać urządzenie spełniające oczekiwania w 100%. Nasi dostawcy oferują monitory o różnych rozmiarach, dedykowane niemal do każdej przestrzeni: zarówno do niewielkich sal wykładowych, jak i dużych pokoi konferencyjnych, w zróżnicowanych parametrach - proste urządzenia dla szkół, a także zaawansowane wyświetlacze dla klienta korporacyjnego.


Nasze rozwiązania interaktywne dedykujemy przede wszystkim klientom działającym w szeroko pojętym biznesie, edukacji wyższej, administracji czy służbach mundurowych.


Monitory dotykowe znajdą zastosowanie niemal w każdej firmie, która na poważnie podchodzi do zwiększenia wydajności pracy (w tym pracy zdalnej) m.in. w agencjach kreatywnych, software-house’ach czy przedsiębiorstwach outsourcing’owych. Możliwość uruchamiania prezentacji, wideokonferencji, aplikacji dedykowanych do edytowania treści, a ponadto funkcja przesyłania dokumentów czy plików graficznych za pośrednictwem wbudowanych portów HDMI oraz USB pozwala na szybkie dzielenie się wiedzą, przełączanie się między różnymi źródłami danych oraz zmniejsza dystans społeczny między Twoimi pracownikami, podnosząc efektywność, sprzyjając integracji i przy jednocześnie dobrej zabawie.

Systemy i monitory interaktywne

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Odbiorcy:

Monitory interaktywne angażują aż trzy zmysły: dotyk, wzrok oraz słuch. Wchodząc w bezpośrednią interakcję z materiałem dydaktycznym, uczniowie szybciej przyswajają wiedzę oraz łatwiej jest im zrozumieć skomplikowane tezy omawiane na przykład na zajęciach fizyki czy grafiki. Wyświetlacze dotykowe tworzą również wyjątkową przestrzeń do współpracy. Studenci mogą wspólnie edytować pliki oraz projekty, wprowadzając nowe elementy graficzne, sporządzając notatki czy rozwiązując łamigłówki. To natomiast sprzyja cementowaniu więzi i uczy dobrych praktyk pracy zespołowej. Dzięki przedstawianym przez nas urządzeniom zyskuje również wykładowca, który szybciej i skuteczniej zrealizuje z uczniami podstawę programową.

Wyświetlaczy interaktywnych nie może zabraknąć również we wszelkiego rodzaju organach administracji publicznej. Urządzenia te są nieocenioną pomocą podczas podejmowania uchwał, głosowania nad nowymi inwestycjami, szkolenia nowych kadr czy prowadzenia wideokonferencji. Za sprawą wysokiej rozdzielczości i szerokich kątów widzenia z materiałami oraz prezentacjami pokazywanymi na monitorze może w tym samym czasie zapoznać się nawet kilkanaście osób. Filtry antyodblaskowe oraz filtry światła niebieskiego, które obecnie są standardem w nowoczesnych wyświetlaczach, pozwalają na wielogodzinną pracę w komfortowych warunkach.

Prowadzenie spotkań z kontrahentami / interesantami, szkolenie kadr, prezentowanie wskaźników efektywności, omawianie działań operacyjnych na odległość. To tylko niektóre zadania, które łatwiej będzie Ci realizować jeśli skorzystasz z monitorów interaktywnych. Dzięki tym urządzeniom będziesz mógł nie tylko prezentować, ale także edytować, przesyłać i udostępniać treści. Skuteczna współpraca zdalna i stacjonarna w zasięgu Twojej ręki!

Wybór monitora dotykowego powinna poprzedzać analiza potrzeb jego użytkowników. Podstawowe parametry, na jakie należy zwrócić uwagę, to przekątna ekranu oraz rozdzielczość obrazu. Mniejsze, 65-calowe wyświetlacze interaktywne Full HD polecamy do niedużych na przykład 4-osobowych sal konferencyjnych. W większych pomieszczeniach, ze względu na odległość dzielącą widzów od ekranu, minimalna przekątna sprzętu powinna wynosić 75 cali (bądź więcej). W przestronnych i jasnych pokojach spotkań zalecamy montaż urządzeń o rozdzielczości 4K. Kilkukrotnie wyższa gęstość pikseli niż w przypadku Full HD sprawia, że filmy, prezentacje czy grafiki można komfortowo oglądać i analizować nawet z oddalonych stanowisk pracy.

Z punktu widzenia sterowania palcami niezwykle istotnym parametrem jest ilość punktów dotykowych. Informacja ta rzuca światło na to, jak wiele jednoczesnych naciśnięć na ekran jest w stanie przetworzyć urządzenie. Poniekąd jest to również jedna ze wskazówek pozwalających oszacować wydajność sprzętu. Najbardziej wydajne wyświetlacze dotykowe, przeznaczone do zastosowań w branżach technicznych oraz kreatywnych, oferują nawet kilkadziesiąt punktów dotykowych. Pozostałe parametry, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę, to: rodzaj zastosowanej matrycy, kąty widzenia oraz czas reakcji na dotyk. Jeśli szukasz sprzętu oferującego jak najlepsze możliwości techniczne w stosunku do wytrzymałości i ceny, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci dobrać najlepszy monitor interaktywny.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę