Nureva

Nureva to przedsiębiorstwo, które ma jeden, zasadniczy cel: maksymalne uproszczenie procesów kreatywnych w firmach oraz szkołach. Produkty tej marki takie jak audiobary, kamery wideokonferencyjne oraz oprogramowanie stanowią dziś hub komunikacyjny dla setek korporacji, placówek edukacji wyższej i wczesnoszkolnej w ponad 25 krajach na całym świecie, także w Polsce.

Najbardziej znanym i cenionym rozwiązaniem, które ułatwia komunikację w miejscu pracy podczas konferencji oraz spotkań stacjonarnych, jest opatentowana przez firmę Nureva technologia Microphone Mist. Najnowsze audiobary tej marki, wyposażone w tę przełomową funkcjonalność, wypełniają przestrzeń setkami niewidocznych, wirtualnych mikrofonów, które zbierają dźwięk dosłownie z każdego zakątka danego pomieszczenia. Produkty wyposażone w tę technologię dają gwarancję, że każda osoba znajdująca się na spotkaniu online czy offline będzie doskonale słyszeć słowa wypowiadane przez pozostałych uczestników konferencji.

Technologia Mist to jednak nie wszystko. Możesz całkowicie kontrolować strefę aktywną, czyli obszar, w którym znajduje się najważniejsze źródło dźwięku np. przewodniczący spotkania lub konferansjer. Brzmienie słów wypowiadanych w tej przestrzeni jest wzmacniane w taki sposób, by mógł je usłyszeć każdy uczestnik spotkania znajdujący się w pomieszczeniu. Jednocześnie technologia ta ogranicza szumy i hałas pochodzący spoza strefy aktywnej.

Dzięki temu do odbiorców docierają doskonale zrozumiałe komunikaty, natomiast konferansjer zyskuje ogromną swobodę. Może on przemieszczać się w obrębie strefy aktywnej, by wchodzić w interakcję z pozostałymi pracownikami lub urządzeniami AV takimi jak monitory dotykowe. Lokalizację, zakres oraz moc strefy możesz określić samodzielnie i dostosować jej parametry do wymagań danego spotkania.


Za sprawą funkcjonalności zastosowanych w produktach Nureva całkowicie odmienisz kulturę i wydajność spotkań zdalnych oraz stacjonarnych. Audiobary pozwolą Ci organizować konferencje w dużych pomieszczeniach typu Open Space. Nie potrzebujesz kilkunastu głośników, by zgromadzeni pracownicy mogli swobodnie komunikować się z pozostałymi uczestnikami konferencji.


Doskonalona przez lata technologia montażu produktów Nureva jest ceniona nie tylko przez integratorów, ale także przez właścicieli firm. Wdrożenie oraz instalacja audiobarów zajmuje jedynie kilka chwil, więc decydując się na modernizację biura i wdrożenie nowych technologii komunikacyjnych, nie uświadczysz przeciągających się przestojów w pracy. Dodatkowo systemy wideokonferencyjne Nureva mogą być montowane w różnych konfiguracjach: na ścianie, nad lub pod ekranem.


Rozwiązania firmy Nureva polecamy firmom, urzędom oraz uczelniom wyższym, które pragną utworzyć wydajną przestrzeń komunikacji stacjonarnej i zdalnej w przestronnych pomieszczeniach takich jak sale kongresowe, strefy Open Space czy aule wykładowe. Wybierając audiobary tej marki, kilkukrotnie przyspieszysz proces wymiany informacji w firmie, zwiększysz komfort prowadzenia dyskusji oraz wykładów, ograniczając jednocześnie koszty wyposażenia, a także montażu sprzętu AV.

Nureva

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Odbiorcy:

Systemy audiokonferencyjne Nureva są wyposażone w mikrofony i głośniki oraz (opcjonalnie) kamery wideo. Automatyczna kalibracja, szybki oraz intuicyjny montaż oraz technologie takie jak optymalizacja każdego pojedynczego sygnału audio czy wirtualne mikrofony sprawiają, że urządzeń tych nie może zabraknąć w Twoim biurze. Audiobar HDL300 został przez nas wdrożony w sali konferencyjnej firmy SIEMENS. Urządzenie to usprawnia komunikację zdalną i stacjonarną, zwiększając wydajność prowadzenia projektów oraz dyskusji.

W ofercie Nureva znajdziesz audiobary przeznaczone do sal wykładowych, auli uniwersyteckich i audytoriów. Duża donośność dźwięku oraz zbieranie głosu z całego pomieszczenia sprawia, że technologie audio tej marki pomagają studentom realnie zaangażować się w zajęcia. Funkcja wzmocnienia głosu sprawi, że słowa wypowiadane przez wykładowcę będą słyszane głośno oraz wyraźnie w każdym zakątku pomieszczenia.

Produkty Nureva są kompatybilne z większością wykorzystywanych w biznesie platform komunikacyjnych, w tym Microsoft Teams, Skype oraz Zoom. Ponadto, nabywając jeden z produktów tej firmy, zyskujesz dostęp do przejrzystego software’u służącego do zdalnego zarządzania, skalowania oraz kontroli poszczególnych audiobarów czy kamer wideo. Różnorodne złącza pozwalają także na rozbudowę systemu o kolejne rozwiązania AV.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę