RETAIL
HANDEL DETALICZNY I USŁUGI

PROAV Systemy Audiowizualne dostarcza profesjonalne rozwiązania dla branży retail, handlu detalicznego i sektora usług, w tym m.in. innowacyjne monitory reklamowe. Stworzymy dla Ciebie systemy AV, które przyciągną uwagę klientów, pomogą Ci zaprezentować i udoskonalić wizerunek marki, a w dłuższej perspektywie czasu - rozwinąć firmę.

Sprzedawaj więcej poprzez niezapomniane doświadczenia


Przed managementem stacjonarnych punktów sprzedaży i usług stoi dziś nie lada wyzwanie. Jak bowiem przyciągnąć klientów do sklepów, jeżeli e-commerce oraz firmy prowadzone całkowicie zdalnie zaczynają zajmować coraz większą część rynku? Najnowsze technologie audiowizualne pozwolą Ci utworzyć unikalny customer experience, który zatrzyma klienta przy Twojej marce. Za ich pomocą zwiększysz interaktywność przestrzeni, zachęcając do interakcji, wyniesiesz świadomość konsumenta o produktach i przesłaniu Twojej firmy na wyższy poziom oraz sprawisz, że zakup produktów będzie kojarzyć się nie z wydawaniem ciężko zarobionych pieniędzy, lecz z niepowtarzalnym doświadczeniem wizualnym i dźwiękowym, przypominającym wizytę w muzeum lub kinie.


Nowoczesne ekrany reklamowe i wiele więcej


Systemy audiowizualne w stacjonarnych punktach sprzedaży i obsługi klienta to przede wszystkim 3 rozwiązania: ściany wideo/LED, nagłośnienie przestrzeni komercyjnych oraz systemy zarządzania treścią Digital Signage. Połączone ze sobą i odpowiednio skonfigurowane mogą stać się elementami angażującymi 3 zmysły klienta: wzrok, słuch, dotyk. To doskonały sposób na przykucie i utrzymanie uwagi, a także na zbudowanie zapadającego w pamięć pozytywnego doświadczenia. W przyszłości może ono stać się elementem, przez którego pryzmat klienci będą definiować Twoją markę.

Digital Signage to cyfrowa dystrybucja multimedialnych treści poprzez centralnie zarządzaną sieć wyświetlaczy. Rozwiązanie to umożliwia zaprezentowanie elektronicznej komunikacji wizualnej firmy w wielu miejscach, na nośnikach rozmieszczonych w dowolnym układzie, w sposób wcześniej zaplanowany lub doraźny.

Systemy wyświetlania treści są stosowane w wielu sektorach rynku m.in. w punktach sprzedaży detalicznej, salonach fryzjerskich, gabinetach lekarskich, na dworcach, lotniskach czy w ciągach komunikacyjnych. Bardzo popularnym sposobem ich wykorzystania jest reklama outdoor. Dzięki nim starannie dobrana przez operatora treść pojawia się we właściwym czasie w odpowiednim miejscu.


Monitory reklamowe, z których tworzymy przukuwające wzrok ściany wideo


W branży retail, sektorze usługowym i handlu detalicznym ściany wizyjne doskonale nadają się do prezentowania dużych, efektownych i bogatych kolorystycznie treści. Urządzenia te są tworzone z kilku, a niekiedy kilkudziesięciu ekranów oraz przeznaczone do pracy ciągłej - przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zarządzaj nimi centralnie z poziomu swojego stanowiska pracy. Możesz szybko zdefiniować rodzaj treści wyświetlany na ekranach reklamowych, edytować układ komunikatów oraz sterować pracą poszczególnych monitorów.


Jeśli chcesz, aby ściana wizyjna miała większą jasność i głębszą czerń niż standardowe monitory reklamowe, oferowała jednolity obraz bez widocznych łączeń, a także umożliwiała tworzenie różnych kształtów oraz formatów, zdecyduj się na ścianę wideo wykonaną w technologii LED. Dzięki modułowej budowie, mimo wykorzystania kilku lub nawet kilkudziesięciu ekranów, tworzy ona jednolitą, spójną całość. Z tego powodu doskonale nadaje się ona do wyświetlania istotnych informacji oraz treści reklamowych, które mają przykuć uwagę klientów.


Spraw, by klient pamiętał o Tobie dzięki krystalicznie czystym dźwiękom


PROAV Systemy Audiowizualne oferuje klientom profesjonalne systemy nagłośnieniowe: wielostrefowe, audio z wykorzystaniem wielu źródeł dźwięku, korekcje dźwięku i zarządzanie nagłośnieniem.


Komunikuj się z klientami i twórz unikalny klimat swojego salonu, sklepu lub punktu usługowego za pomocą przyjemnych, wpadających w ucho dźwięków. Dzięki systemom nagłośnieniowym, które wdrażamy u naszych klientów, stworzysz kilka niezależnych od siebie stref wyposażonych w panele audio lub głośniki kierunkowe. Urządzenia te mogą być kontrolowane przez jednego albo wielu pracowników, co pozwala na łatwiejsze zarządzanie całym systemem lub jego wybranymi częściami.

Retail / Handel detaliczny i usługi

Zastosowane rozwiązania:

Marki:

Twórz i wyświetlaj urzekające treści, odczytuj szczegółowe informacje o działaniu systemu, elastycznie zarządzaj oraz zabezpieczaj sprzęt. Oprogramowanie takie jak Samsung Magic Info czy LG Super Sign to łatwe w obsłudze platformy do łączenia oraz zarządzania siecią wyświetlaczy z dowolnego miejsca. Za ich pomocą możesz wybierać komunikaty prezentowane klientom, zdalnie kontrolować stan techniczny wyświetlaczy, a nawet delegować wybrane uprawnienia do sterowania nimi. Co ciekawe, niektóre rodzaje software’u umożliwiają również tworzenie contentu na potrzeby marki; oferują one rozmaite szablony, cliparty, efekty wizualne i kody QR, które są bardzo przydatne podczas kreacji angażujących, przykuwających wzrok komunikatów.

W miejscach takich jak strefy relaksacyjne SPA czy punkty odnowy biologicznej nagłośnienie to kluczowy element wyposażenia. To właśnie ono tworzy klimat i pomaga klientom rozluźnić się przy spokojnych, przyjemnych dla uszu melodiach. Przykładem tego typu rozwiązania AV jest nagłośnienie w hotelu BoniFaCio. W obiekcie wypoczynkowym, a dokładniej w strefie SPA, w której – ze względu na dużą wilgotność powietrza panują trudne warunki dla urządzeń elektronicznych – udało nam się zamontować wydajny system audio podzielony na 4 strefy, oferujący możliwość regulacji głośności oraz wyboru źródła dźwięku w każdej z nich. System ten jest nie tylko funkcjonalny i daje klientowi dużą dowolność w sterowaniu nagłośnieniem, ale także pozwala na tworzenie unikalnych doświadczeń podczas wizyty w hotelowej strefie relaksacyjnej.

Ściany diodowe LED, jak pokazuje nasza realizacja AV w firmie Expondo, stanowią doskonały nośnik komunikatów reklamowych i przekazów wizerunkowych, budujących świadomość marki. Dzięki wykorzystanej technologii wyświetlane obrazy są jaśniejsze, mają bardziej nasycone kolory i znacznie głębszą czerń niż w standardowych ekranach.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę