Dexon Systems

Wizualizacja z wielu wyświetlaczy to podstawa funkcjonowania licznych centrów nadzoru oraz control roomów. Technologia ta, wdrażana dzięki produktom Dexon Systems, przenika również do świata mediów, multimediów i reklamy, gdzie staje się ona nie tylko nośnikiem istotnych informacji operacyjnych, ale także przykuwających uwagę treści, które mają zwiększyć konwersję bądź skłonić widza do zapoznania się z prezentowanymi materiałami.

Dexon Systems od początku swojej działalności skupia się na dostarczaniu technologii high-tech przeznaczonej do obsługi wizualizacji na wielomonitorowych ścianach wideo. Oferta tej firmy to 4 główne grupy produktowe: kontrolery do konstrukcji typu wideowall, procesory obrazu, przełączniki matrycowe oraz ekstendery HDBaseT. Portfolio produktowe Dexon Systems jest bardzo wyspecjalizowane. Nad rozwojem oraz testami poszczególnych urządzeń czuwają zespoły inżynierów i programistów. Specjaliści wspólnie dopracowują każdy szczegół hardware’u oraz software’u, aby zintensyfikować wrażenia klienta podczas korzystania z urządzeń Dexon.

Niezawodna wydajność, prostota obsługi i funkcjonalność - we wszystkich projektach AV, niezależnie od otoczenia oraz pozostałych sprzętów czy systemów, urządzenia Dexon Systems zawsze zapewniają bardzo dobre doświadczenia użytkownikom. Kontrolery do ścian wideo, matryce i switchery są wykorzystywane m.in. w instytucjach finansowych, centrach kontroli lotów, salach konferencyjnych oraz aulach wykładowych na całym świecie. O ogromnym zaufaniu, jakim cieszy się firma Dexon Systems, świadczą nazwy przedsiębiorstw, które zdecydowały się na wdrożenie jej produktów. Znajdziesz pośród nich: IBM, grupę Ferrero, markę VODAFONE, AirBus, a także firmę VISA.

Postaw na wydajność urządzeń Dexon Systems i ciesz się łatwą obsługą wizualizacji na ścianach wideo składających się nawet z kilkudziesięciu wyświetlaczy. Zarządzaj treścią w czasie rzeczywistym, tworząc zróżnicowane układy treści o rozdzielczości wynoszącej do 4K. Wybieraj lokalne bądź zdalne źródła, zarządzaj poszczególnymi sygnałami, różnicuj wielkości okien oraz korzystaj z gotowych szablonów wyświetlania komunikatów. Profesjonalne skalowanie i przetwarzanie sygnału wejściowego sprawią, że treści prezentowane na ścianie wideo będą zawsze wiernie odwzorowane. Steruj systemem za pomocą narzędzi opartych o doskonale znane oprogramowanie Windows i nie trać czasu na naukę wszystkich niuansów software'u. Nie znajdziesz w nim żadnych pułapek. Jego obsługa jest naprawdę intuicyjna.

Dexon Systems

Zastosowane rozwiązania:

Kontrolery do ścian wideo Dexon Systems to urządzenia all-in-one, dzięki którym zyskasz całkowitą kontrolę nad wideowallem, wejściami sygnałowymi oraz wyświetlanymi treściami. W ofercie producenta znajdziesz urządzenia kompatybilne z niemal każdym źródłem: HDMI, DVI, Display Port, SDI, RGB, S-video czy Composite, czyli z większością współczesnych laptopów, stacji roboczych, odtwarzaczy multimedialnych i Blue-Ray. Zdalne wejścia i wyjścia mogą być obsługiwane (w zależności od produktu) przez światłowód, przewód cat5 lub cat6. Wybrane warianty kontrolerów do ścian wideo można zintegrować m.in. z systemami naprowadzania kamer.

Korzystaj z innowacyjnych możliwości procesorów obrazu Dexon Systems, by zarządzać poszczególnymi powierzchniami ściany i wyświetlać wejścia wideo skalowane do dowolnego rozmiaru. Zyskaj możliwość mapowania okna sygnałów wejściowych, wyświetlaj rozmaite filmy oraz grafiki niezależnie od pozycji czy wielkości skali. Jeśli potrzebujesz urządzenia o naprawdę szerokim zastosowaniu, to Dexon Systems Cię nie zawiedzie. Nowoczesne procesory tej firmy łączą w sobie możliwości aż 3 różnych rozwiązań: matrycy prezentacji, procesora wideo, a także matrycy routingu.

Chcesz zmieniać wybrane sygnały wejściowe na konkretne wyjścia? Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o najnowszych przełącznikach matrycowych Dexon Systems. Urządzenia te są wyposażone w liczne inteligentne funkcje takie jak płynne przełączenie, efekty zanikania, skalowanie w dół oraz w górę do dowolnej rozdzielczości czy wyświetlanie obrazu w obrazie. Możesz dodatkowo zaprogramować cykliczne działania takie jak przenikanie sygnałów o stałej porze. Napisz do nas lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę