HOTELE
SALE BANKIETOWE / KONFERENCYJNE

Projktowanie, wdrażanie i uruchamienie systemów audiowizualnych w hotelach ma na celu nie tylko zwiększenie efektywności w zarządzaniu przestrzenią hotelową oraz ułatwienie wykonywania zadań przez pacowników obiektu. Szereg rozwiązań, które Ci proponujemy mają również wynieść prestiż obiektu wypoczynkowego na wyższy poziom, zapewniając jego klientom niezapomniene wrażenia, które pozostaną w głowach gości hotelowych na długi czas i poskutkują pozytywną oceną oraz ponownymi odwiedzinami.

Nagłośnienie hotelu


W portfolio naszych rozwiązań AV dla blanży hotelarskiej znajdziesz zarówno jednoczęściowe systemy skłądające się na przykład z nagłośnienia lobby oraz stref wypoczynkowych, jak i wieloetapowe, rozbudowane sieci składające się z kilku zintegrowanych ze sobą elementów. Nasi klienci mogą liczyć na wdrożenie: systemów projekcji wiedeo, wideokonferencji, Digital Signage, prezentacji bezprzewodowej, systemów rezerwacji sal, nagłośnienia, centralnego sterowania oraz ścian wizyjnych/LED.

System AV dopasowany do rozmiaru i wyposażenia hotelu


Decydując się na nasze usługi, możesz liczyć na wdrożenie systemu AV uwzględniającego specyfikę działania danego obiektu: układu pomieszczeń, rozmieszczenia wykorzystywanych już rozwiązań audiowizualnych, wymagań dotyczących wystroju wnętrz hotelowych i funkcjonowania oraz miejsca montażu elementów wyposażenia takich jak żyrandole, klimatyzatory czy podwieszane konstrukcje sufitowe.

Systemy projekcji wideo w hotelach sprawdzają sie podczas organizacji eventów przez klientów hotelu: konferencji biznesowych, rodzinnych uroczystości czy wydarzeń o charakterze charytatywnym oraz reklamowym. Za pomocą projektorów możesz wyświetlać nakilkumetrowych ekranach projekcyjnych kolorowe, szczegółowe treści: prezentacje, filmy czy grafiki.


Kontrola nad wszystkimi systemami w Twoich rękach


Powyższymi urządzeniami możesz sterować zdalnie z dużej odległosci za pomocą pilota albo przełącznika ściennego. Mogą one być zamontowane na stałe na ścianie lub suficie lub wbudowane w w podwieszaną konstrukcję sufitową i opuszczane z niej na specjalnej windzie. Łącząc projekcję z np. nagłośnieniem stworzymy system, dzięki któremu każde wydarzenie organizowane w hotelu zapewni gościom iście kinowe, niezapomniane wrażenia.

Hotele

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Wszelkie uroczystości i wydarzenia odbywające się w hotelach, czyli komunie, wesela czy spotkania biznesowe wymagają odpwowiedniej oprawy dźwiękowej oraz wizualnej. Z tego powodu w dużych obiektach wypoczynkowych nie powinno zabraknąć systemów projekcyjnych, projektorów i ekranów, za pomocą których można zaprezentować gościom dowolne treści: filmy, prezentacje czy grafiki. Jak pokazuje nasza realizacja systemu AV w hotelu Regent Warsaw Hotel warto zdecydować się na współpracę z doświadczonymi itegratorami AV już na etapie wyposażania sali przeznaczonych dla gości. Odpowiednie ustawienie urządzeń projekcyjnych względem takich elemntów jak żyrandole czy głośniki skutuje wyraźnym, bogatym kolorystycznie obrazem. Niepoprawny montaż może jednak spowodować, że na tkanine projekcyjnej pojawią się niestetyczne cienie. Nie jest to jednak problem, z któremu nasza firma nie sprosta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób rozwiązaujemy problemy związane z niepoprawnym układem systemu projekcji, zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją AV w warszawskim hotelu Regent.

Odpowiedni montaż urządzeń jest kluczowy, jednak aby zapewnić Twoim klientom satysfakcjonujące wrażenia wizualne podczas projekcji, zawsze dbamy o to, aby rzutniki miały odpowiednią – tj. dopasowaną do oświetlenia i nasłonecznienia sali – jasność, współczynnik kontrastu oraz rozdzielczość pozwalającą na prezentowanie wyraźnych treści nawet na bardzo dużych ekranach projekcyjnych, liczących w tego typu realizacjach często nawet 4 i więcej metrów szerokości.

Unikalna oprawa AV dla hotelu: nagłośnienie, Digital Signage, wideokonferencja i wiele więcej

Klientom, którym zależy na tym, aby urządzenia AV stały się nie tylko zwykłym elementem wyposażenia, ale częścią pewnego rodzaju spektaklu mającego na celu wywołac zdumienie u gości, polecamy projektory montowane w suficie podwieszanym i wysuwane na specjalnej windzie oraz ekrany przeznaczone do zabudowy sufitowej. Produkty te wysuwają się z sufitu, przywodząc na myśl wizytę w kinie. Rozwiązanie to nie tylko wywołuje uśmiech na twarzach zgromadzonych gości, ale także jest bardzo funkcjonalne, gdyż pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.

Digital Signage, czyli cyfrowa dystrybucja multimedialnych treści poprzez centralnie zarządzaną sieć wyświetlaczy, umożliwia prezentację elektronicznej komunikacji wizualnej w wielu miejscach. W praktyce a pomocą tego rozwiązania AV możesz utworzyć sieć kominukacji hotelowej z goścmi hotelu.

Znajdujące się na piętrach budynku ekrany mogą wyświetlać informacje o rozmieszczeniu pokoi, stref wypoczynkowych czy sal konferencyjnych. Wyświetlacze Digital Signage to również sposób na informowanie gości o zmianach w funkcjonowaniu hotelu czy akcjach promocyjnych.

Ściany wizyjne video wall w hotelach przeznaczone są do montażu przede wszystkim w salach konferencyjnych i salach bankietowych. Na tym wielomonitorowych, modułowych konstrukcjach możesz wyświetlać prezentacje, wskaźniki efektywnosci czy materiały wideo. Ściany wideo są przeznaczone do pracy ciągłej, przez 24 godziny na dobę. Ich ogromną zaletą jest scentralizowana kontrola oraz doskonała jakość obrazu.

Zintegrujemy nagłośnienie hotelu z pozostałymi rozwiązaniami AV

Hotelowe systemy centralnego sterowania pozwolą Ci zarządzać wszystkimi mediami, źródłami audio i wideo oraz automatyką w pomieszczeniu. Za pomocą smartfona lub dedykowanego panelu dotykowego będziesz mógł szybko zasunąć rolety, włączyć klimatyzację, oświetlenie czy sterować systemami np. wideokonferencją.

Profesjonalne głośniki hotelowe potrafią zaskoczyć funkcjonalnością

Ciężko jest sobie wyobraźić hotel, który nie zapewnia gościom oprawy audio. Nagłośnienie hoteli to istotne element nie tylko budowania unikalnego klimatu danego miejsca, ale również sposób na przekazywanie komunikatów dźwiękowych o zmianach w funkcjonowaniu obiektu czy potencjalnych zagrożeniach. Systemy nagłośnienia, które wdrażamy w obiektach wypoczynkowych, to najczęściej rozbudowane instalacje zbudowane w oparciu o głosniki sufitowe/instalacyjne, odtwarzacze muzyki, wzmacniacze mocy czy matryce miksujące. Przykładem wdrożenia podobnego rozwiązania jest hotel BoniFaCio Spa&Resort, w którym utworzyliśmy system nagłośnienia podzielony na 4 strefy. Operator może zarządzać niezależnie każdą ze stref, odtwarzając w każdej z nich inny dźwięk. Wysoki stopień ochrony IP zastosowanych głośników umożliwił montaż nagłośnienia zapewniającego czyste brzmienie również w strefie relaksacyjnej SPA.

Dobierając urządzenia do systemu nagłośnienia, skupiamy się na produktach spełniających oczekiwania klienta i renomowanych markach słynących z niezawodności. W portfolio stosowanych przez nas urządzeń można znaleźć m.in. rozwiązania APart Audio czy głośniki JBL. Proponowane przez nas rozwiązania, w zależności od oczekiwań klienta, zapewniają odpowiedni poziom rozproszenia dźwięku, pozwalają na wybór źródła muzyki (serwisy streamingowe vs. playlisty lokalne) oraz są dobierane przy uwzględnieniu warunków akustycznych panujących w danym pomieszczeniu.

Zastanawiasz się, w jaki sposób mógłbyś bardziej efektywnie zarządzać przestrzenią konferencyjną w hotelu? Rozwiązaniem AV, które pozwoli Ci uniknąć nieporozumień wynikających z zarezerwowania kilku pomieszczeń w tym samym czasie, pozwoli Ci wprowadzić porządek w system zarządzania przestrzenią oraz przyspieszy komunikację między pracownikami, jest system rezerwacji sal. Wszelkie informacje na temat dostępności sal są aktualizowane w czasie rzeczywistym i wyświetlane w formie agendy na panelach dotykowych zamontowanych w pobliżu wybranych pomieszczeń. Za ich pomocą pracownicy firmy mogą wyszukać sale, szybko złożyć rezerwację, sprawdzić dostępność danego pokoju spotkań w określonych godzinach lub dniach. W dużych obiektach wypoczynkowych wykorzystujemy urządzenia renomowanych marek takicj jak Evoko, Sony, Eveo czy Reserva.

Prezentacja bezprzewodowa pozwala na ogranizowanie spotkań zdalnych z udostępnianiem i edycją treści na odległość. Narzędzie to upraszcza komunikację, zwiększając interaktywność wideokonferencji. Członkowie zespołu mogą wspólnie pracować nad projektami, modyfikując dokumenty czy tworząc prezentacje.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę