Sony

Sony to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm z branży elektronicznej. Jakość sprzętu tej japońskiej marki potwierdzają liczne nagrody przyznawane w kategoriach takich jak innowacyjność, przystępność czy właściwości użytkowe. Telefony komórkowe, sprzęt wideo, a także profesjonalne maszyny AV tego przedsiębiorstwa można znaleźć niemal wszędzie – w domach, firmach, instytucjach publicznych czy wyspecjalizowanych korporacjach z branży medialnej.

Wśród urządzeń Sony dedykowanych do profesjonalnych realizacji AV znajdziesz przede wszystkim rzutniki instalacyjne, monitory interaktywne, oprogramowanie i wyświetlacze do Digital Signage. Jeśli jesteś zainteresowany jednym z wymienionych powyżej rozwiązań, chętnie Ci pomożemy. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, dobierzemy odpowiedni sprzęt, uwzględniając Twoje potrzeby oraz charakterystykę wybranych do instalacji pomieszczeń, a także zaproponujemy atrakcyjne finansowo warunki realizacji projektu AV.

Rzutniki Sony często zdobią przestrzenie komercyjne, użytkowe oraz publiczne. Wybrane urządzenia sprawdzają się zarówno w trakcie tworzenia podstawowych, nieskomplikowanych systemów projekcyjnych np. w warszawskich stacjach metra, jak i podczas wymagającej sprzętu z najwyższej półki projekcji wielorzutnikowej w muzeach, salach eventowych czy pomieszczeniach kongresowych.

Urządzenia te polecamy również do zastosowania w przestrzeniach komercyjnych: w firmach czy korporacjach. Wysoka jasność połączona z dużym współczynnikiem kontrastu, technologią laserową oraz sprawdzonymi procesorami pozwala na wyświetlanie wyraźnych, nasyconych kolorystycznie dokumentów, prezentacji i filmów przy umiarkowanym natężeniu światła dziennego.


Z biznesowego punktu widzenia szczególnie ciekawym rozwiązaniem AV, które możemy wdrożyć w Twojej firmie, jest rozbudowany, wielomonitorowy system komunikacji wizualnej Digital Signage. Instalacja ta, utworzona nawet z kilkudziesięciu ekranów, może stać się nośnikiem spójnej komunikacji brandowej, w tym informacji organizacyjnych czy logistycznych - prezentowanych w rozmaitych pomieszczeniach, na wielu piętrach oraz w różnych budynkach. Największą zaletą tego typu rozwiązania jest elastyczne sterowanie układem treści. Możesz bowiem zarządzać nim z poziomu jednego lub wielu urządzeń, a także delegować i różnicować uprawnienia do sterowania całym systemem komunikacji wizualnej.


Wśród polecanych produktów Sony do systemów Digital Signage znajdziesz eleganckie monitory bezramkowe o wysokiej gęstości pikseli, profesjonalne akcesoria takie jak nakładki dotykowe, a także oprogramowanie do sterowania układem treści, delegowania zadań i sprawdzania stanu technicznego poszczególnych urządzeń.


Autoryzowane oddziały firmy Sony znajdują się w wielu miastach w Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Łodzi czy Gdańsku, co przekłada się na dużą dostępność sprzętu, a tym samym krótki czas realizacji zamówień, oraz dobrą opiekę posprzedażową.

Sony

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Monitory profesjonalne Sony łączą elegancki design z nowoczesnymi technologiami wyświetlania obrazu. Smukłe ramki, minimalistyczne wzornictwo i cienkie obudowy sprawiają, że zamontowany na ścianie ekran dyskretnie wtapia się w otoczenie, dzięki czemu prezentowany obraz jest bardziej dostrzegalny. Urządzenia LED, HDR i OLED są dostępne w rozdzielczościach HD, 4K, a także w przełomowym 8K, oraz wzbogacone o wyszukane rozwiązania poprawiające jakość wyświetlanych kolorów.

Połączenie najnowszych technologii ze sprawdzonymi diodowymi matrycami LED powoduje, że wyświetlane na monitorach sceny urzekają szczegółowością oraz nasyceniem barw. Do najciekawszych rozwiązań zastosowanych w produktach Sony można zaliczyć m.in. XR Contrast Booster, który zwiększa jasność ciemnych elementów oraz redukuje poziom czerni, sprawiając, że detale nie giną w ciemnych scenach; nowe procesory 4K HDR X1 zapewniające nieporównywalną szczegółowość faktur i płynność renderowania klatek podczas dynamicznych scen, a także obsługę standardu HTML5 pozwalającego tworzyć komunikaty Digital Signage w prosty sposób.

Wśród projektorów Sony znajdziesz produkty do każdego zastosowania: od projekcji wideo w sali konferencyjnej po wyświetlanie obrazów w trakcie dużych eventów z udziałem światła scenicznego. W asortymencie firmy dostępne są urządzenia laserowe i lampowe o rozdzielczości 4K, WUXGA, UHD oraz maszyny instalacyjne wyposażone w nowatorskie panele SXRD.

Wybierz profesjonalne rzutniki instalacyjne Sony i ciesz się bogactwem kolorów oraz płynnością obrazu podczas wyświetlania materiałów reklamowych, prezentacji czy dokumentów. Możliwość montażu w różnych układach przestrzennych, technologie lampowe i laserowe, wysoka jasność nawet do 13 000 lumenów, a także rozmaite rozwiązania poprawiające jakość projekcji sprawiają, że projektory japońskiej firmy sprawdzają się trudnych warunkach: przy dużej ilości światła słonecznego, w pasażach komunikacyjnych czy podczas prezentacji na świeżym powietrzu.

Produkty Sony z kategorii Digital Signage to przede wszystkim nowoczesne monitory z serii Bravia, które można zamontować i obsługiwać w układzie pionowym oraz poziomym, ultracienkie nakładki dotykowe pozwalające na łatwą obsługę interfejsu, a także oprogramowanie dla operatora. Za pomocą dedykowanej aplikacji Twój technik może zdalnie tworzyć złożone komunikaty graficzne audio i wideo, delegować uprawnienia do zarządzania systemem monitorów, tworzyć harmonogramy wyświetlania informacji, a nawet kontrolować pracę poszczególnych urządzeń.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę