KOMPLETNE ROZWIĄZANIA AV

Wdrożenie renomowanego systemu prezentacji bezprzewodowej Barco Clickshare w połączeniu z imponującą ścianą LED P1.6 o szerkości ponad 300cm, monitorami wielkoformatowymi oraz systemem wideokonferencji w siedzibie firmy Siemens.

PROAV Systemy Audiowizualne specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych systemów audiowizualnych dla klientów biznesowych i instytucjonalnych. W naszej ofercie znajdują się systemy projekcji video, wideokonferencja, systemy zarządzania treścią Digital Signage, ściany wizyjne / ściany LED, systemy centralnego sterowania, systemy nagłośnienia przestrzeni komercyjnych, systemy dyskusyjne, systemy rezerwacji sal, Smart Office, prezentacja bezprzewodowa czy komunikacja personalna.

Naszymi odbiorcami są firmy krajowe i korporacje międzynarodowe, instytucje administracji publicznej, służby mundurowe, hotele, instytucje kultury, przemysł i energetyka a także retail – handel detaliczny i usługi.

Oferowane przez nas rozwiązania coraz częściej mają postać kompleksowych realizacji AV.


Klienci mają coraz większą świadomość, że zdecydowanie lepiej zainwestować jest w dobry jakościowo i kompletny system, pokrywający wiele obszarów jednocześnie - video, audio, wideokonferencję, nagłośnienie strefowe, system Digital Signage, system rezerwacji sal, system pracy bezprzewodowej czy inne rozwiązania służące latami, jako zintegrowana całość. Wybierając rozwiązania stabilne, funkcjonalne i spersonalizowane, firmy osiągną lepszy i bardziej wydajny workflow. Dawna polityka dyktowana przez niską cenę zakupu, obnaża realia związane z kosztami i problemami codziennego funkcjonowania niskobudżetowych rozwiązań.

Jako wieloletni praktycy rozumiemy ten problem i codziennie uświadamiany naszych klientów.

Każdy oferowany przez nas system jest szyty pod danego klienta, uwzględniając jego potrzeby i specyfikę pracy. Na rynku jest wielu producentów rozwiązań oferujących systemy audiowizualne, a naszą rolą jest wybranie rozwiązań z funkcjonalnościami pod klienta, ale także taki ich dobór, aby komponenty producentów różnych systemów współpracowały ze sobą na co dzień bezproblemowo.

Świadomość, że poniesiony właściwe jednorazowo koszt, na dobrze przemyślany i kompleksowo wdrożony system, przyniesie lepszy efekt, a w niedługim horyzoncie czasowym nie będzie odczuwalną inwestycją w stosunku do uzyskanych w ten sposób korzyści - wydajności pracy pracowników, zwiększonej sprzedaży czy większej ilości zadowolonych odbiorców, daje klientowi inne postrzeganie, rozumienie swoich potrzeb i korzyści możliwych w ten sposób do uzyskania.

Każde wdrożenie poprzedzone jest przygotowaniem projektu systemu, w którym po zbadaniu specyfiki potrzeb oraz uwarunkowań technicznych istniejących u klienta, budujemy optymalne rozwiązanie, proponując produkty wybranych marek i przedstawiając je w postaci kompletnej oferty systemu.


Umożliwiamy klientom testowanie wybranych rozwiązań, tak aby upewnili i przekonali się podczas codziennego użytkowania, co do ich przydatności i funkcjonalności w ramach planowanego wdrożenia.


Będzie nam miło rozpocząć pracę dla Państwa. Zapraszamy.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA AV

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Systemy projekcji video to rozwiązania, w których skład wchodzą projektory i ekrany projekcyjne, a także wyspecjalizowane akcesoria montażowe jak windy projekcyjne. PROAV wykonuje systemy wideo projekcyjne dedykowane na potrzeby sal konferencyjnych, jak również na potrzeby innych, bardziej specjalistycznych, profesjonalnych zastosowań.

Digital Signage – cyfrowa dystrybucja multimedialnych treści poprzez centralnie zarządzaną sieć wyświetlaczy, umożliwia prezentację elektronicznej komunikacji wizualnej w wielu miejscach, na wielu nośnikach, w sposób zaplanowany lub zautomatyzowany. Monitory wielkoformatowe są najwidoczniejszym elementem systemu Digital Signage jednak cały system zarządzania treścią składa się z wielu elementów, które sprawiają, że odpowiednia treść pojawia się w odpowiednim czasie na odpowiednich monitorach. Monitor reklamowy może być wykonany w kilku technologiach (tradycyjne LCD, LED, dioda LED, e-ink), może też mieć zróżnicowane rozmiary – od ogromnych wielomonitorowych ścian wizyjnych lub ścian LED (ekranów LED) poprzez monitory wielkoformatowe lub małe dedykowane monitory.

Ściany video wielomonitorowe i ściany LED. Ściany wizyjne video wall to modułowe konstrukcje z możliwością skalowania i dostosowywania ich do warunków panujących w otoczeniu w którym są wykorzystywane. Dzięki tzw. bezszwowej konstrukcji bez widocznych ramek ściany video zapewniają nieskończoną kreatywność w generowaniu doskonałej jakości obrazów. Znajdują one powszechne zastosowanie w systemach monitoringu wizyjnego czy różnego rodzaju centrach sterowania i zarządzania, w aulach, lobby hoteli czy biur firm, korporacji i instytucji. Ściana monitorów przeznaczona jest do pracy ciągłej, przez całą dobę (24/7). Kluczową cechą rozwiązań wielomonitorowych jest ich scentralizowana kontrola oraz jednorodność i dokładność wyświetlanych barw. Tylko takie rozwiązania gwarantują użytkownikowi końcowemu najwyższą jakość i bezproblemowe działanie przez długi okres użytkowania. W sytuacjach, w których zachodzi potrzeba zainstalowania dużej ściany wizyjnej do celów informacyjnych czy reklamowych, zwykle stosuje się monitory bezramkowe w ilości od kilku do nawet kilkudziesięciu sztuk.

Wideokonferencja to dziś bardzo często spotykany termin wśród wielu naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę rozwiązań wideokonferencyjnych, od małych urządzeń typu All-in-One, aż po rozbudowane systemy wielokamerowe i/lub wielomonitorowe z funkcją śledzenia twarzy prelegenta. Zależnie od sytuacji oferujemy systemy z kamerami 4K i FullHD, mikrofonami montowanymi na ścianie, na stole, w blacie stołu lub w suficie, oraz systemy mogące usprawnić pracę w modelu hybrydowym, mogące łączyć pracowników zdalnych z biurami w różnych lokalizacjach, zapewniając komfortowe warunki pracy. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na tym co najważniejsze, bez konieczności marnowania czasu na dojazdy.

Nagłośnienie instalacyjne przestrzeni komercyjnych znajduje zastosowanie w wielu sektorach rynku – w salach konferencyjnych w firmach, korporacjach, hotelach i instytucjach administracji publicznej, w ciągach komunikacyjnych w jednostkach administracji państwowej, centrach handlowych, medycznych, sklepach wielkopowierzchniowych, salonach sprzedaży, obiektach użyteczności publicznej, w instytucjach kultury – domach kultury, teatrach, muzeach, salach bankietowych, centrach wystawienniczych i wszelkich przestrzeniach event’owych.

Kompleksowe systemy audiowizualne pokrywają wiele obszarów – wyświetlanie obrazu, odtwarzanie dźwięku, dystrybucję obrazu na wyświetlacze, wyświetlacze wielkoformatowe jak ściany wizyjne wielomonitorowe czy ściany video LED, systemy dyskusyjne, rezerwacji sal i biurek czy miejsc parkingowych, systemy współpracy bezprzewodowej, wideokonferencję, sterowanie. Urządzenia w ramach proponowanych systemów instalowane są w szafach rack, natomiast użytkownicy otrzymują dostęp do różnego rodzaju interfejsów do sterowania w celu codziennego użytku z funcjonalności wdrożonych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy z nami wszelkie instytucje, firmy i korporacje ceniące jakość i profesjonalizm.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę