Avonic

Avonic to holenderski producent profesjonalnego sprzętu wideokonferencyjnego: wielofunkcyjnych kamer PTZ, kontrolerów oraz oprogramowania. Ponad 10-letnia historia marki od samego początku związana jest z branżą AV. Skupienie się na produkcji zaledwie kilku kategorii produktowych pozwoliło firmie doprowadzić do perfekcji proces designu, inżynierii produktu oraz dystrybucji. Dzięki temu oferowane przez Avonic rozwiązania można określić mianem najlepszych w swojej klasie i nabyć w prawie każdej części świata.

Produkty Avonic cieszą się ogromną popularnością w branżach profesjonalnych oraz we wszelkiego rodzaju reprezentatywnych przestrzeniach. Kamery PTZ tej firmy stanowią uzupełnienie rozbudowanych systemów audiowizualnych w instytucjach i korporacjach najwyższej rangi. Współtworzą one profesjonalne systemy konferencyjne w ICN Business School w Nancy, w salach konferencyjnych zlokalizowanych w jednym z najwyższych wieżowców świata Petronas Towers oraz są wykorzystywane podczas zgromadzeń komisji militarnej NATO.

Sprzęt Avonic to idealne uzupełnienie doniosłych wydarzeń biznesowych, państwowych oraz edukacyjnych. Dzięki niemu podczas konferencji naukowej, spotkania zarządu czy dyskusji plenarnej uczestnicy będą mogli całkowicie zaangażować się w debatę, przez cały czas śledząc reakcje oraz słowa prelegentów. Z tego powodu sprzęt konferencyjny tej marki proponujemy przede wszystkim korporacjom, placówkom edukacji wyższej, wszelkiego rodzaju organom państwowym oraz branży kreatywnej: mediom czy studiom nagraniowym.


Z biznesowego punktu widzenia sprzęt Avonic to wręcz idealna propozycja. Urządzenia tej firmy współpracują z większością popularnych platform komunikacyjnych, natychmiast integrują się z systemami operacyjnymi, są wyposażone w bezkonkurencyjny zoom (w wybranych urządzeniach nawet 20-krotne przybliżenie obrazu, mają szeroki kąt widzenia - do 120 stopni), a także funkcjonalności poprawiające jakość obrazu. To sprawia, że z ich pomocą stworzysz zarówno pojedyncze, samodzielne stanowisko wideokonferencyjne, jak i rozbudowany system w dużej sali spotkań.


Konferencja naukowa, wykład oraz warsztaty ze studentami wymagają oprawy, która pozwoli w odpowiedni sposób wybrzmieć słowom prelegenta. Aby zwiększyć immersję w spotkanie, potrzebne są nie tylko głośniki, ale także technologie konferencyjne, w tym kamery PTZ. Produkty te będą śledzić twarz mówcy i na bieżąco przekazywać obraz na monitory wielkoformatowe.

Avonic

Zastosowane rozwiązania:

Za sprawą nawet 20-krotnego zoomu optycznego kamera będzie rejestrować obraz z bardzo dużej odległości, więc z powodzeniem wykorzystasz ją w przestronnej auli wykładowej. Szerokokątny obiektyw, przesyłanie strumieniowe wideo Full HD przy niskiej przepustowości, a także automatycznej poprawy ostrości sprzyja wysokim standardom prowadzenia wykładów.

Kamery Avonic to niezbędne uzupełnienie wyposażenia dla branż wyspecjalizowanych: w tym studiów nagraniowych i telewizyjnych. Obsługa popularnych protokołów, w tym VISCA, RS232 czy IR pozwala na łatwe sterowanie i konfigurowanie urządzenia z pokoju reżyserskiego oraz pomieszczenia technicznego.  

Skorzystaj z kamer wideokonferencyjnych Avonic i ciesz się bezkompromisową jakością spotkań zdalnych w każdych warunkach, nawet w bardzo nasłonecznionej sali konferencyjnej. Dzięki szerokiemu polu widzenia – 120 stopni – będziesz komfortowo prowadzić rozmowy nawet z kilkunastoma uczestnikami. Dynamiczny zoom oraz wysoka rozdzielczość wynosząca nawet 4K sprawią, że podczas spotkania zdalnego poczujesz się tak, jakbyś przebywał w tym samym pomieszczeniu, co Twoi rozmówcy.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę