Taiden

Taiden to producent urządzeń oraz rozwiązań konferencyjno-dyskusyjnych z ponad 700 pozycjami w portfolio produktowym. Firma ta to jeden z kluczowych dostawców sprzętu wykorzystywanego przez międzynarodowe oraz krajowe organy administracji, centra kongresowe oraz biura wyposażone w konferencyjne sale spotkań.

Systemy dyskusyjne Taiden to rozwiązania modułowe, które dają ogromne możliwości konfiguracji. Integrator AV może stworzyć na zlecenie klienta zarówno proste rozwiązania do głosowania, jak i rozbudowaną sieć konferencyjną składającą się z ponad 4000 pulpitów. Funkcja głosowania, system identyfikacji czy tłumaczeń symultanicznych dają operatorowi możliwość organizowania konferencji z udziałem zagranicznych gości, a także debat czy głosowań na szczeblu lokalnym oraz ogólnokrajowym. Warto również zaznaczyć, że odpowiednio skonfigurowany system może współpracować z urządzeniami peryferyjnymi takimi jak kamery oraz jednostki centralnego zarządzania.

W ofercie producenta Taiden znajdziesz znacznie więcej produktów m.in. systemy logowania do konferencji, systemy dystrybucji języków, oprogramowanie do zarządzania konferencjami, rejestratory audio/wideo czy przełączniki matrycowe.


Na zlecenie klienta możemy zintegrować panele mikrofonów z systemem naprowadzania kamer. Dzięki temu, po naciśnięciu przycisku odpowiedzialnego za transmisję dźwięku, zamontowane w sali kamery skierują się w stronę mówcy, a obraz zostanie natychmiast wyświetlony na monitorach wielkoformatowych. To tylko jeden z przykładów wielu urządzeń, które można skonfigurować z systemem dyskusyjnym Taiden. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można wykorzystać produkty tej marki i z którymi rozwiązaniami można je połączyć, zapraszamy do kontaktu.


Wybrane systemy dyskusyjne Taiden mogą być sterowane z poziomu komputera stacjonarnego lub laptopa wyposażonego w dedykowane oprogramowanie. Dzięki temu klient zyskuje kontrolę m.in. nad systemem głosowania, tłumaczeń symultanicznych i archiwizacją zapisów audio i wideo. Warto zaznaczyć, że wybrane systemy dyskusyjne można dowolnie rozbudować zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jeśli zastanawiasz się, w jakim zakresie możemy wdrożyć rozwiązania marki Taiden, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Taiden

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Multimedialne systemy kongresowe – systemy kongresowe Taiden to urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie, w tym m.in. wielokanałową cyfrową transmisję dźwięku MCA-STREAM, wielokanałowe wyświetlanie plików VOD czy technologię połączeń „Closed Loop – Daisy Chain”. Ponadto wybrane urządzenia takie jak Taiden HCS-8300 oferują operatorowi możliwość archiwizacji zapisów audio i wideo, logowania przez kartę ID oraz odcisk palca, przesyłanie danych w czasie rzeczywistym oraz połączenie z interfejsami w standardzie analogowym oraz cyfrowym.

Bezprzewodowe systemy konferencyjne – produkty Taiden to połączenie najnowszych technologii Digital z bezprzewodową transmisją oraz dwukierunkowym przesyłaniem danych w podczerwieni. W wybranych produktach zastosowane rozwiązanie dirATC zapewnia płynność transmisji oraz zwiększa bezpieczeństwo całego systemu (odporność na zakłócenia RF). System dyskusyjny tej firmy to rozwiązanie polecane klientom, którzy potrzebują sprzętu ad hoc oraz osobom rozważającym przeorganizowanie pomieszczenia konferencyjnego w przyszłości. Rozwiązania Taiden są łatwe w konfiguracji oraz montażu i można szybko dostosować ich działanie do zmiennego układu stanowisk konferencyjnych.

Bezprzewodowe systemy głosowania – produkty Taiden z tej kategorii dają operatorowi dowolność we wdrażaniu stałych oraz zmiennych układów stanowisk konferencyjnych. Funkcjonalności takie jak wielopoziomowa korekcja błędów oraz szyfrowanie danych zapewniają natomiast poufność oraz stabilność działania całego systemu dyskusyjnego. W oparciu o wspomniane urządzenia możemy utworzyć system do głosowania składający się nawet z 1000 bezprzewodowych jednostek. Synchronizacja danych ze wszystkich stanowisk odbywa się bardzo szybko – przesłanie głosów oddanych przez 100 delegatów zajmuje niespełna 1 sekundę. Warto również wspomnieć o funkcjach, które oferują urządzenia takie jak HCS-4395N, czyli logowanie go systemu za pomocą jednego przycisku, zarządzanie bazami danych, wybór rodzaju głosowania (tajne vs. jawne), importowanie plików graficznych, wyświetlanie wyników debaty w formie wykresu czy tworzenie i archiwizowanie historii obrad. System można  obsługiwać za pomocą dedykowanych pilotów wyposażonych w 3 lub 10 przycisków do głosowania, a także czytniki kart ID (opcjonalnie).

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę