Samsung

Samsung – jedna z 10 najbardziej znanych marek technologicznych według prestiżowego magazynu Fortune – od niemal 60 lat jest dostawcą przełomowych technologii komunikacyjnych, audiowizualnych oraz komórkowych. Najnowsze produkty tej firmy wykorzystujemy do tworzenia przejrzystych systemów wyświetlania treści oraz rozbudowanych, wielomonitorowych ścian wideo przeznaczonych do montażu w nowoczesnych biurowcach, salach kongresowych, hotelach, obiektach administracji publicznej i siedzibach służb mundurowych.

Samung to połączenie miłości do technologii oraz naukowej precyzji


Misją firmy Samsung jest tworzenie doskonałych urządzeń, które pozwalają lepiej wykorzystać możliwości pracowników, oraz technologii w celu poprawy życia społecznego w sensie globalnym. Nad opracowywaniem nowych produktów marki czuwają profesjonalne jednostki badawczo-rozwojowe. Rekomendacje ich pracowników przyczyniają się do powstawania niezawodnych rozwiązań takich jak wytrzymałe podzespoły, lekkie i ergonomiczne obudowy, a także wydajne baterie, procesory oraz oprogramowanie m.in. do ścian wideo/monitorów.

Prężnie działające zaplecze naukowe, najnowsze technologie produkcji, a także dystrybucja na wszystkie rynki na świecie wyniosły firmę na pozycję globalnego giganta technologicznego.

Portfolio firmy Samsung


W portfolio produktowym Samsung znajdziesz przeróżne urządzenia. Do najbardziej znanych należą oczywiście telefony komórkowe, tablety i telewizory. Marka ta jest również producentem systemów klimatyzacji, oprogramowania oraz wybranych podzespołów. Z punktu widzenia branży AV do najpopularniejszych produktów należą natomiast monitory wielkoformatowe, ekrany do DS, a także moduły do profesjonalnych ścian wideo.


Co wyróżnia produkty AV firmy Samsung?


Przede wszystkim jakość wykonania oraz zastosowanych podzespołów, które są efektem pracy oddziałów badawczych. Urządzenia takie jak ekrany cechuje wysoka wydajność energetyczna pozwalająca na ograniczenie wydatków na prąd, łatwy montaż (dzięki niewielkim uchwytom o szerokim kącie regulacji), wysoka jasność zapewniająca wyświetlanie czytelnych obrazów w trudnych warunkach środowiskowych, a także doskonałe odwzorowanie kolorów za sprawą jednorodności punktowej. Do tego należy dodać bardzo cienkie ramki, które pozwalają na tworzenie ścian wideo dyskretnie wtapiających się w otoczenie architektoniczne.


Powyższe czynniki sprawiają, że produkty firmy Samsung doskonale sprawdzają się w biznesie – zarówno w dużych korporacjach, jak i mniejszych firmach. Wyświetlacze oraz monitory to doskonałe nośniki treści reklamowych, informacyjnych indoor i outdoor w punktach usługowych, handlowych, a także w budynkach rządowych czy administracyjnych – czyli wszędzie, gdzie wymagana jest transparentność i olśniewające wrażenia wizualne.

Samsung

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Spójna wizualnie konstrukcja dzięki ultracienkim ramkom

Ściany wideo to konstrukcje modułowe tworzone nawet z kilkudziesięciu wyświetlaczy bezramkowych. Są one przeznaczone do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Dzięki nowoczesnym systemom instalacyjnym opracowywanym przez firmę Samsung, po montażu, na wideo wallu praktycznie nie widać łączeń. Dodatkowo ekrany mogą być montowane bardzo blisko, w odległości nawet kilku milimetrów od ściany, co sprzyja tworzeniu nowoczesnych, interaktywnych rozwiązań architektonicznych.

Samsung stawia na wyjątkową jakość obrazu. To widać gołym okiem

Wyświetlacze do ścian wideo są wyposażone w rozmaite funkcje poprawiające jakość wyświetlanych treści. Powłoki antyodblaskowe zapewniają wierne odwzorowanie kolorów, eliminując efekt odbicia światła, nowoczesne komponenty rozpraszają ciepło i ograniczają działanie czynników atmosferycznych, a także niwelują naprężenia, co czyni z nich doskonały nośnik komunikatów outdoor. Jednorodność punktowa na poziomie 90% sprawia natomiast, że kolory są jednolicie odwzorowane na całej powierzchni ściany wideo i widoczne pod każdym kątem. Słowem: przyciągające uwagę treści oraz oszałamiające wrażenia wizualne o każdej porze dnia i nocy bez względu na czynniki zewnętrzne.

Warto również wspomnieć o rozwiązaniach LED HDR wyposażonych w technologie takie jak dynamic peaking czy inverse tone mapping, które przekładają się na doskonały kontrast wyświetlanych treści bez efektu poblasku oraz dokładne odwzorowanie barw. Wybrane urządzenia LED, dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu, zachowują gradację czerwieni, zieleni i koloru niebieskiego, co pozwala na prezentowanie nasyconych kolorystycznie komunikatów w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Nad obsługą dynamicznych scen czuwają wydajne procesory gwarantujące płynność oraz szczytowe wartości jasności w dynamicznych sekwencjach.

Do rozwiązań AV firmy Samsung zaliczamy również monitory profesjonalne. Wśród nich znajdziesz m.in. urządzenia all-in-one, dostępne w różnych rozmiarach i posiadające zróżnicowane parametry wyświetlania obrazu. Do obsługi systemu Digital Signage polecamy ekrany z rodziny Smart Signage.

Rozwiązania Samsung dedykowane do zastosowań kreatywnych

Wśród urządzeń z serii Smart Signage znajdziesz dwustronne wyświetlacze, ekrany przeznaczone do montażu w układzie horyzontalnym oraz poziomym, produkty z ultracienkimi ramkami (nawet 0,44 mm), a także wyświetlacze wyposażone w innowacyjne funkcje takie jak bezprzewodowe wyświetlanie obrazów, inteligentny upscaling czy oprogramowanie do zarządzania wyświetlaną treścią. Jeśli szukasz urządzenia o konkretnych właściwościach, skontaktuj się z nami. Szybko wybierzemy dla Ciebie produkt z oferty Samsung, który spełni Twoje oczekiwania.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę