Barco

Rozwiązania AV rodem z Doliny Krzemowej. Słowa te najlepiej oddają ducha prestiżowych urządzeń belgijskiego producenta. Firma Barco to światowy lider w produkcji rozwiązań sieciowych i sprzętu AV przeznaczonego do zastosowania w najbardziej wymagających przestrzeniach oraz warunkach. Sprzęt tej marki jest dedykowany przede wszystkim dla środowiska biznesowego, branży rozrywkowej i szeroko pojętej medycyny.

Projektory instalacyjne Barco


Czołowa kategoria produktowa firmy Barco to projektory instalacyjne - potężne maszyny, które niejednokrotnie wyznaczają trendy dla całej branży AV. Niedościgniona jasność nawet 43 000 lumenów, elegancka i jednocześnie lekka konstrukcja wykonana z aluminium, innowacyjne systemy chłodzenia cieczą, a także łatwe w serwisowaniu podzespoły - dzięki tym cechom projektorów Barco utworzymy dla Ciebie niezwykle wydajny system projekcyjny, który zachwyci Twoich gości oraz partnerów biznesowych wysoką jasnością, żywymi kolorami, nasyconą czernią i urzekająco realistycznym poziomem szczegółów. Kinowe wrażenia podczas wyświetlania prezentacji, omawiania wskaźników operacyjnych, a także prezentowania dynamicznych filmów gwarantowane.

Innowacyjne rozwiązania AV od firmy Barco to nie tylko projekcja


Barco oferuje także zróżnicowane produkty do integracji systemów audiowizualnych - służące do tworzenia systemów wideokonferencyjnych i udostępniania treści na odległość (prezentacja bezprzewodowa), a także platformy do zarządzania pracą oraz danymi operacyjnymi firmy.


W portfolio tej firmy na szczególną uwagę zasługuje prezentacja bezprzewodowa Barco Clickshare. To nowoczesne urządzenie pozwala na wyświetlanie treści z różnych urządzeń końcowych w tym samym czasie; przesyła obraz i dźwięk z kilku komputerów na jeden monitor wielkoformatowy lub telewizor. Ogromną zaletą jest brak okablowania, co zwiększa mobilność stanowiska wideokonferencyjnego.


Asortyment wysokiej jakości projektorów stereoskopowych firmy Barco łączy najwyższą dostępną rozdzielczość, doskonałą jakość obrazu i wysoką elastyczność stereo 3D. Co więcej, posiadają również szereg specyficznych funkcji, które sprawiają, że idealnie nadają się do instalacji VR.


Zwiększ efektywność firmy, korzystając z urządzeń Barco


Urządzenia oraz oprogramowanie tej marki są skierowane głównie do przedsiębiorców, którym zależy na zwiększeniu efektywności pracy, interaktywności zdalnej współpracy nad projektami czy stworzeniu wirtualnej przestrzeni do wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Jeśli nie uznajesz kompromisów i stawiasz na najwyższą jakość sprzętu wykorzystywanego podczas wypełniania obowiązków biznesowych, asortyment Barco spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Odpowiednio wdrożone rozwiązania tej marki staną się elementem rozbudowanej sieci AV pozwalającej na szybsze wykonywanie zadań przy mniejszym nakładzie pracy ze strony managementu i pracowników.

Barco

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Projektory Barco wyznaczają nowy wymiar jakości

Przełomowa, fosforowa technologia światła lampowego zwiększająca czas użytkowania urządzenia, procesory o wydajności superkomputerów, nieporównywalnie duża jasność, a do tego doskonale dobrane podzespoły oraz estetycznie wykonane elementy obudowy. To tylko niektóre cechy, jakie sprawiają, że ciężko jest znaleźć godnych konkurentów dla projektorów instalacyjnych Barco. Innowacyjność i wysoka wydajność tych produktów owocuje oszałamiająco wyraźnymi, kolorowymi treściami, które przyciągają uwagę od razu po przekroczeniu progu sali kongresowej czy auli eventowej. Warto również nadmienić szeroką gamę dostępnych rozdzielczości, formatów obrazu, a także obiektywów – w bogatej ofercie tego producenta z pewnością znajdziesz urządzenie spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Warto również wiedzieć, że urządzenia tej marki są wykorzystywane przez 30% firm z listy 1000 największych przedsiębiorstw prestiżowego magazynu Fortune.

Poznaj moc prezentacji bezprzewodowej Barco

Prowadzenie konferencji bezprzewodowych – w XXI wieku komunikacja to prawdopodobnie najważniejsza składowa skutecznego zarządzania biznesem. Prezentacja bezprzewodowa Barco ClickShare upraszcza proces porozumiewania się na odległość, sprawiając, że rozmowy ze współpracownikami mogą odbywać się ad-hoc, z każdego miejsca na świecie, po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Wystarczy kilka sekund, by połączyć się z partnerem biznesowym z Chin czy ekspertem branżowym znajdującym się w Stanach Zjednoczonych.

Prezentacja bezprzewodowa – rozwiązania Barco z zakresu prezentacji bezprzewodowej zwiększają produktywność pracowników podczas pracy zdalnej, dając im możliwość interaktywnej współpracy nad projektami: wspólnego edytowania treści czy omawiania szczegółów dalszych działań operacyjnych w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platform komunikacyjnych.

Oprogramowanie do rozwiązań Barco

Wśród produktów Barco znajdziesz nie tylko urządzenia, ale także oprogramowanie do zarządzania zdalną prezentacją oraz wideokonferencją, w tym m.in. konfigurator pozwalający na szybkie wprowadzanie niezbędnych ustawień, manager przycisków umożliwiający zarządzanie buttonami i parowaniem ich z jednostką bazową oraz oprogramowanie do sterowania na poziomie globalnym bardzo rozbudowanymi sieciami konferencyjno-prezentacyjnymi.

Aplikacje – niezbędnym elementem prezentacji bezprzewodowych oraz systemów konferencyjnych Barco są aplikacje, które pozwalają na intuicyjne zarządzanie ustawieniami poszczególnych urządzeń, nawiązywanie połączenia czy udostępnianie treści.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę