Optoma

Optoma to jeden z największych wyspecjalizowanych producentów sprzętu z obszaru projekcji i wyświetlaczy cyfrowych w Polsce. Firma ta zaopatruje w produkty AV rynki komercyjne i konsumenckie na całym świecie: w Europie, Azji oraz Afryce. Do najważniejszych pozycji w portfolio produktowym tego przedsiębiorstwa należą: projektory, monitory interaktywne i wyświetlacze LED.

Produkty Optoma to doskonały wybór dla firm


Na rynku producentów AV Optoma może pochwalić się bardzo rozbudowanym asortymentem. Można
w nim znaleźć zarówno sprzęt high-endowy przeznaczony do instalacji komercyjnych, topowe urządzenia 4K i UHD, jak i produkty dedykowane amatorom domowej rozrywki. Bogaty wybór dostępnych rozdzielczości, obiektywów czy technologii łączności pozycjonuje przedsiębiorstwo jako jednego z liderów sprzedaży sprzętu AV w Polsce.

Ogromnym atutem produktów marki Optoma jest wysoka jakość wyświetlanego obrazu nawet w przypadku tańszych bądź mniej zaawansowanych technologicznie urządzeń, kompaktowe rozmiary rzutników, co znacznie przyspiesza i ułatwia montaż w wymagających układach architektonicznych, a także wsparcie techniczne.

Produkty firmy Optoma znajdziesz w wielu naszych realizacjach


Doskonała renoma tej firmy skłoniła wiele instytucji publicznych i komercyjnych do wykorzystania urządzeń Optoma do tworzenia innowacyjnych środowisk pracy oraz przyciągających wzrok przestrzeni. Siedziba Związku Banków Polskich czy biuro firmy Expondo to tylko niektóre z miejsc, w których można zobaczyć jej urządzenia.

Zastosowanie projektorów Optoma


Ze względu na szeroką ofertę produktową, zwłaszcza w przypadku rzutników, możemy zaproponować sprzęt do praktycznie dowolnej instalacji. Projektory Optoma doskonale sprawdzą się nie tylko w biznesie, ale też w instalacjach nietypowych typu outdoor, w projekcji wielorzutnikowej, w pomieszczeniach dzielonych, pasażach komunikacyjnych czy specyficznych warunkach muzealnych.


W naszych projektach, tworząc system wyświetlania treści, wielokrotnie wybieraliśmy urządzenia firmy Optoma, co było podyktowane nie tylko bogatą ofertą produktów, ale też doskonałą jakością wykonania. Naszym klientom proponujemy projektory dopasowane do wielkości czy stopnia naświetlenia pomieszczenia, a także do wyznaczonego budżetu.


Który projektor Optoma wybrać?


Nasi specjaliści nie tylko doradzą, który spośród projektorów wybrać. W ramach realizacji systemu AV zamontujemy sprzęt na dedykowanej windzie, tworząc niezwykle estetyczny system wyświetlania treści. Dobierzemy odpowiednie uchwyty oraz zintegrujemy system projekcyjny z systemem centralnego sterowania, abyś mógł zarządzać zdalnie wszystkimi urządzeniami.

Optoma

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Projektory Optoma

W Polsce Optoma jest rozpoznawalna przede wszystkim jako przodujący producent projektorów: multimedialnych, biznesowych oraz instalacyjnych. Produkty te są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami wyświetlania obrazu. Rozdzielczość 4K, kontrast wynoszący nieskończoność:1 czy technologia amazing colours to standardowe wyposażenie wielu produktów tej firmy. Projektory Optoma wyróżnia również wysoka jakość wykonania: najnowsza technologia połączona z doświadczeniem inżynierów i pasją projektantów sprawia, że urządzenia te gwarantują obraz o niedoścignionej jakości.

W ofercie Optoma znajdziesz ponad 50 modeli projektorów: instalacyjnych, krótkoogniskowych czy ultrakrótkoogniskowych. Wśród nich królują modele laserowe, które gwarantują kilkukrotnie wyższą żywotność źródła światła niż egzemplarze wyposażone w lampy. Jeśli poszukujesz budżetowego rozwiązania, urządzenia z wymiennymi lampami będą optymalnym wyborem – zapewniają one nieco niższą, ale wciąż zadowalającą jakość projekcji zwłaszcza w miejscach takich jak szkoły, urzędy czy małe/średnie sale spotkań. Najpotężniejsze maszyny tej firmy są w stanie wygenerować obraz o jakości 4K UHD i cechują się zjawiskową jasnością na poziomie nawet 22 000 ANSI. Tego typu modele polecamy przede wszystkim klientom instytucjonalnym oraz korporacyjnym, którym zależy na dużej, nawet 300-calowej projekcji o iście oszałamiającej jakości obrazu.

Monitory interaktywne Optoma

Produkty te są przeznaczone przede wszystkim dla szkół i rynku komercyjnego. Monitory o wysokiej rozdzielczości, wyposażone w zróżnicowane aplikacje  wspierające organizację zajęć i zaawansowaną technologię dotykową, stanowią nieodłączny element wciągających zajęć. Warto zaznaczyć, że monitory interaktywne Optoma sprawdzą się również w biznesie – podczas omawiania wykresów, burz mózgów czy prezentowania materiałów szkoleniowych. Dzięki wbudowanym aplikacjom pracownicy mogą edytować notatki, tworzyć proste rysunki czy wykonywać zaawansowane operacje w plikach PDF.

Wyświetlacze LED

Optoma oferuje również usługi inżynieryjne z wykorzystaniem wyświetlaczy LED. Są one dedykowane klientom działającym na rynku m.in.  instytucjonalnym, inżynieryjnym, retail czy gastronomicznym. Tę część asortymentu firmy tworzą dwa czołowe modele (o przekątnej 130 oraz 163 cali), które wyświetlają obraz o rozdzielczości Full HD. Sprzęty te zostały wyposażone we wszelkie potrzebne złącza takie jak HDMI, HDTBase, USB, a także RS232. Jasność na poziomie 600 nitów, prosta, 3-etapowa instalacja, przystosowanie do pracy ciągłej 24/h oraz bezprzewodowe dzielenie treści z kilku urządzeń – dzięki tym atutom możesz być pewny, że wyświetlacze LED Optoma to doskonały wybór dla edukacji, mniejszych firm czy branży retail.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę