Optoma

Optoma to jeden z największych wyspecjalizowanych producentów sprzętu z obszaru projekcji i wyświetlaczy cyfrowych w Polsce. Firma ta zaopatruje w produkty AV rynki komercyjne i konsumenckie na całym świecie: w Europie, Azji oraz Afryce. Do najważniejszych pozycji w portfolio produktowym tego przedsiębiorstwa należą: projektory, monitory interaktywne i wyświetlacze LED.

Na rynku producentów AV Optoma może pochwalić się bardzo rozbudowanym asortymentem. Można
w nim znaleźć zarówno sprzęt high-endowy przeznaczony instalacji komercyjnych, topowe urządzenia 4K i UHD, jak i produkty dedykowane amatorom domowej rozrywki. Bogaty wybór dostępnych rozdzielczości, obiektywów czy technologii łączności pozycjonuje przedsiębiorstwo jako jednego z liderów sprzedaży sprzętu AV w Polsce.

Doskonała renoma tej firmy skłoniła wiele instytucji publicznych i komercyjnych do wykorzystania urządzeń Optoma do tworzenia innowacyjnych środowisk pracy oraz przyciągających wzrok przestrzeni publicznych. Siedziba Związku Banków Polskich czy biuro firmy Expondo to tylko niektóre z miejsc, w których można zobaczyć jej urządzenia.


W naszych projektach, tworząc system wyświetlania treści, wielokrotnie wybieraliśmy urządzenia firmy Optoma, co było podyktowane nie tylko bogatą ofertą produktów, ale też doskonałą jakością ich wykonania. Naszym klientom proponujemy projektory dopasowane do wielkości czy stopnia naświetlenia pomieszczenia, a także do wyznaczonego budżetu.


Nasi specjaliści nie tylko doradzą, który spośród projektorów wybrać. W ramach realizacji systemu AV zamontujemy urządzenie na dedykowanej windzie, tworząc niezwykle estetyczny system wyświetlania treści.

Optoma

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Projektory Optoma – w Polsce Optoma słynie przede wszystkim jako przodujący producent projektorów: multimedialnych, biznesowych oraz instalacyjnych. Produkty te są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami wyświetlania obrazu. Rozdzielczość 4K, kontrast wynoszący nieskończoność:1 czy technologia amazing colours to standardowe wyposażenie wielu produktów tej firmy. Projektory Optoma wyróżnia również wysoka jakość wykonania: najnowsza technologia połączona z doświadczeniem inżynierów i pasją projektantów sprawia, że urządzenia te gwarantują obraz o niedoścignionej jakości.

Monitory interaktywne Optoma – produkty te są przeznaczone przede wszystkim dla szkół i rynku komercyjnego. Monitory o wysokiej rozdzielczości, wyposażone w zróżnicowane aplikacje  wspierające organizację zajęć i zaawansowaną technologię dotykową, stanowią nieodłączny element wciągających zajęć. Warto zaznaczyć, że monitory interaktywne Optoma sprawdzą się również w biznesie – podczas omawiania wykresów, burz mózgów czy prezentowania materiałów szkoleniowych. Dzięki wbudowanym aplikacjom pracownicy mogą edytować notatki, tworzyć proste rysunki czy wykonywać zaawansowane operacje w plikach PDF.

Wyświetlacze LED – Optoma oferuje również usługi inżynieryjne z wykorzystaniem wyświetlaczy LED; przeznaczone m.in. na rynki: instytucjonalny, inżynieryjny, retail czy gastronomiczny.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę