DigiBird

Jeśli szukasz łatwych w obsłudze, niezawodnych technologii z zakresu przesyłania i kontroli sygnału AV w przystępnym zakresie cenowym, DigiBird jest odpowiednią firmą. W ofercie tego producenta znajdziesz nowoczesne kontrolery do ścian wideo oraz matryce hybrydowe, które umożliwiają zarządzanie sygnałami, a co za tym idzie treściami wyświetlanymi na ścianach wideo.

Dlaczego oferta DigiBird jest warta Twojej uwagi? Ogromną zaletą asortymentu tej marki jest całkowicie darmowa aplikacja służąca do zarządzania sygnałami. Obsługa przeciągania i upuszczania ikon w celu wyświetlania źródeł na wideowallu jest niezwykle intuicyjna. Nie musisz poświęcać czasu na naukę niuansów systemu. Zyskujesz podgląd na żywo źródeł wejściowych oraz danych wyświetlaczy tworzących ścianę monitorów. Dodatkowo oprogramowanie poinformuje Cię o wszystkich nieprawidłowościach w działaniu systemu. Przez cały czas obserwujesz wszystkie parametry jego działania, więc możesz szybko skorygować ustawienia w aplikacji.

Nie bez znaczenia pozostaje wysoka wydajność zapewniona przez karty sterujące i zasilacze. Dzięki dedykowanej przepustowości do przetwarzania kanału wideo gwarantowanej przez moduły FPGA oprogramowanie działa bez opóźnień i błyskawicznie reaguje na zmiany wprowadzone w układzie wyświetlania treści.


Ze względu na zadowalającą przepustowość, bardzo prostą obsługę oraz przystępne ceny produktów, asortyment DigiBird będzie odpowiedni dla średnich i dużych firm, placówek edukacji, hoteli, mniejszych oraz rozbudowanych control roomów, a także instytucji rządowych. Polecamy je również wszelkiego rodzaju firmom śledzącym wskaźniki efektywności oraz dane operacyjne.


Jeżeli interesuje Cię wdrożenie systemu kontroli sygnałów opartego o produkty firmy DigiBird, zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy projekt uwzględniający całą wykorzystywaną w obiekcie infrastrukturę AV, rozplanujemy połączenia oraz zintegrujemy rozwiązanie z systemem naprowadzania kamer, centralnym sterowaniem czy nagłośnieniem.

DigiBird

Zastosowane rozwiązania:

Odbiorcy:

Ciesz się doskonałą jakością wideo, przesyłając sygnał 4K w 60 klatkach. Kontrolery z serii HPro to urządzenia dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodnej wydajności bez opóźnień. Produkty te pozwolą Ci tworzyć dowolne szablony treści. Nakładaj na siebie warstwy, powiększaj oraz zmniejszaj obrazy, by dostosować układ ściany wideo do swoich potrzeb. Wszystkie te funkcjonalności zostały opakowane w bardzo prostą w użyciu aplikację, która zapewnia podgląd na żywo z laptopa, tabletu czy komputera stacjonarnego wyposażonego w system operacyjny Windows.

Kontrolery do ścian wideo to kompleksowe rozwiązania. Wybrane urządzenia mają wbudowane m.in. funkcje zarządzania systemem audio. Dzięki temu możesz zdalnie kontrolować natężenie dźwięku w poszczególnych pomieszczeniach, przełączać wejścia oraz wyjścia, a także zmieniać źródła muzyki. Sprzęty te możemy również zintegrować z systemem kamer CCTV, żebyś mógł generować podgląd w czasie rzeczywistym na wideowallu. Dodatkowo obraz może zostać przesłany na wyświetlacze reklamowe Digital Signage pracujące w dowolnym układzie: horyzontalnym bądź portretowym.

W ofercie DigiBird znajdziesz również kompaktowe urządzenia o nieco mniejszych, ale wciąż wystarczających parametrach oraz funkcjonalnościach takich jak powiększanie, nakładanie obrazu, roaming czy PIP. Sprzęty te doskonale sprawdzą się w niedużych control roomach, salach szkoleniowych czy pokojach konferencyjnych.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę