Adeo

Adeo Screen to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu AV na świecie. W asortyment tej firmy zaopatrywany jest m.in. rynek polski oraz wybrane rynki w krajach tzw. regionu EMEA. W Polsce przedsiębiorstwo to zasłynęło przede wszystkim z produkcji ekranów projekcyjnych.

Na rynku sprzętu audiowizualnego Adeo Screen zajmuje ważne miejsce od 1989 roku. Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo to, działając głównie we Włoszech, zajmowało się produkcją prostych ekranów projekcyjnych. Przez lata Adeo rozbudowało swoje portfolio o wiele wyspecjalizowanych linii produktowych, pozycjonując tym samym swoją markę jako producenta ekranów projekcyjnych klasy premium, przeznaczonych zarówno dla klientów komercyjnych (biznes, instytucje, domy kultury, aule), jak i prywatnych (kina domowe).

Kamieniem węgielnym tej firmy było połączenie minimalistycznego, włoskiego designu z najnowocześniejszymi technologiami. Każda nowa linia produktowa tej firmy jest dowodem na to, że - mimo wielu lat obecności na rynku - Adeo Screen wciąż pozostaje wierna swoim głównym założeniom, oferując swoim klientom ekrany oraz akcesoria montażowe najwyższej klasy.


Ekrany projekcyjne zjeżdżające z taśm produkcyjnych firmy Adeo Screen są wykonywane na indywidualne zamówienie na podstawie parametrów określonych przez klientów. Każdy zainteresowany może customizować produkt, wybierając : rozmiar i rodzaj powierzchni aktywnej, wysokość czarnego topu, sposób wysuwania tkaniny, rodzaj sterowania (w wybranych modelach), miejsce montażu silnika, format ekranu.


Obecnie Adeo Screen jest nie tylko producentem, ale także dystrybutorem wielu znanych marek tworzących urządzenia i systemy AV przeznaczone na wybrane europejskie i światowe rynki.

Adeo Screen

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

W Złotoryi mieści się nowoczesna fabryka Adeo Screen o imponującej powierzchni 3 500 m2. Na znajdujących się w niej taśmach produkcyjnych powstają ekrany projekcyjne oraz akcesoria, które następnie są dystrybuowane na wybrane rynki na całym świecie.

Do cech wyróżniających produkty firmy Adeo i podejście tego przedsiębiorstwa do biznesu można zaliczyć: umiejętne połączenie włoskiego designu z nowymi technologiami, wieloletnie  doświadczenie pracowników firmy, regularne badania rozwojowe, ścisła kontrola poszczególnych faz produkcji i serwis techniczny prowadzony w Polsce.

Ekrany projekcyjne Adeo Screen to produkty pożądane przez klientów z różnych segmentów rynku takich jak : korporacje i wszelkie pozostałe firmy, hotele, instytucje publiczne, służby mundurowe, uczelnie wyższe, muzea, domy kultury oraz klienci indywidualni (kino domowe).

W portfolio produktowym Adeo Screen znajdziesz: ekrany projekcyjne – ramowe, rozwijane (wyposażone w napinacze: ścienno-sufitowe i ekrany do zabudowy sufitowej) oraz powierzchnie specjalne – a także systemy sterowania, akcesoria montażowe i części zamienne.

Ekrany ramowe Adeo to tzw. ekrany stałe, które są montowane na przenośnym stojaku, podwieszane na ścianie lub na suficie. W tym produkcie tkanina projekcyjna jest nakładana na idealnie płaski, stalowy profil. Ekrany są wyposażone w czarną ramkę, która, odbijając światło do wewnątrz ekranu, zwiększa postrzegany kontrast.

Ekrany rozwijane to propozycja dla wymagających klientów, którzy, montując ekran, nie chcą, aby zaburzał on aranżację wnętrza. To także doskonały wybór dla klientów pragnących uzyskać kinowy efekt rozwijania ekranu z sufitu. Produkty te są, jak wskazuje nazwa, rozwijane z kasety montowanej na ścianie/suficie lub wbudowanej w sufit podwieszany. Ekrany rozwijane to najbardziej estetyczne rozwiązanie pozwalające na oszczędne wykorzystanie przestrzeni w sali konferencyjnej czy na auli uniwersyteckiej.

Powierzchnie specjalne, do których można zaliczyć powierzchnie typu Round oraz tkaniny montowane na kratownicach, są dedykowane przede wszystkim klientom z branży eventowej.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę