Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza

W ramach realizacji systemu AV w Akademii Teatralnej
im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na scenie głównej sali teatralnej zamontowaliśmy systemy projekcji wideo.

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie to jedna z najsłynniejszych uczelni artystycznych w Polsce. W jej murach kształcili się artyści znani ze scen teatralnych, radia czy ekranów telewizorów. Oferta edukacyjna tej szkoły to nie tylko wykłady i występy. Akademia organizuje również wydarzenia artystyczne na arenie międzynarodowej, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji i Korei Południowej, oraz wspiera edukacyjne projekty dwustronne.


Klient poprosił nas o dostarczenie i montaż ekranu projekcyjnego, który zapewniłby możliwość prezentowania kolorowych, wyraźnych treści takich jak filmy czy grafiki. Wszelkie informacje wyświetlane na powierzchni aktywnej miały być widoczne dla studentów oddalonych od ekranu, dlatego niezwykle ważny był wybór produktu o odpowiedniej wielkości.


Dodatkowo naszym zadaniem był dobór ekranu umożliwiającego prezentowanie kolorowych i wyraźnych treści takich jak filmy czy grafiki w warunkach scenicznych: w ciemnym pomieszczeniu wyposażonym w reflektory kierunkowe generujące intensywne światło.

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Odbiorcy:

Urządzenia, które wykorzystaliśmy w Akademii Teatralnej, musiały mieć odpowiednią wielkość i dobrze funkcjonować w warunkach scenicznych, czyli w ciemnych pomieszczeniach rozświetlonych za pomocą reflektorów kierunkowych. Z tego powodu w ramach projektu zastosowaliśmy ekrany projekcyjne Adeo Screen z powierzchnią projekcyjną Vision White.

Spełnienie oczekiwań klienta wymagało zastosowania powierzchni projekcyjnej o odpowiednim rozmiarze, dlatego wybraliśmy ekran wielkoformatowy Adeo Screen Max One z powierzchnią aktywną Vision White o wymiarach 650×488 cm. Powierzchnia ekranu jest dobrze widoczna z każdej części sali; studenci mogą bez problemu zapoznawać się z wyświetlanymi na ekranie materiałami: scenariuszami, filmami czy literaturą.

Stworzenie ekranu zleciliśmy firmie ADEO, z której urządzeń bardzo często korzystamy w instalacjach systemów AV. Wybór podyktowany był wieloletnim doświadczeniem tego przedsiębiorstwa w produkcji ekranów dedykowanych do projekcji wideo.

Ekran został zainstalowany na scenie głównej sali teatralnej i wraz z projektorem, który był już w posiadaniu klienta, tworzy system projekcji na potrzeby studentów.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę