Barco Clickshare

System prezentacji Barco Clickshare pozwala na bezprzewodowe udostępnianie treści do projektora, monitora interaktywnego bądź na ścianę wideo z wielu urządzeń w tym samym czasie. Bez jakichkolwiek opóźnień. Za pośrednictwem jednego kliknięcia.

Jedno kliknięcie, wiele korzyści


Poznaj innowacyjny produkt, jakim jest system prezentacji bezprzewodowej od firmy Barco. Podłącz Clickshare Button do portu USB w laptopie lub stacji roboczej, a następnie uruchom połączenie radiowe z jednostką bazową, która przekaże treści do monitora albo projektora. Dzięki temu zaprezentujesz materiały i udostępnisz je wszystkim uczestnikom zdalnego spotkania. Co więcej, Twoi współpracownicy będą mogli nanosić komentarze, tworzyć grafiki czy mapy myśli, by skuteczniej współorganizować pracę wokół danego projektu. Gwarantujemy, że to rozwiązanie całkowicie odmieni dynamikę oraz efektywność wideokonferencji. Jeśli zainstalujesz aplikację mobilną dedykowaną do Barco Clickshare (kompatybilność z systemem Android i iOS), będziesz mógł udostępniać treści także z tabletu oraz smartfona.


System prezentacji bezprzewodowej to rozwiązanie wykorzystywane przez rozmaite firmy i organizacje w małych oraz średniej wielkości salach konferencyjnych. Za wyborem Clickshare przemawiają liczne zalety: wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych, predefiniowane warianty zabezpieczeń, bogaty zakres łączności, w tym AirPlay i Google Cast, współpraca z większością znanych systemów operacyjnych, możliwość udostępniania contentu na odległość przez kilka osób jednocześnie, a także bardzo łatwa obsługa.

Clickshare spełnia kluczowe standardy bezpieczeństwa


Clickshare to bardzo elastyczny produkt, który wspiera Twoją prywatność oraz bezpieczeństwo spotkań. Rozpocznij prezentację i jednocześnie śledź wideo uczestnika zdalnego. Możesz udostępnić pełny ekran bądź samo okno aplikacji, by nie pokazywać pulpitu swojego komputera. Szeroka integracja z sieciami IT oraz chmurowe rozwiązania analityczne pozwalają na bezpieczne kontrolowanie jednostek Barco, środowiska pracy oraz aktualizację oprogramowania.


Przedsiębiorcy mogą wybierać własne poziomy zabezpieczeń, wdrażając optymalne sposoby weryfikacji uczestników, w tym m.in. kody PIN. Bezpieczeństwo na poziomie sprzętu, oprogramowania, połączenia i zarządzania zapewniają zróżnicowane warstwy szyfrowania. Możesz być pewny, że wszelkie dane firmowe przesyłane, prezentowane bądź zbierane przez Clickshare będą odporne na próby kradzieży oraz działanie wirusów.


Barco Clickshare - prawdopodobnie najłatwiejszy w obsłudze system prezentacji bezprzewodowej na rynku


Rozwiązanie powstało z myślą o jak największej prostocie obsługi. Dlatego do sterowania jego działaniem wystarczy aplikacja Clickshare, która pozwala na udostępnianie treści z poziomu smartfona i komputera – niezależnie od systemu operacyjnego. Ponadto dzięki funkcji touch back możesz uruchomić dowolny program na komputerze, a następnie posługiwać się nim z poziomu wyświetlacza interaktywnego. Nie musisz poświęcać czasu i uwagi na naukę działania urządzenia czy oprogramowania. Zamiast tego bardziej skupisz się na odbiorcach oraz wyświetlanych treściach.

Barco Clickshare

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Parowanie przycisku z jednostką bazową jest niezwykle intuicyjne. Kiedy podłączysz button do komputera bądź uruchomisz aplikację na smartfonie, oprogramowanie zapyta, czy jesteś prowadzącym, czy uczestnikiem spotkania, a następnie poinstruuje Cię, jak dalej postępować, by udostępnić ekran. Zdalną rozmowę możesz rozpocząć z poziomu aplikacji bądź firmowego kalendarza. Dzięki technologii PresentSense, gdy tylko wejdziesz do sali konferencyjnej ze swoim przenośnym urządzeniem, Clickshare automatycznie połączy się z wyświetlaczem dotykowym, kamerami czy głośnikami. To wszystko sprawia, że z prezentowanego produktu mogą bez problemu korzystać pracownicy, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z prezentacją bezprzewodową oraz technologią wireless HDMI.

Udostępnij materiały z dowolnego urządzenia dzięki Barco Clickshare

Kompatybilność z rozmaitymi programami oraz większością systemów operacyjnych sprawia, że możesz korzystać z prezentacji bezprzewodowej Barco Clickshare w nowoczesnym trybie pracy Bring Your Own Device. Telefony i tablety łączą się z produktem za pośrednictwem aplikacji mobilnej, natomiast komputery stacjonarne, a także laptopy przy pomocy dedykowanego Buttona (lub oprogramowania). Dzięki temu nie musisz tracić czasu na konfigurację sprzętu. Wystarczy, że przyniesiesz do gabinetu swoje urządzenie, podłączasz je i kilka sekund później możesz dzielić się materiałami.

Korzystaj z interaktywnych funkcji Clickshare, by prowadzić bardziej angażujące, dynamiczne spotkania

Dodawaj adnotacje podczas udostępniania materiałów, aby twój zespół mógł na bieżąco śledzić potencjalne kierunki rozwoju projektu. Twórz wirtualne tablice, by rozpisywać mapy myśli bądź prowadzić burze mózgów. Pracuj efektywnie nad kluczowymi zadaniami, moderuj dyskusję i przede wszystkim dziel się wiedzą, zachęcając swoich współpracowników do interakcji w interaktywnym świecie.

Poznaj moc prezentacji bezprzewodowej Barco

W XXI wieku komunikacja to prawdopodobnie najważniejsza składowa skutecznego zarządzania biznesem. Prezentacja bezprzewodowa Barco ClickShare upraszcza proces porozumiewania się na odległość, sprawiając, że rozmowy ze współpracownikami mogą odbywać się ad-hoc, z każdego miejsca na świecie, po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Wystarczy kilka sekund, by połączyć się z partnerem biznesowym z Chin czy ekspertem branżowym znajdującym się w Stanach Zjednoczonych.

Oprogramowanie do rozwiązań Barco

Wśród produktów Barco znajdziesz nie tylko urządzenia, ale także oprogramowanie do zarządzania zdalną prezentacją oraz wideokonferencją, w tym m.in. konfigurator pozwalający na szybkie wprowadzanie niezbędnych ustawień, manager przycisków umożliwiający zarządzanie buttonami i parowaniem ich z jednostką bazową oraz oprogramowanie do sterowania na poziomie globalnym bardzo rozbudowanymi sieciami konferencyjno-prezentacyjnymi.

Niezbędnym elementem prezentacji bezprzewodowych oraz systemów konferencyjnych Barco są aplikacje, które pozwalają na intuicyjne zarządzanie ustawieniami poszczególnych urządzeń, nawiązywanie połączenia czy udostępnianie treści.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę