Barco Clickshare

System prezentacji Barco Clickshare pozwala na bezprzewodowe udostępnianie treści do projektora z wielu urządzeń w tym samym czasie. Bez jakichkolwiek opóźnień. Za pośrednictwem jednego kliknięcia.

Poznaj innowacyjny produkt, jakim jest system prezentacji bezprzewodowej Clickshare. Podłącz Clickshare Button do laptopa, komputera lub smartfona, a następnie uruchom połączenie radiowe z jednostką bazową, która przekaże treści do monitora albo projektora. Dzięki temu będziesz mógł zaprezentować materiały i udostępniać je wszystkim uczestnikom zdalnego spotkania. Co więcej, Twoi współpracownicy będą mogli nanosić komentarze, tworzyć grafiki czy mapy myśli, by skuteczniej współorganizować pracę wokół danego projektu. Gwarantujemy, że to rozwiązanie całkowicie odmieni dynamikę i efektywność wideokonferencji.

System prezentacji bezprzewodowej to rozwiązanie wykorzystywane przez rozmaite firmy i organizacje w małych oraz średniej wielkości salach konferencyjnych. Za wyborem tego rozwiązania przemawiają liczne zalety: wysoki stopień bezpieczeństwa przesyłanych danych, bogaty zakres łączności, w tym AirPlay i Google Cast, współpraca z systemem Windows oraz iOS, możliwość udostępniania treści na odległość jednocześnie przez kilka osób, a także łatwa obsługa.


System prezentacji bezprzewodowej powstał z myślą o jak największej prostocie obsługi. Dlatego do sterowania jego działaniem wystarczy aplikacja Clickshare, która pozwala na udostępnianie treści z poziomu smartfona i komputera – niezależnie od wykorzystywanego w nim systemu operacyjnego. Ponadto dzięki funkcji touch back możesz uruchomić dowolną aplikację na monitorze, by posługiwać się nią z poziomu ekranu. Prostota systemu sprawia, że nie będziesz musiał poświęcać czasu i uwagi na obsługę urządzenia. Zamiast tego lepiej skupisz się na odbiorcach oraz wyświetlanych treściach.

Barco Clickshare

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

BYOD – dzięki kompatybilności z rozmaitymi urządzeniami możesz korzystać z systemu prezentacji bezprzewodowej Barco Clickshare w nowoczesnym trybie pracy Bring Your Own Device. Telefony i tablety łączą się z produktem za pośrednictwem aplikacji mobilnej, natomiast komputery stacjonarne i laptopy przy pomocy aplikacji lub dedykowanego Buttona.

Interaktywne funkcje – dodawaj adnotacje podczas udostępniania materiałów, twórz tablice, by opracowywać plany organizacji spotkań lub współpracować nad kluczowymi założeniami projektu, moderuj spotkanie i przede wszystkim dziel się wiedzą, zachęcając swoich współpracowników do interakcji w wirtualnym świecie.

Koniec z szukaniem, rozplątywaniem i przenoszeniem kabli, a także przechodzeniem szkoleń z obsługi skomplikowanych systemów. ClickShare daje Ci wygodę oraz elastyczność, co pozwala na łatwiejsze dzielenie się wiedzą bez marnowania czasu czy nakładów pracy.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę