Bachmann

Pracujesz w firmowym biurze albo centrum danych? W takim razie na pewno chociaż raz zetknąłeś się z produktami Bachmann. Marka ta powstała 70 lat temu w Niemczech. Przez ponad pół wieku była ona zarządzana przez rodzinę założycieli przedsiębiorstwa. Zachowana przez ponad pół wieku spójność oferty, usług oraz strategii tej firmy przekłada się na ogromne doświadczenie i doprowadzone do perfekcji procesy inżynierii czy produkcji sprzętu AV.

W realizacjach systemów audiowizualnych wykorzystujemy przede wszystkim sprawdzone mediaporty Bachmann. Urządzenia te, mimo że na pierwszy rzut oka wydają się pełnić jedynie rolę akcesoriów, mają ogromne znaczenie dla poprawnego funkcjonowania systemów wideokonferencyjnych, dyskusyjnych czy prezentacji bezprzewodowej. Przyłącza Bachmann, wyposażone w gniazda elektryczne, pozwalają na łatwe podłączenie kluczowych sprzętów takich jak pulpity delegatów do sieci elektrycznej. Dzięki nim możesz także w estetyczny sposób ukryć przewody czy zamontować wybrane urządzenia peryferyjne, rozbudowując system AV o nowe funkcjonalności.

Wśród przyłączy stołowych Bachmann znajdziesz licowane w stołach urządzenia podłużne, z nawet 8 modułami, oraz okrągłe – wyposażone w 4 bądź więcej gniazd elektrycznych. Oferują one łatwy dostęp do infrastruktury elektrycznej z każdej strony blatu. Producent ma w swoim asortymencie także mediaporty mobile wyposażone w od 3 do 6 złącz. W przypadku tych produktów montaż odbywa się za pomocą aluminiowych uchwytów znajdujących się z dwóch stron urządzenia.


Przyłącza są wykonane z trwałych materiałów takich jak niklowane aluminium. Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury, a także ma bardzo przyjemną dla oka, szlifowaną fakturę, która doskonale wpisuje się w nowoczesne style wnętrzarskie. Warto podkreślić, że design jest bardzo mocną stroną produktów niemieckiej firmy. Wybrane mediaporty stołowe zostały wyróżnione tytułami Red Dot Product Design Award 2012, Innovation Award 2014, Focus Open 2014 oraz Good Design Award 2014.


Kolejną zaletą portów Bachmann jest funkcjonalność. Przyłącza wysuwają się po lekkim naciśnięciu metalowej pokrywy, odsłaniając gniazda elektryczne. Dzięki temu, że wierzch mediaportów jest idealnie płaski, tworzy on jednolitą płaszczyznę z blatem stołu, dyskretnie wtapiając się w jego powierzchnię. Wybrane produkty, ze względu na niewielką głębokość, można zamontować nad szufladą.

Bachmann

Zastosowane w realizacjach:

Mediaporty Bachmann ułatwią Ci organizację oraz przygotowanie biura. Wybierz urządzenia z odpowiednią ilością gniazd i podłącz wszystkie sprzęty wymagane do obsługi stanowiska pracy. Dzięki przyłączom stołowym każdy z Twoich pracowników będzie mógł komfortowo korzystać z niezbędnych akcesoriów biurowych: monitorów, drukarek, tabletów czy telefonów konferencyjnych. Ponadto w trakcie spotkań w sali konferencyjnej będziesz mógł używać swojego służbowego laptopa, obsługując zdalnie zestaw wideokonferencyjny czy system prezentacji bezprzewodowej.

Jeśli nie chcesz modyfikować stołów, montując w nich przyłącza, skorzystaj z urządzeń przenośnych firmy Bachmann. Mediaport możesz wygodnie zamontować w dowolnej sali, w której znajduje się dostęp do sieci elektrycznej, aby następnie posługiwać się tabletem czy notebookiem. To rozwiązanie gwarantuje elastyczność i pozwala zachować meble w niezmienionym stanie.

Szlifowane aluminium połączone z matowym lakierem – charakterystyczny design przyłączy stołowych Bachmann doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje hołdujące minimalizmowi. Urządzenia te będą doskonale prezentować się w pomieszczeniach wykończonych w stylu skandynawskim, industrialnym, nowoczesnym czy Hampton.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę