Newline Interactive

Newline Interactive od początków swojej działalności ma jeden cel: zwiększyć przystępność rozwiązań interaktywnych, które przyspieszają rozwój biznesu oraz ułatwiają współpracę zespołową. Monitory dotykowe powstające w fabrykach Newline to produkty najwyższej klasy. Premiery tych urządzeń często są wyczekiwane nie tylko w branży AV, ale także w środowiskach edukacyjnych i biznesowych.

Jeden z najsłynniejszych i bez wątpienia największy na świecie producent monitorów interaktywnych, firma Newline Interactive, oferuje rozmaite serie urządzeń dotykowych. Są one przeznaczone do tworzenia nowoczesnych systemów interaktywnych wykorzystywanych w salach konferencyjnych w korporacjach, szkołach, na uczelniach wyższych oraz w biurach.

Najważniejsze zalety, jakie można przypisać monitorom interaktywnym Newline, to prostota obsługi oraz doskonałe wrażenia wizualne. Przejrzyste interfejsy, design użytkowy i przydatne funkcjonalności wynoszą doświadczenie podczas korzystania z tych urządzeń na wyższy poziom. W tym kontekście należy wspomnieć również o najnowszych technologiach takich jak Optical Bonding - zapewniających żywe kolory, wyraźny obraz i rzeczywisty kąt widzenia 178 stopni.

Tajemnica nieporównywalnie płynnego pisania i dokładności tkwi połączeniu wiązania optycznego oraz zaawansowanego dotyku w podczerwieni, innowacyjnego rozwiązania, które sprawia, że – podczas interakcji – każdy element interfejsu podąża za Twoją dłonią, jakby był jej przedłużeniem. Do tego należy doliczyć nawet 20 punktów dotyku czy ekspresowe działanie funkcji multi-touch umożliwiającej współpracę zespołową.


Wymienione powyżej funkcjonalności sprawią, że współpraca zespołowa stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek. Uruchom monitor zdalnie za pomocą pilota i jednym przyciskiem włącz przesyłanie obrazu z komputera. To takie proste! Nie musisz tracić czasu na szukanie oraz podłączanie kabli. Zaproś swoich współpracowników, pracuj wraz z nimi na w pełni edytowalnych plikach MS Office, a następnie dziel się efektami wspólnych działań z pozostałymi zespołami podczas wideokonferencji. W ofercie Newline znajdziesz bowiem monitory wyposażone w głośniki oraz kamery, które ułatwią Ci prowadzenie spotkań na odległość.


Monitory interaktywne współpracują z systemami operacyjnymi Android, Windows i MacOS oraz przeglądarką Google Chrome. To sprawia, że możesz z powodzeniem korzystać z nich jak z komputerów. Dzięki łączności bezprzewodowej będziesz sterować tymi urządzeniami zdalnie za pomocą swojego telefonu lub tabletu, co jest niezwykle wygodne zwłaszcza podczas prelekcji naukowych czy omawiania firmowych prezentacji.   

Newline Interactive

Zastosowane rozwiązania:

Na Twoją uwagę zasługują następujące linie produktowe monitorów interaktywnych Newline: Atlas i RS+ dedykowane dla szkół, Naos będący doskonałym wyborem dla mniejszych i średnich firm, Mira oraz NT, które polecamy profesjonalnym klientom z rynku corporate.

Monitory dotykowe Newline doskonale wpisują się w najnowsze trendy organizacji pracy. Możliwość bezprzewodowego udostępniania ekranu oraz rozmaite złącza umożliwiają wykonywanie obowiązków w trybie BYOD (Bring Your Own Device), za sprawą funkcji tablicy dwukierunkowej możesz dzielić się swoimi pomysłami podczas zdalnego spotkania, natomiast wbudowany układ mikrofonów i głośników (w wybranych modelach) pozwoli Ci lepiej zrozumieć intencje rozmówcy podczas wideokonferencji.

Produkty Newline są wyposażone w rozmaite funkcje, które ułatwiają udostępnianie treści, współpracę czy zarządzanie monitorami. Skorzystaj z Newline Cast, by szybko i bezpiecznie (dzięki 4-cyfrowemu pinowi oraz szyfrowaniu) współdzielić ekran, linki, a także różne typy plików. Newline BroadCast zwiększa zasięg przesyłania treści nawet do 200 różnych urządzeń w tym samym czasie. Display Management Plus oferuje możliwość kompleksowego sterowania wszystkimi monitorami z dowolnego miejsca. Dzięki niemu sprawdzisz działanie wybranych urządzeń, skonfigurujesz je, wyświetlisz na nich komunikaty Digital Signage oraz zainstalujesz na nich nowe aplikacje.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę