Ecler

Produkty AV hiszpańskiego producenta Ecler to systemy nagłośnienia komercyjnego, które pozwolą Ci zwiększyć skuteczność komunikacji. Najrozmaitsze rodzaje głośników: sferyczne, tubowe, kolumnowe, płaskie, szerokopasmowe i niskotonowe, a także profesjonalne sprzęty takie jak miksery sceniczne, procesory DSP oraz matryce audio znajdą zastosowanie indoor, a także outdoor (wybrane produkty) w instalacjach komercyjnych, eventowych czy instytucjonalnych.

„Niezawodność jest koniecznością” - filozofia firmy Ecler przenika przez wszystkie procesy produkcji i wprowadzania kolejnych urządzeń na rynek. Produkty tej marki są tworzone jedynie w fabrykach producenta, gdzie dobre praktyki inżynierskie czy projektowe, czyli specjalistyczne know-how jest przekazywane jedynie w ramach zhermetyzowanych kręgów pracowników. To gwarantuje utrzymywanie wysokiej jakości kolejnych serii produktowych, a także zapewnia unikalność ich funkcjonalności. Urządzenia są wielokrotnie testowane w placówkach badawczych firmy Ecler, a nad ich designem czuwają najlepsi włoscy projektanci.

W ofercie Ecler znajdują się zarówno modele budżetowe, jak i potężne urządzenia, które sprawdzą się w każdych warunkach. Możliwość wyboru impedancji, wysoka moc, podbicie basów wywołujące ciepłą barwę dźwięku czy muzyki, a nawet kevlarowe woofery – wszystkie te elementy, choć są one jedynie małym wycinkiem wszystkich dostępnych możliwości, sprawiają, że nawet najbardziej selektywni klienci znajdą odpowiedni dla siebie produkt.


Urządzenia Ecler mają dawać użytkownikowi jak największy komfort oraz elastyczność. Z tego powodu wiele głośników posiada certyfikowane obudowy o wysokim indeksie ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Są one także wytrzymałe na uderzenia czy wstrząsy, a przy tym prezentują się bardzo schludnie i estetycznie. Szybko dobierzesz modele, które będą wpisywać się w Twoje potrzeby dotyczące wyglądu oraz funkcjonalności.


Głośniki Ecler są przystosowane do montażu w rozmaitych konfiguracjach przestrzennych: na ścianie, wysięgnikach sufitowych, a także w suficie/podwieszanych konstrukcjach sufitowych. Możesz wybrać także samodzielne głośniki kolumnowe do zastosowań eventowych bądź studyjnych, które można łatwo przemieszczać na specjalnych stelażach mobilnych.

Ecler

Zastosowane rozwiązania:

Krystalicznie czyste brzmienie, szeroki zakres przenoszenia dźwięku oraz duża głośność – produkty instalacyjne Ecler doskonale sprawdzają się w przestrzeniach eventowych. To sposób na nagłośnienie hal koncertowych, sal kongresowych czy namiotów. Reprodukcja mowy z wysokim współczynnikiem zrozumiałości przekłada się na doskonałe wrażenia podczas słuchania ścieżek dźwiękowych czy albumów muzycznych.

W przestrzeniach biurowych zastosowanie znajdą przede wszystkim głośniki montowane w podwieszanych konstrukcjach sufitowych i wbudowywane bezpośrednio w sufit. Urządzenia te mogą mieć, w zależności od potrzeb klienta, od 30 do 100 Watów mocy. Filtry zwrotnicy, niska oraz wysoka impedancja, a także duża czułość przekładają się na czyste, przyjemne dla ucha brzmienie. Polecamy również nieduże, bardzo dyskretne głośniki tubowe o mocy 15-30 W i niskiej impedancji, przeznaczone do montażu powierzchniowego oraz kratownicowego. Te nieduże urządzenia doskonale sprawdzą się podczas nagłośnienia mniejszych pokoi, sal spotkań, stref narożnych w pomieszczeniach, a także klubów czy kawiarni.

Oferta hiszpańskiego producenta Ecler zawiera też profesjonalne matryce z procesorami DSP, końcówki mocy, a także miksery audio i wideo do zastosowań korporacyjnych oraz w firmach kreatywnych. Z ich pomocą będziesz mógł prowadzić transmisje na żywo, rejestrować obraz z kamer PTZ czy mikrofonów, przesyłać dane na zewnętrzne serwery, a także tworzyć własne, unikalne ścieżki dźwiękowe.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę