JBL Professional

Kiedy myślisz o sprzęcie audio, jedną z marek, które na pewno przychodzą Ci do głowy, jest JBL. Ta amerykańska firma w dużej mierze zdominowała rynek sprzętu nagłośnieniowego w naszym kraju oraz za granicą, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów głośników przenośnych i instalacyjnych, soundbarów, a także elektroniki.

JBL specjalizuje się nie tylko w konstruowaniu sprzętu audio do użytku domowego. Ogromna część produktów tego amerykańskiego przedsiębiorstwa jest dedykowana do profesjonalnych instalacji audiowizualnych oraz eventowych. Nowoczesne głośniki instalacyjne, kolumny oraz soundbary uzupełniają systemy wideokonferencyjne, a także pełnią rolę samodzielnego nagłośnienia w salach konferencyjnych, gabinetach szeroko pojętego managementu, przestrzeniach typu lobby oraz korytarzach hotelowych, w strefach wypoczynkowych czy salach wykładowych.

Zastosowanie produktów JBL Professional w realizacjach audiowizualnych skutkuje tworzeniem systemów nagłośnieniowych zapewniających krystalicznie czysty, pozbawiony zakłóceń dźwięk, który (w zależności od potrzeb zleceniodawcy) dociera do każdego zakamarku pomieszczenia lub – wręcz przeciwnie – rozchodzi się kierunkowo jedynie w wybranej przestrzeni.


W ofercie tego producenta znajdziesz najnowsze przewodowe i bezprzewodowe głośniki instalacyjne przeznaczone do montażu naściennego, sufitowego oraz na dedykowanych stojakach, a także produkty wbudowywane w podwieszane konstrukcje sufitowe. Dopełnieniem asortymentu skierowanego do klienta z branży profesjonalnej są nowoczesne wzmacniacze dźwięku.


W gotowej instalacji audio z wykorzystaniem sprzętu marki JBL system nagłośnienia może funkcjonować w jednolity sposób w całej przestrzeni budynku lub może być podzielony na strefy. W układzie wielostrefowym możesz zarządzać niezależnie każdą z przestrzeni nagłośnieniowych. Dzięki temu klimat wybranych pokoi będą budować różne ścieżki dźwiękowe lub playlisty puszczane z komputera bądź smartfona.

JBL Professional

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Głośniki instalacyjne JBL to m.in. urządzenia kierunkowe, małoformatowe, soundbary, kolumny dwudrożne, a także produkty montowane naściennie, na suficie, podwieszane i przeznaczone do zabudowy. Artykuły te cechują się bogatym brzmieniem, szerokim kątem pokrycia, jednolitą dyspersją, a także intuicyjnym sposobem montażu. Wśród urządzeń tej marki można znaleźć zarówno dyskretne, jak i efektowne urządzenia audio w rozmaitych kształtach oraz kolorach, które wpasują się w design każdego wnętrza. Produkty te to źródło czystego dźwięku podczas emisji powiadomień oraz muzyki.

Produkty JBL są przystosowane do współpracy z systemami 100V, co pozwala na znaczne ograniczenie kosztów związanych z użytkowaniem instalacji oraz umożliwia przesyłanie dźwięku na duże odległości. Rozmaite dostępne wejścia oraz wyjścia z mocą 60, 120 czy 240 Watów, a także niezależna kontrola niskiego oraz wysokiego pasma częstotliwości na każdym kanale wyjściowym zapewnia elastyczność użytkowania sprzętu.

W rozbudowanych systemach nagłośnieniowych obejmujących wiele pięter, a także w przestronnych salach kongresowych nie może zabraknąć wzmacniaczy dźwięku JBL. To właśnie te urządzenia sprawiają, że muzyka oraz powiadomienia głosowe docierają do wszystkich osób znajdujących się na terenie danego budynku.

W wybranych mikserach marki JBL znalazły się jeden lub dwa kanały wyjściowe o zróżnicowanych mocach: 40, 80 i 120W, wbudowane wejścia 70 oraz 100V, złącza RJ45 (które pozwalają na korzystanie z kontrolerów naściennych), a także funkcjonalności umożliwiające pracę w różnych trybach czy przyjęcie napięć prądu przemiennego od 100 do 240 VAC.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę