Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

W ramach realizacji systemu AV w sali zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zamontowaliśmy: system wideokonferencyjny, ścianę wideo i wyświetlacze Digital Signage.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego to publiczna jednostka organizacyjna mieszcząca się w Krakowie. Jest to organ pomocniczy, który wykonuje zadania ustawowe – delegowane przez marszałka województwa – z zakresu m.in. edukacji publicznej, obronności oraz promocji i ochrony zdrowia.

Klient potrzebował wysokiej klasy ściany wizyjnej, na której można wyświetlać treści takie jak prezentacje czy wskaźniki efektywności. Ściana wideo miała być również przystosowana do prowadzenia wideokonferencji, w związku z czym system wyświetlania treści musiał być zintegrowany z nagłośnieniem zapewniającym głośny i wyraźny dźwięk oraz kamerami.


System do wideokonferencji został zintegrowany z soundbarem JBL oraz kamerą do wideokonferencji dostarczonymi przez klienta.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Marki:

Odbiorcy:

W ramach realizacji systemu audiowizualnego w sali zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego wykorzystaliśmy następujące urządzenia: monitory bezszwowe LG 55VL5F, uchwyty pop-out Newstar LED-VW500 Black.

Realizacja systemu AV polegała na dostarczeniu, instalacji i uruchomieniu ściany wizyjnej w sali zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie. Ściana Video Wall została zbudowana z 4 monitorów o przekątnej 55 cali, zamontowanych w układzie 2×2. Zastosowaliśmy dedykowane do tego typu realizacji monitory bezszwowe LG Business Solutions o jasności 500 cd/m2 i szerokości ramki (bezel-to-bezel) 3,5 mm, dzięki czemu urządzenia te – połączone ze sobą – tworzą jednolitą konstrukcję oraz zapewniają jasny obraz przy świetle dziennym. Ściana wizyjna została estetycznie obudowana czarną zabudową. To sprawia, że całość idealnie komponuje się z wystrojem pomieszczenia.

Konstrukcja montażowa została wykonana w oparciu o wysokiej klasy dedykowane do ścian wideo uchwyty typu pop-out marki Newstar. Urządzenia te posiadają precyzyjną i beznarzędziową mikroregulację, która pozwala na łatwe ustawienie oraz łączenie monitorów, tym samym eliminując ryzyko uszkodzenia matrycy. System zamykania i otwierania na kliknięcie zapewnia szybki dostęp serwisowy do każdego z monitorów.

Za nagłośnienie sali podczas wideokonferencji odpowiada profesjonalny soundbar JBL. Generowany przez niego dźwięk jest głośny i rozchodzi się po całym pomieszczeniu, dzięki czemu każda osoba – niezależnie od tego, w jakiej odległości od ekranu się znajduje – może aktywnie uczestniczyć w zdalnym spotkaniu. Uzupełnieniem zestawu do wideokonferencji jest kamera, która została zamontowana nad monitorami.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę