Newstar

Systemy montażowe z serii Neomount firmy Newstar to doskonała propozycja dla wszelkiego rodzaju biznesów, które stawiają na usprawnienie wydajności poprzez lepszą organizację środowiska pracy. Mając ponad 500 produktów w swoim asortymencie, marka Newstar stała się jednym z bardziej znanych i najlepiej zaopatrzonych producentów mocowań do profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych.

Produkując nowoczesne systemy mocujące, Newstar stawia na ergonomię, funkcjonalność i komfort użytkowania. Dla tego przedsiębiorstwa niezwykle ważny jest również wpływ jego produktów na zdrowie klientów. Z tego powodu konstrukcja wszystkich urządzeń tej marki jest opracowywana w taki sposób, by użytkownik mógł samodzielnie dopasować odchylenie, kąt oraz ułożenie wysięgników do swoich aktualnych potrzeb i pozycji podczas oglądania prezentacji czy w trakcie pracy.

W ofercie tego producenta znajdziesz bogaty wybór uchwytów montażowych, ramion obrotowych oraz uchylnych, a także standów dedykowanych do montażu profesjonalnych rozwiązań AV takich jak ściany wideo, monitory dotykowe czy wyświetlacze Digital Signage. Urządzenia te są przeznaczone to użytku w biurach, stacjonarnych punktach sprzedaży, uczelniach wyższych, instytucjach rządowych i placówkach opieki zdrowotnej.

Uchwyty do projektorów Neomount oferują użytkownikowi systemu AV ogromną elastyczność. Rotacja 360 stopni, możliwość odchylenia nawet o 90 stopni, a także szeroki zakres regulacji wysokości ramienia pozwalają na montaż rzutnika w licznych konfiguracjach przestrzennych: w pomieszczeniach wyposażonych w kolumny, sklepienia łukowe czy dekoracje sufitowe. Nośność wybranych konstrukcji wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów.


Dodatkowym udogodnieniem dla użytkownika jest zintegrowany system prowadzenia kabli. Przewody można w wygodny sposób zamaskować, chowając je do specjalnych otworów znajdujących się na wysięgnikach. Dzięki temu będą one prowadzone w bezpieczny i uporządkowany sposób, a system wideo-projekcyjny doskonale wpasuje się w elegancki wystrój pomieszczenia.


Jeśli szukasz profesjonalnych konstrukcji montażowych do wielomonitorowych ścian wideo, to nie możesz pominąć asortymentu firmy Newstar. Uchwyty ścienne mają szeroki zakres mikroregulacji w pionie i poziomie, a także możliwość dobrania optymalnej głębokości montażu. Dzięki temu możemy bardzo precyzyjnie zestawić ze sobą poszczególne monitory bezramkowe, tworząc jeden, spójny wizualnie wyświetlacz, który będzie przykuwać wzrok Twoich potencjalnych gości bądź klientów. Warto również wspomnieć o wygodnym dostępie serwisowym. Za sprawą systemu pop-out wystarczy nacisnąć monitor w odpowiednim miejscu, aby bezpiecznie go wysunąć.

Newstar

Zastosowane w realizacjach:

Uchwyty montażowe do ścian wideo Nureva mają nośność, która umożliwia instalację monitorów wielkoformatowych o rozmiarze nawet 86 cali, ważących kilkanaście bądź kilkadziesiąt kilogramów. Za sprawą płaskich, ultracienkich uchwytów stworzysz zjawiskową aranżację. Wideowall będzie subtelnie wtapiać się w ścianę, sprawiając wrażenie, iż stanowi on jej integralną część. Zamontowane w ten sposób wyświetlacze bez wątpienia przykują wzrok Twoich klientów oraz gości firmy.

Uchwyty montażowe Newstar wyniosą komunikację wizualną Twojego biznesu na wyższy poziom. Różnorodne sposoby montażu w połączeniu z płaskimi konstrukcjami samych uchwytów pozwolą Ci tworzyć zjawiskowe przestrzenie wyposażone w Smart Boardy, infokioski, ściany wideo oraz wyświetlacze Digital Signage. Za pomocą wielomonitorowych układów treści skutecznie zwiększysz rozpoznawalność firmy oraz sprzedaż oferowanych produktów.

Wśród produktów Newstar znajdują się także systemy montażowe do pojedynczych wyświetlaczy: mniejszych oraz wielkoformatowych. Producent oferuje standy mobilne, uchwyty montowane na ścianie oraz suficie – płaskie oraz uchylne, które pozwalają na wybór optymalnego pola widzenia.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę