Poly (Polycom)

Firma Poly to jeden z czołowych producentów sprzętu audio, systemów oraz infrastruktury wideokonferencyjnej. To doskonale znane i rozpoznawane na całym świecie przedsiębiorstwo powstało w 2019 roku w wyniku połączenia dwóch gigantów technologicznych – Plantronics i Polycom.

Poly (Polycom): amerykańska innowacja na polskim rynku AV


Siedziba firmy Poly znajduje się w Kalifornii w USA. Nad opracowywaniem nowych, innowacyjnych produktów czuwa ponad 6500 pracowników zatrudnionych w 75 biurach zlokalizowanych na całym świecie. Rozwiązania, które oferuje Poly, to efekt wykorzystania bogatej wiedzy o dźwięku oraz ogromnych możliwościach udostępniania wideo. Produkty tej firmy pomagają przedsiębiorcom w organizowaniu systemów zdalnej współpracy bezprzewodowej, zacierając granicę między domem a biurem, oraz wideokonferencji, która pozwala uczestnikom spotkania na pełne zaangażowanie się w rozmowy.


Wideokonferencja Poly - odległość traci znaczenie


Korzystając z oferty Poly, zorganizujesz inspirujące spotkania z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy. Urządzenia tej marki są funkcjonalnie zaprojektowane oraz estetycznie wykończone, dzięki czemu doskonale prezentują się w eleganckich biurach i salach spotkań. Ich możliwości są wspierane przez rozmaite produkty analityczne oraz software zaprojektowany z myślą o łączeniu ludzi czy ułatwianiu pracy zespołowej.

Zobacz w jak wielu przestrzeniach wykorzystasz rozwiązania Polycom


Wśród urządzeń Poly, które służą nam do tworzenia rozbudowanych, łatwych w obsłudze i wydajnych systemów AV, znajdują się słuchawki oraz mikrofony, headsety, telefony konferencyjne, kamery kierunkowe, a także kompleksowe zestawy wideokonferencyjne. Ogromnym atutem oferty tej firmy jest różnorodność – można bowiem łatwo znaleźć zarówno urządzenia do montażu w niewielkich pokojach spotkań typu huddle room, jak i w dużych, wielostanowiskowych salach konferencyjnych w międzynarodowych korporacjach. Sprzęt tej marki doskonale sprawdzi się w hotelach, obiektach administracji publicznej, firmach działających w handlu oraz sektorze retail, w jednostkach służb mundurowych czy przedsiębiorstwach komercyjnych.


Dlaczego warto wybrać produkty AV od Poly?


Sprzęt Poly jest ceniony na całym świecie za prostotę obsługi oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Obecnie rozdzielczość 4K, funkcje poprawiające jakość dźwięku i obrazu są standardem w większości zestawów konferencyjnych tej firmy. Ponadto można je szybko uruchomić za pomocą jednego przycisku, a korzystanie z nich nie wymaga wykorzystania wielu kabli.


Urządzenia, które Ci oferujemy, wykorzystują najnowsze protokoły bezpieczeństwa, działają w sieci LAN i mogą łączyć się bezprzewodowo z innymi sprzętami. Dzięki temu, że są one kompatybilne z rozmaitymi platformami, a także oprogramowaniem Microsoft, Zoom oraz Google możesz z nich korzystać zaraz po zamontowaniu ich w biurze.

Poly (Polycom)

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Nowoczesne słuchawki Poly pozwolą Twoim pracownikom wyraźnie słyszeć i być słyszanym podczas ważnych rozmów oraz wideokonferencji. Doskonała jakość dźwięku zapewnia dobre warunki do rozmowy, eliminując wszelkiego rodzaju niedopowiedzenia wynikające z niezrozumienia komunikatów czy zakłóceń. Systemy wspomagające czyste brzmienie oraz eliminujące czynniki rozpraszające uwagę sprzyjają współpracy zdalnej na najwyższym poziomie.

Słuchawki Poly są tak lekkie i wyprofilowane, że nie poczujesz ich na swojej głowie

Korzystając ze słuchawek i headsetów Poly, Twoi pracownicy mogą pracować wygodnie z każdego miejsca w domu czy biurze. Dzięki bezprzewodowej łączności możesz prowadzić rozmowy poza stanowiskiem pracy. Delikatne, dobrze wyprofilowane i lekkie obicie sprawi, że Twoja głowa i uszy nie będą boleć nawet po długich godzinach spędzonych przy słuchawce. Warto również wspomnieć o najnowszych rozwiązaniach takich jak Acoustic Fence – za jego sprawą wokół mikrofonu powstaje pewnego rodzaju bariera akustyczna, dzięki której urządzenie zbiera dźwięk jedynie z najbliższego otoczenia.

W skład rozwiązań konferencyjnych wchodzą telefony biurowe, zestawy wideokonferencyjne oraz inteligentne zestawy głośnomówiące – dostępne w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Urządzenia te upraszczają proces komunikacji zdalnej, pozwalając na łączenie się z pracownikami za pomocą jednego przycisku. Głośny oraz wyraźny dźwięk gwarantują nowoczesne głośniki wspomagane przez funkcje takie jak aktywna redukcja hałasu i automatyczne wykrywanie głosu.

Wideokonferencja Poly: nie trać czasu na obsługę urządzeń

Urządzenia, na które warto zwrócić szczególną uwagę, to wielofunkcyjne zestawy wideokonferencyjne z rodziny Trio. Szybko przygotujesz je do prowadzenia zdalnej rozmowy oraz udostępniania treści na odległość. Dobrze zestrojone, duże mikrofony wychwytują głos na obszarze nawet kilkudziesięciu metrów, co sprzyja organizowaniu spotkań w towarzystwie kilku osób w dużych salach konferencyjnych. Dzięki łączności Wi-Fi, USB i Bluetooth skorzystasz z produktów z serii Trio całkowicie bezprzewodowo.

Poly dostarcza również produkty dedykowane do prowadzenia wideokonferencji. Przykładem takiego urządzenia jest Poly Studio USB wyposażone w zaawansowaną kamerę, głośniki oraz wbudowane mikrofony. Ten wielofunkcyjny sprzęt plug-and-play można szybko uruchomić za pomocą pilota, jest kompatybilny z większością platform komunikacyjnych takich jak Skype oraz Zoom, ma rozmaite funkcjonalności poprawiające jakość obrazu i dźwięku, w tym m.in. funkcję automatycznego kadrowania czy śledzenia twarzy mówcy, 5-krotny zoom, redukcję hałasu NoiseBlock, a także technologię Acoustic Fence.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę