Poly

Firma Poly to jeden z czołowych producentów sprzętu audio, systemów oraz infrastruktury wideokonferencyjnej. To doskonale znane i rozpoznawane na całym świecie przedsiębiorstwo powstało w 2019 roku w wyniku połączenia dwóch gigantów technologicznych – Pantronics i Polycom.

Siedziba firmy Poly znajduje się w Kalifornii w USA. Nad opracowywaniem nowych, innowacyjnych produktów czuwa ponad 6500 pracowników zatrudnionych w 75 biurach zlokalizowanych na całym świecie. Rozwiązania, które oferuje Poly, to efekt wykorzystania bogatej wiedzy o dźwięku oraz ogromnych możliwościach udostępniania wideo. Produkty tej firmy pomagają przedsiębiorcom w organizowaniu systemów zdalnej współpracy bezprzewodowej, zacierając granicę między domem a biurem, oraz wideokonferencji, która pozwala uczestnikom spotkania na pełne zaangażowanie się w rozmowy.

Korzystając z oferty Poly, zorganizujesz inspirujące spotkania z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy. Urządzenia tej marki są funkcjonalnie zaprojektowane oraz estetycznie wykończone, dzięki czemu doskonale prezentują się w eleganckich biurach i salach spotkań. Ich możliwości są wspierane przez rozmaite produkty analityczne oraz software zaprojektowany z myślą o łączeniu ludzi czy ułatwianiu pracy zespołowej.

Wśród urządzeń Poly, które służą nam do tworzenia rozbudowanych, łatwych w obsłudze i wydajnych systemów AV, znajdują się słuchawki oraz mikrofony, headsety, telefony konferencyjne, kamery kierunkowe, a także kompleksowe zestawy wideokonferencyjne. Ogromnym atutem oferty tej firmy jest różnorodność – można bowiem łatwo znaleźć zarówno urządzenia do montażu w niewielkich pokojach spotkań typu huddle room, jak i w dużych, wielostanowiskowych salach konferencyjnych w międzynarodowych korporacjach. Sprzęt tej marki doskonale sprawdzi się w hotelach, obiektach administracji publicznej, firmach działających w handlu oraz sektorze retail, w jednostkach służb mundurowych czy przedsiębiorstwach komercyjnych.


Sprzęt Poly jest ceniony na całym świecie za prostotę obsługi oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Obecnie rozdzielczość 4K, funkcje poprawiające jakość dźwięku i obrazu są standardem w większości zestawów konferencyjnych tej firmy. Ponadto można je szybko uruchomić za pomocą jednego przycisku, a korzystanie z nich nie wymaga wykorzystania wielu kabli.


Urządzenia, które Ci oferujemy, wykorzystują najnowsze protokoły bezpieczeństwa, działają w sieci LAN i mogą łączyć się bezprzewodowo z innymi sprzętami. Dzięki temu, że są one kompatybilne z rozmaitymi platformami, a także oprogramowaniem Microsoft, Zoom oraz Google możesz z nich korzystać zaraz po zamontowaniu ich w biurze.

Poly

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Nowoczesne słuchawki Poly pozwolą Twoim pracownikom wyraźnie słyszeć i być słyszanym podczas ważnych rozmów oraz wideokonferencji. Doskonała jakość dźwięku zapewnia dobre warunki do rozmowy, eliminując wszelkiego rodzaju niedopowiedzenia wynikające z niezrozumienia komunikatów czy zakłóceń. Systemy wspomagające czyste brzmienie oraz eliminujące czynniki rozpraszające uwagę sprzyjają współpracy zdalnej na najwyższym poziomie.

Korzystając ze słuchawek i headsetów Poly, Twoi pracownicy mogą pracować wygodnie z każdego miejsca w domu czy biurze. Dzięki bezprzewodowej łączności możesz prowadzić rozmowy poza stanowiskiem pracy. Delikatne, dobrze wyprofilowane i lekkie obicie sprawi, że Twoja głowa i uszy nie będą boleć nawet po długich godzinach spędzonych przy słuchawce. Warto również wspomnieć o najnowszych rozwiązaniach takich jak Acoustic Fence – za jego sprawą wokół mikrofonu powstaje pewnego rodzaju bariera akustyczna, dzięki której urządzenie zbiera dźwięk jedynie z najbliższego otoczenia.

W skład rozwiązań konferencyjnych wchodzą telefony biurowe, zestawy wideokonferencyjne oraz inteligentne zestawy głośnomówiące – dostępne w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Urządzenia te upraszczają proces komunikacji zdalnej, pozwalając na łączenie się z pracownikami za pomocą jednego przycisku. Głośny oraz wyraźny dźwięk gwarantują nowoczesne głośniki wspomagane przez funkcje takie jak aktywna redukcja hałasu i automatyczne wykrywanie głosu.

Urządzenia, na które warto zwrócić szczególną uwagę, to wielofunkcyjne zestawy wideokonferencyjne z rodziny Trio. Szybko przygotujesz je do prowadzenia zdalnej rozmowy oraz udostępniania treści na odległość. Dobrze zestrojone, duże mikrofony wychwytują głos na obszarze nawet kilkudziesięciu metrów, co sprzyja organizowaniu spotkań w towarzystwie kilku osób w dużych salach konferencyjnych. Dzięki łączności Wi-Fi, USB i Bluetooth skorzystasz z produktów z serii Trio całkowicie bezprzewodowo.

Poly dostarcza również produkty dedykowane do prowadzenia wideokonferencji. Przykładem takiego urządzenia jest Poly Studio USB wyposażone w zaawansowaną kamerę, głośniki oraz wbudowane mikrofony. Ten wielofunkcyjny sprzęt plug-and-play można szybko uruchomić za pomocą pilota, jest kompatybilny z większością platform komunikacyjnych takich jak Skype oraz Zoom, ma rozmaite funkcjonalności poprawiające jakość obrazu i dźwięku, w tym m.in. funkcję automatycznego kadrowania czy śledzenia twarzy mówcy, 5-krotny zoom, redukcję hałasu NoiseBlock, a także technologię Acoustic Fence.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę