Datapath

Datapath to firma, która doskonale wpisuje się w potrzeby biznesów podążających śladem rewolucji technologicznej. Dostarczając nowoczesne i elastyczne kontrolery do ścian wideo, marka ta daje Ci możliwość czerpania ogromnych profitów. Będziesz przykuwać uwagę klientów poprzez odpowiednią dystrybucję, a także ekspozycję treści, tworzyć unikalne komunikaty wyróżniające twój brand oraz w łatwy sposób zarządzać całym systemem.

Kontroler do ścian wideo Datapath to niezbędne uzupełnienie wideowalla, a często również infrastruktury Digital Signage. Urządzenia te są produkowane z myślą o rozbudowanych systemach oddziaływania i profesjonalnych control roomach. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których wykorzystywane są dziesiątki różnych sygnałów: w siedzibach wyspecjalizowanych służb mundurowych, agencjach ochrony osób i mienia, galeriach handlowych, punktach retail oraz sprzedaży detalicznej, a także firmach monitorujących wiele procesów czy wskaźników.

Co wyróżnia kontrolery do ścian wideo Datapath? Dzięki najnowszym, w pełni zintegrowanym platformom, operator systemów opartych o produkty wspomnianej firmy zyskuje możliwość zarządzania i sterowania wszelkimi sygnałami. Całkowita kontrola po stronie człowieka. Za sprawą rozwiązań IP, KVM, a także integracji z popularnymi systemami VMS produkty Datapath oferują możliwość elastycznego zarządzania setkami źródeł w czasie rzeczywistym oraz przekierowywanie ich na wybrane ekrany z dowolnej lokalizacji.

Dzięki wysokiej elastyczności urządzeń tego producenta możesz zintegrować kontrolery do ścian wideo z systemami rozpoznawania twarzy, zarządzać dużymi ilościami danych w czasie rzeczywistym, a także mapować treść na wielu ekranach, tworząc dowolną, kreatywną wizualizację.

Software dedykowany do kontrolerów ścian wideo Datapath ograniczy czas na podejmowanie decyzji i pozwoli Ci nabrać szerszej perspektywy podczas odczytywania danych. Oprogramowanie dostępne jest w wielu wersjach: dla branży security (wyposażone w silniejsze zabezpieczenia), przeznaczone do użytku w niedużych salach konferencyjnych, a także dedykowane do rozbudowanych control roomów wyposażonych w wiele ścian wideo zamontowanych w różnych lokalizacjach.

Datapath

Zastosowane rozwiązania:

Odbiorcy:

Zarządzanie parametrami obrazu takimi jak jasność, nasycenie kolorów czy kontrast. Tworzenie mozaikowych oraz kaskadowych szablonów. Możliwość dowolnego wycinania, skalowania czy rotacji z obrazu wejściowego. Posługując się kontrolerami do ścian wideo, zyskujesz całkowitą władzę nad wyświetlanymi treściami. Wybrane urządzenia Datapath mogą być sterowane zdalnie, pozwalają na uzyskanie rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę, mogą obsługiwać sygnały DVI, HDMI, VGA, AV Inputs oraz wiele innych wyjść sygnału, a także oferują funkcje takie jak zoom.

Urządzenia Datapath obsługują różne rozdzielczości na wejściu, dlatego możesz stworzyć ścianę wideo niemal z dowolnych źródeł obrazu. Dodatkowo należy wspomnieć o możliwości podziału contentu na kilka bądź kilkanaście segmentów bez utraty jakości (zależy od wybranego modelu). Za pomocą łatwego w obsłudze programu do zarządzania ścianą wideo łatwo posegregujesz prezentowane na wyświetlaczach treści, tworząc unikalne mozaiki, a także nałożysz wybrane obrazy na siebie. Wystarczy że, posługując się oprogramowaniem, klikniesz ikonę symbolizującą interesujące Cię wejście i przeciągniesz ją na box odpowiadający jednemu z ekranów.

W ofercie producenta znajdują się również urządzenia z serii VSN przeznaczone do pracy w wymagających środowiskach. Tego typu kontrolery do ścian wideo są wyposażone nawet w 11 slotów. To odpowiednie rozwiązania do zastosowania ze średnimi i dużymi wideowallami liczącymi kilkadziesiąt ekranów. Doskonale sprawdzą się na lotniskach, w instalacjach wojskowych, centrach logistycznych oraz w siedzibach służb porządkowych. Sprzęty te pozwalają na wyświetlanie źródeł fizycznych oraz IP, są kompatybilne z systemem Windows 10, by zapewnić większą wydajność systemu. Wybrane kontrolery są rozbudowane o procesory Intel Core i7 oraz mają 128 Gb pamięci. Aby zwiększyć moc tych sprzętów, możesz opcjonalnie doposażyć je w dodatkowe procesory oraz dyski SSD. Urządzenia z tej serii są sprzedawane z aplikacją Wall Monitor, która m.in. powiadomi Cię, gdy system zacznie działać poza normalnymi parametrami.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę