Sharp

Sharp, japońska firma z ponad 100-letnią historią, konstruuje innowacyjne produkty o najrozmaitszych zastosowaniach. Zgodnie ze swoim motto, czyli „uczciwość i kreatywność” marka ta dąży do tego, aby tworzyć nowoczesną rzeczywistość XXI wieku w firmach oraz życiu codziennym użytkowników domowych.

Z punktu widzenia klienta B2B, korporacji oraz szeroko pojętych instytucji do najbardziej interesujących i polecanych przez nas produktów można zaliczyć artykuły z serii Visual Solutions.

Zaczynając od produkcji słynnych, zawsze ostrych ołówków „Every Sharp”, od których wywodzi się nazwa firmy, marka ta przeszła przez kolejne etapy wdrożeń produktów domowych takich jak drukarki i kalkulatory, a następnie rozpoczęła ekspansję szeroko pojętego rynku AV. Z czasem telewizory, wyświetlacze Digital Signage oraz tablice interaktywne tego przedsiębiorstwa stały się niezbędnym elementem funkcjonowania niezliczonych biznesów; a także pryzmatem, przez który definiowana jest obecnie marka na międzynarodowych, korporacyjnych rynkach.

Motorem rozwoju firmy jest prężna ekspansja w licznych krajach na świecie, innowacyjne rozwiązania, nad którymi czuwają nowoczesne ośrodki badawcze, a także doskonała renoma produktów japońskiego producenta wynikająca z dobrych właściwości użytkowych oraz wrażeń audiowizualnych w cenie przystępnej dla każdego klienta.


W naszych realizacjach sprzęt firmy Sharp wykorzystujemy przede wszystkim do opracowywania rozbudowanych systemów zarządzania treścią Digital Signage oraz ścian wideo. Urządzenia Sharp Visual Solutions polecamy wszystkim osobom, które oczekują wiernego odwzorowania obrazu w niewygórowanej cenie. Produkty tej firmy dobrze sprawdzą się w centrach zarządzania kryzysowego, placówkach sprzedaży detalicznej, muzeach, instytucjach edukacyjnych oraz administracyjnych, a także we wszelkiego rodzaju nowoczesnych biurach.


Na tle sprzętów innych firm asortyment marki Sharp wyróżnia się doskonałymi parametrami użytkowymi w wymagających przestrzeniach. Na przykład dzięki nowoczesnej technologii kontrastu obraz wyświetlany przez ściany LED japońskiej marki jest widoczny z bardzo dużej odległości – nieporównywalnie większej niż w większości urządzeń z tej kategorii. Do zalet oferty tego producenta należy zaliczyć również bogaty wybór urządzeń o zróżnicowanych parametrach.

Sharp

Monitory do ścian wideo firmy Sharp to wyjątkowe urządzenia. Dzięki nim możemy utworzyć wideo wall o imponujących rozmiarach – składający się nawet z kilkudziesięciu ekranów zamontowanych w układzie pionowym lub poziomym. Konstrukcja tych produktów została przystosowana do pracy ciągłej (24/7) i jest odpowiednia do montażu w newralgicznych przestrzeniach takich jak dworce czy sklepy wielkopowierzchniowe. Do korzyści z wykorzystania tych artykułów należy doliczyć również najnowszą technologię wyświetlania obrazu LED, która pozwala na zastosowanie wyjątkowo smukłych ramek oraz obudów. Innowacyjne panele gwarantują doskonałe wrażenia wizualne w każdych warunkach, bez względu na porę dnia.

W monitorach firmy Sharp nie zabrakło również nowych rozwiązań poprawiających jakość wyświetlanego obrazu. Wśród nich warto wymienić UCCT – czyli system jednorodnej kalibracji barw. Jego największą zaletą jest synchronizowanie bieli, czerni oraz pozostałych kolorów na wszystkich monitorach tworzących konstrukcję typu wideo wall. Dodatkowo w wybranych urządzeniach znajdziesz funkcjonalne złącza pozwalające na rozbudowę i łatwiejszą konfigurację ściany, w tym m.in. moduł SHARP HDBaseT 2.0.

Gama monitorów profesjonalnych Sharp jest stale aktualizowana o nowe, coraz bardziej funkcjonalne urządzenia. Wśród najnowszych udogodnień zastosowanych w wybranych produktach znajdziesz m.in. przełomową rozdzielczość znamionową 8K, wbudowane w obudowę systemy przepływu powietrza (koniec z nieestetycznymi otworami wentylacyjnymi) oraz oprogramowanie diagnostyczne z funkcją rejestracji dzienników działań.

Warto również zaznaczyć, że oferta monitorów profesjonalnych Sharp jest wyjątkowo przystępna. Znajdziesz w niej urządzenia o zróżnicowanych parametrach roboczych m.in. o rozdzielczości UHD, natywnym 4K, 8K, a także w rozmiarach liczących od 32 do nawet ponad 100 cali. Jeśli szukasz ekranu o konkretnych właściwościach, skontaktuj się z nami.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę