Extron

Amerykańska marka wywodząca się ze słonecznej Kalifornii od ponad 30 lat dostarcza funkcjonalne rozwiązania z zakresu przetwarzania, dystrybucji oraz kontroli sygnału AV. W portfolio firmy znajduje się ponad 5000 produktów, więc integratorzy systemów audiowizualnych mogą łatwo dobrać urządzenia skrojone pod potrzeby klienta. Przedsiębiorstwo to może również pochwalić się 100 patentami, co potwierdza unikalność oferty producenta.

Warto wiedzieć, że Extron skupia się nie tyle na tworzeniu pojedynczych produktów, lecz dostarczaniu kompletnych pakietów rozwiązań, które można łatwo wdrożyć w siedzibie klienta końcowego. Z tego powodu urządzenia tej marki polecamy przede wszystkim osobom poszukującym rozbudowanych rozwiązań, a także sposobów wielokanałowej komunikacji z pracownikami bądź z klientami. Bogactwo asortymentu amerykańskiej firmy pokrywa potrzeby rynków wertykalnych. Do adresatów oferty Extron można zaliczyć: średnie i duże biznesy, międzynarodowe korporacje, służby mundurowe, branżę retail i handlu detalicznego, hotele oraz wszelkiego rodzaju organizacje korzystające z control roomów.

Rozwiązania AV Extron zostały zaprojektowane z myślą o współpracy. Elastyczne, łatwe w obsłudze oprogramowanie oferuje wiele opcji konfiguracji, natomiast bogate możliwości integracji z dowolnymi urządzeniami projekcyjnymi, wideokonferencyjnymi czy audio gwarantują operatorowi możliwość tworzenia oraz sterowania dźwiękiem i obrazem w wielostrefowych układach przestrzeni. Dzięki temu możemy śmiało potwierdzić, że urządzenia AV od Extron spełniają najróżniejsze potrzeby współczesnego biznesu, niezależnie od branży czy specjalizacji.


Do najpopularniejszych produktów Extron można zaliczyć: w pełni konfigurowalne systemy sterowania, które pozwalają na zarządzanie bardzo rozbudowanymi sieciami AV; systemy dystrybucji DTP przesyłające sygnał wideo na odległości liczące do 100 metrów, elementy oraz urządzenia potrzebne do utworzenia nagłośnienia audio, a także oprogramowanie, które pozwala w łatwy sposób zarządzać wybranymi produktami oraz całymi systemami audiowizualnymi. Ponadto w ofercie Extron znajdziesz matryce instalacyjne, wzmacniacze, systemy sterowania, switche, ekstendery AV oraz rozmaite akcesoria.


Szczerze polecamy artykuły firmy Extron przede wszystkim z uwagi na ich konfigurowalność. Wybierz ofertę tego producenta, jeśli chcesz cieszyć się mocniejszym brzmieniem głośników, wyższą jakością obrazu, a także możliwością kompleksowego zarządzania rozbudowanymi systemami audiowizualnymi.

Extron

Zastosowane rozwiązania:

Produkty firmy Extron pozwalają na przełączanie, dystrybucję oraz przesyłanie strumieniowe sygnałów AV z dowolnego źródła do niemal każdego miejsca przy zachowaniu integralności sygnału. Bez problemu połączysz je z systemami oraz pojedynczymi urządzeniami wykorzystywanymi przez Ciebie w biurze. Każdy z artykułów tego producenta posiada funkcje upraszczające montaż, więc możesz korzystać z tych urządzeń niespełna kilka chwil po wizycie integratora. Portfolio produktowe Extron składa się z systemów sterowania, konwerterów sygnału, przełączników audio/wideo, wzmacniaczy dystrybucyjnych, przełączników matrycowych, procesorów sygnału wideo, systemów skrętkowych, wzmacniaczy audio i procesorów sygnałowych, głośników, systemów strumieniowych oraz rozwiązań z zakresu łączności.

Asortyment Extron to także oprogramowanie. Amerykańska firma jest pionierem w dziedzinie tworzenia software’u do rozbudowanych sieci AV. Intuicyjna obsługa, rozbudowane biblioteki oraz bogate w funkcje zintegrowane środowisko programistyczne to narzędzia, które pozwolą na tworzenie niemal dowolnych konfiguracji dla elementów bądź całych systemów AV: układów pojedynczych, strefowych, a także wielopiętrowych. Zarządzaj oprogramowaniem z dowolnego miejsca na świecie, wdrażaj nowe funkcjonalności, zarządzaj czasem oraz cyklicznością uruchamiania rozwiązań audio i wideo, twórz skrypty w oparciu o bibliotekę ControlScript Python.

Extron oferuje również szereg rozwiązań dedykowanych do sal konferencyjnych, w tym urządzenia takie jak skalery wideo, które pozwalają na wyświetlanie obrazu na konstrukcjach typu wideowall bądź monitorach wielkoformatowych. Wybierz profesjonalne urządzenia przeznaczone do przetwarzania sygnału wideo, by korzystać z bogatego wyboru złącz, szerokiego zakresu dostępnych formatów, sterowania szeregowego czy kontroli współczynnika kształtu wyjścia wideo.

Ciesz się niesamowitą jakością dźwięku dzięki procesorom DMP, które pozwalają na wysyłanie nawet 24 kanałów audio oraz odbieranie aż do 56 kanałów w sieci. Wsparte o technologię eliminacji echa akustycznego doskonale sprawdzają się one w nieoczywistych warunkach: w trakcie podwójnej rozmowy czy korzystania z mikrofonów bezprzewodowych na bliskim końcu. Do tego należy doliczyć innowacyjne rozwiązania takie jak przełączniki Gigabit, wejścia z funkcją FlexInput, automiksery czy zasilanie fantomowe 48 V. To tylko niektóre funkcjonalności urządzeń Extron. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę