BenQ

BenQ to wiodący dostawca technologii, rozwiązań i urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych przeznaczonych do użytku w domach czy szeroko pojętych warunkach biznesowych. Przedsiębiorstwo to jest także producentem profesjonalnych sprzętów AV, w tym m.in. projektorów instalacyjnych oraz systemów prezentacji bezprzewodowej.

Nazwa firmy, BenQ, to skrót od jednego z haseł przewodnich wyznaczających wartość brandu oraz cel rozwoju firmy: „Bringing Enjoyment 'N' Quality to life”. Korporacyjna wizja ma prowadzić do podniesienia jakości życia użytkowników oraz wzbogacenia najważniejszych aspektów funkcjonowania współczesnych społeczeństw: biznesu, edukacji i służby zdrowia.

Asortyment firmy jest tworzony w wyniku badań i weryfikacji potrzeb rozmaitych grup społecznych: rodziców, pracowników korporacji, podróżników, lekarzy, wykładowców, a nawet graczy. Powstaje on dzięki ludziom - dla ludzi. Skupienie się na chęciach, aspiracjach i problemach współczesnego konsumenta sprawia, że oferta firmy BenQ jest wyjątkowa.

Działania firmy skupiają się na tworzeniu bezkompromisowych rozwiązań, którym można przypisać rozmaite zalety. Najważniejsze z nich, najbardziej oddające ducha sprzętów BenQ, to: łatwa obsługa oraz montaż, funkcjonalny design i usprawnienia ułatwiające eksploatację.


Urządzenia BenQ, które możemy Ci polecić przy okazji realizowania projektów AV, to przede wszystkim prezentacja bezprzewodowa z serii InstaShow oraz projektory biznesowe.


BenQ InstaShow to nowoczesne urządzenia wspierające współpracę zdalną, która - dzięki nim - może być realizowana z udziałem nawet 32 uczestników. Za pomocą tego sprzętu zorganizujesz burzę mózgów, dyskusję pracowniczą, szkolenie lub konferencję, udostępniając na odległość materiały firmowe w wysokiej jakości. Wszystko to bez korzystania z kabli. Bezprzewodowa technologia plug-and-play pozwoli Ci zaoszczędzić czas i miejsce na biurku. Wystarczy, że podłączysz urządzenie do laptopa, a następnie wciśniesz dedykowany przycisk.


Nowoczesne rzutniki biznesowe BenQ są dostępne w rozmaitych konfiguracjach technicznych. Z łatwością znajdziesz wśród nich urządzenia dedykowane do małych, średnich i dużych sal spotkań, a także do pomieszczeń mniej lub bardziej wyeksponowanych na działanie światła słonecznego. Wysoka jasność, wydajne procesory obrazu oraz dobra rozdzielczość sprawią, że wyświetlana przez Ciebie prezentacja będzie doskonale widoczna dla wszystkich uczestników spotkania.

BenQ

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Skorzystaj z BenQ InstaShow i uwolnij się od niepotrzebnych kabli oraz adapterów. Wystarczy Ci jedno urządzenie podpięte do komputera, aby udostępniać wideo w jakości Full HD. Możliwość organizacji spotkań z udziałem aż 32 uczestników, prezentacji nawet 4 obrazów jednocześnie i natychmiastowe mirrorowanie ekranu czynią z InstaShow idealne narzędzie do zdalnej współpracy.

Kompatybilność ze wszystkimi systemami operacyjnymi, płynność wynosząca do 60fps, możliwość sterowania funkcjonalnościami urządzenia poprzez ekran dotykowy oraz współpraca z rzutnikami, telewizorami czy projektorami – te cechy sprawią, że uruchamianie prezentacji stanie się prawdziwą przyjemnością. Zwiększ wydajność firmy poprzez szybsze organizowanie spotkań oraz ułatwienie współpracy już teraz.

InstaShow WDC20 został wyróżniony certyfikatami ISO27001 i ISO17025 oraz osiągnął doskonały wynik podczas testów bezpieczeństwa CVSS 3.0, co potwierdza odporność jego oprogramowania na cyberataki. Dzięki temu możesz być pewny, że wszelkie informacje przedstawiane podczas konferencji nie wydostaną się poza krąg zaufanych pracowników. Ponadto InstaShow jest w stanie utrzymać stabilne połączenie bezprzewodowe nawet w mniej wydajnych środowiskach wi-fi.

Technologia laserowa połączona z wysoką jasnością oraz możliwością projekcji 360 stopni czynią z projektorów BenQ doskonały wybór dla środowiska biznesowego. Urządzenia te działają bezawaryjnie nawet przez 20 000 godzin (oszczędzając koszty konserwacji i wymiany lamp), a ponadto można nimi sterować zdalnie. Sprawdzone rozwiązania takie jak technologia DLP, HDR10 i optymalizacja do 4K pozwalają na wyświetlanie prezentacji, grafik i filmów w bardzo dobrej jakości.

Możliwość dopasowania projekcji do wymagających przestrzeni instalacyjnych pozwala na umiejscowienie rzutnika w dogodnym, dyskretnym miejscu. Dodatkowo projektor może zostać ukryty w podwieszanej konstrukcji sufitowej i wysuwany z niej na specjalnej windzie sterowanej za pomocą pilota lub przycisku naściennego. Efekt ten nada Twojej sali konferencyjnej iście kinowy charakter, co bez wątpienia zachwyci Twoich pracowników.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę