Panphonics

Fińska firma Panphonics to wiodący dostawca sprzętu audio. Produkty tej marki to głównie nowoczesne głośniki kierunkowe wyróżniające się dyskretnym designem, dużą odpornością na intensywną eksploatację oraz konstrukcją, która pozwala na montaż w rozmaitych środowiskach: salach konferencyjnych, wystawach muzealnych, lotniskach czy dworcach kolejowych.

Najbardziej popularnymi i cenionymi produktami Panphonics są głośniki kierunkowe Soundshower, które pozwalają na precyzyjne ukierunkowanie dźwięku na wybrane punkty w pomieszczeniu. Dzięki temu wygłaszane przez system nagłośnienia komunikaty oraz muzyka są słyszalne jedynie w określonym obszarze docelowym – dźwięk trafia wyłącznie do uszu właściwych słuchaczy i zanika w obszarach oddalonych od głośników.

To doskonałe rozwiązanie do firmowych przestrzeni typu Open Space, w których znajdują się niezabudowane stanowiska wideokonferencyjne. Dzięki głośnikom Panphonics Soundshower osoby niebiorące udziału w zdalnych spotkaniach bez problemu skupią się na swoich obowiązkach, nawet kiedy w ich pobliżu współpracownicy będą uczestniczyć w wideokonferencji. Produkty te polecamy również do wszelkiego rodzaju poczekalni oraz pomieszczeń, w których obsługiwani są klienci czy ważni goście firmy.


Wykorzystując zasadę elektrostatyki, firma Panphonics stworzyła urządzenia, które nie tylko kierunkują dźwięk, ale także zapewniają niezwykle czyste i delikatne brzmienie - muzyka oraz komunikaty głosowe są emitowane na częstotliwościach bezpiecznych dla uszu. Dodatkowo nie generują one uciążliwego pogłosu i nie przyczyniają się do podniesienia ogólnego poziomu głośności całego pomieszczenia.


Ogromne doświadczenie Panphonics w tworzeniu rozwiązań audio: inżynierii i sztuce designu przekłada się na wydajność produktów, a także elastyczność samej oferty. Fiński producent oferuje bowiem urządzenia, które można personalizować, dostosowując ich wielkość, wygląd czy kształt do wystroju, kubatury lub układu pomieszczenia.

Panphonics

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Jeśli szukasz głośników unikalnych pod każdym względem, to zapewniamy, że znajdziesz je w Panphonics. Wybierz kształt, rozmiar, kolor obudowy, a nawet grafikę, która na zamówienie może zostać nałożona na zewnętrzną część głośnika kierunkowego. Tak rozbudowane możliwości personalizacji pozwolą Ci stworzyć niezwykle żywe, kreatywne przestrzenie, stanowiska konferencyjne oraz punkty obsługi klienta, które będą przykuwać uwagę. Jeśli natomiast preferujesz dyskretne rozwiązania, to zamów głośniki w obudowach wykonywanych na wymiar. Produkty te można z łatwością dopapasować do wnęk sufitowych i ukryć je pośród dekoracji.

Czyste brzmienie, precyzyjne kierunkowanie dźwięku i automatyczne dopasowanie poziomu głośności do warunków panujących w przestrzeni to tylko niektóre atuty głośników Panphonics. Opisując te innowacyjne urządzenia, warto wspomnieć także o silnym poziomie ciśnienia akustycznego, które umożliwia pracę w najtrudniejszych warunkach, łatwej instalacji za pomocą kabla, wtyczki zasilającej oraz źródła dźwięku.

W ofercie Panphonics znajdziesz uniwersalne wzmacniacze dźwięku, które wydobędą jeszcze lepsze brzmienie z głośników kierunkowych. Produkty te są wyposażone w korektor optymalizacji niższych częstotliwości, automatyczną regulację głośności i kalibracji, a także cechują się niezwykle wąskim śladem dźwięku w instalacjach pionowych oraz niskim tłumieniem, co pozwala na rozprowadzenie fal dźwiękowych na duże odległości wzdłuż instalacji pionowych.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę