Evoko

Przemyślane rozwiązania w miejscu pracy – takim hasłem firma Evoko promuje swoje produkty dla nowoczesnych przedsiębiorstw, które na pierwszym miejscu stawiają kreatywność, współpracę oraz wydajność.

Szwedzka marka Evoko, oferując produkty oraz software do zarządzania przestrzenią biurową, wspiera transformację firm w nowoczesne organizacje typu Smart Office. Korzystając z asortymentu tej marki, całkowicie zrewolucjonizujesz sposób zarządzania zasobami, upraszczając proces rezerwowania sal konferencyjnych, biurek czy miejsc parkingowych.


Evoko, czyli najlepszy system rezerwacji sal na rynku


Twoi współpracownicy będą mogli w czasie rzeczywistym, z poziomu swojego biurka, sprawdzać harmonogram dostępności wybranych stanowisk oraz przestrzeni pracy, a także rezerwować je za pomocą interaktywnych paneli montowanych na firmowych korytarzach, aplikacji mobilnych lub desktopowych.

Rezerwacja sal spotkań najczęściej odbywa się z poziomu interaktywnych, eleganckich paneli dotykowych wyposażonych w intuicyjne oprogramowanie. Na krawędziach tych urządzeń znajduje się dioda LED, która - w zależności od statusu dostępności danego pomieszczenia - przybiera kolor zielony, bursztynowy lub czerwony. Dzięki temu natychmiast zorientujesz się czy pokój jest zabookowany. Za pomocą specjalnego wirtualnego kalendarza oraz zegarka zarezerwujesz salę z wyprzedzeniem, zorganizujesz spotkanie ad-hoc, a w dłuższej perspektywie wprowadzisz do firmy kulturę tzw. hot-deskingu.

Nie szukaj biurka w pośpiechu. Zarezerwuj je z Evoko


Panele naścienne Evoko do rezerwacji sal to popularne, ale nie jedyne urządzenia, które pozwolą Ci lepiej zarządzać biurem. W portfolio producenta znajdują się również nieduże, przenośne stacje sygnalizujące dostępność biurka. Urządzenia z tej serii mają wbudowane detektory kart ID, więc możesz zaprogramować je tak, by wykrywały one kody i symbole Twojej organizacji. Zajmując dane miejsce pracy, nie musisz za każdym razem logować się do oprogramowania Evoko.


Za sprawą wbudowanego sensora ruchu stacja wykryje, kiedy oddalisz się od biurka bądź do niego wrócisz. Nie obawiaj się, urządzenie zapisze informacje o Twojej rezerwacji i wyświetli je na ekranie, więc każdy przechodzący obok pracownik zorientuje się, że miejsce pracy jest zajęte. Podobnie jak panel dotykowy, stacja Evoko jest wyposażona w kolorową diodę LED, która - przybierając kolor czerwony, żółty, niebieski bądź zielony - sygnalizuje dostępność danego biurka.


Gdzie nie może zabraknąć systemu rezerwacji sal?


System rezerwacji sal doskonale sprawdza się w dużych organizacjach, które wymagają transparentności organizacyjnej oraz bezbłędnego planowania. Pełny wgląd we wzorce spotkań i harmonogram dostępności stanowisk pracy pozwoli Ci zmniejszyć koszty wynikające z zarządzania przestrzenią biurową. Dodatkowo, mając dostęp do statystyk, będziesz mógł lepiej organizować pracę oraz podejmować skuteczniejsze decyzje operacyjne. Polecamy go także firmom czy mniej formalnym start-upom, które wdrożyły tzw. kulturę hot-deskingu.

Evoko

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Skorzystaj z paneli dotykowych Evoko, zyskaj czas i unikaj konfliktów

Za pomocą rozwiązań Evoko szybko zweryfikujesz dostępność pomieszczeń – o ich statusie poinformuje Cię panel LED – a także zaplanujesz spotkania na przyszły tydzień lub miesiąc. Z systemu możesz korzystać zdalnie, posługując się komputerem lub smartfonem wyposażonym w dedykowane oprogramowanie. System rezerwacji sal konferencyjnych może również funkcjonować w chmurze. Po zsynchronizowaniu panelu z Twoją firmową skrzynką e-mail zyskasz wgląd we wszystkie rezerwacje składane za pośrednictwem oprogramowania od Evoko.

System rezerwacji biurek eliminuje stres związany z pracą w trybie hybrydowym oraz aktywną kulturą hot-deskingu. Skorzystaj z produktów Evoko i wyszukaj najbliższe dostępne biurko, a następnie zarezerwuj je na wybrany dzień lub godziny. To proste w obsłudze rozwiązanie pozwoli Ci zorganizować pracę w dużych organizacjach zatrudniających setki osób, skracając czas i zmniejszając koszty poświęcane na planowanie.

Powitaj gościa firmy tak, by Twoja organizacja już zawsze kojarzyła mu się pozytywnie. Za pomocą Visitor Manager System sprawisz, że wizytor, zanim trafi do Twojego gabinetu, będzie mógł skorzystać z interaktywnych paneli dotykowych, by m.in. potwierdzić swoją obecność. Za pomocą oprogramowania wyświetlisz spersonalizowane powitanie oraz przekażesz wskazówki dotyczące lokalizacji wybranych sal konferencyjnych.

Aplikacje mobilne Evoko wyniosą komfort korzystania z biura na wyższy poziom

Twoi pracownicy będą mogli zdalnie, spoza terenu organizacji, rezerwować miejsca pracy, pomieszczenia biurowe, a także miejsca parkingowe. To doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w trybie hybrydowym, niezależnych doradców bądź pracowników, których obowiązki wymagają dużej mobilności. Oprogramowanie pozwala na częściową zmianę wyglądu interfejsu. Możesz wprowadzić własne hasła marketingowe, symbole brandingowe bądź spersonalizowane komunikaty. W ten sposób zwiększysz spójność swojej firmy w oczach gości oraz współpracowników.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę