Evoko

Sprytne rozwiązania w miejscu pracy – takim hasłem firma Evoko promuje swoje rozwiązania dla nowoczesnych przedsiębiorstw, które na pierwszym miejscu stawiają kreatywność, współpracę oraz wydajność.

Szwedzka marka Evoko, oferując produkty oraz software do zarządzania przestrzenią biurową, wspiera transformację firm w nowoczesne organizacje typu Smart Office. Korzystając z asortymentu Evoko, całkowicie zrewolucjonizujesz sposób zarządzania zasobami firmowymi, upraszczając proces rezerwowania sal konferencyjnych, biurek czy miejsc parkingowych.

Twoi współpracownicy będą mogli w czasie rzeczywistym, z poziomu swojego biurka, sprawdzać harmonogram dostępności wybranych stanowisk oraz przestrzeni pracy, a także rezerwować je za pomocą interaktywnych paneli montowanych na firmowych korytarzach, aplikacji mobilnych lub desktopowych.

Rezerwowanie sal spotkań może odbywać się z poziomu interaktywnych, eleganckich paneli dotykowych wyposażonych w intuicyjne oprogramowanie. Na krawędziach tych urządzeń znajduje się dioda LED, która przybiera kolor zielony, bursztynowy lub czerwony – w zależności od statusu dostępności danego pomieszczenia. Dzięki temu natychmiast zorientujesz się, czy pokój jest zarezerwowany. Za pomocą specjalnego wirtualnego kalendarza oraz zegarka zarezerwujesz salę z wyprzedzeniem, zorganizujesz spotkanie ad-hoc, a w dłuższej perspektywie wprowadzisz do firmy kulturę tzw. hot-deskingu.


System rezerwacji sal doskonale sprawdza się w dużych organizacjach, które wymagają transparentności organizacyjnej oraz bezbłędnego planowania. Pełny wgląd we wzorce spotkań i harmonogram dostępności stanowisk pracy pozwoli Ci zmniejszyć koszty wynikające z zarządzania przestrzenią biurową. Dodatkowo, mając dostęp do statystyk, będziesz mógł lepiej organizować pracę oraz podejmować skuteczniejsze decyzje operacyjne.

Evoko

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Skorzystaj z paneli dotykowych systemu rezerwacji sal, zyskaj czas i unikaj konfliktów. Za pomocą rozwiązań Evoko szybko zweryfikujesz dostępność pomieszczeń – o ich statusie poinformuje Cię panel LED – a także zaplanujesz spotkania na przyszły tydzień lub miesiąc. Z systemu możesz korzystać zdalnie, posługując się komputerem lub smartfonem wyposażonym w dedykowane oprogramowanie. System rezerwacji sal konferencyjnych może również funkcjonować w chmurze. Po zsynchronizowaniu panelu z Twoją firmową skrzynką e-mail zyskasz wgląd we wszystkie rezerwacje składane za pośrednictwem oprogramowania od Evoko.

System rezerwacji biurek eliminuje stres związany z pracą w trybie hybrydowym oraz aktywną kulturą hot-deskingu. Skorzystaj z produktów Evoko i wyszukaj najbliższe dostępne biurko, a następnie zarezerwuj je na wybrany dzień lub godziny. To proste w obsłudze rozwiązanie pozwoli Ci zorganizować pracę w dużych organizacjach zatrudniających setki osób, skracając czas i zmniejszając koszty poświęcane na planowanie.

Powitaj gościa firmy tak, by Twoja organizacja już zawsze kojarzyła mu się pozytywnie. Za pomocą Visitor Manager System sprawisz, że wizytor, zanim trafi do Twojego gabinetu, będzie mógł skorzystać z interaktywnych paneli dotykowych, by m.in. potwierdzić swoją obecność. Za pomocą oprogramowania wyświetlisz spersonalizowane powitanie oraz przekażesz wskazówki dotyczące lokalizacji wybranych sal konferencyjnych.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę