Eveo

Firma Eveo to dostawca oprogramowania, który od ponad 10 lat oferuje produkty zwiększające wydajność pracowników, przyspieszające procesy operacyjne, ułatwiające podejmowanie kluczowych decyzji i finalnie pomagające w budowaniu nowoczesnych organizacji typu Smart Office.

Wśród produktów Eveo można znaleźć software do zarządzania treściami multimedialnymi i informacjami wyświetlanymi na ekranach montowanych w budynkach korporacji, hoteli, obiektach użyteczności publicznej czy administracji, a także systemy ułatwiające optymalizację wykorzystania przestrzeni biurowej poprzez rezerwację sal konferencyjnych, miejsc parkingowych czy biurek. Dodatkowo firma ta oferuje elektronikę, interfejsy i komponenty takie jak moduły GPS.

Rozwiązania z zakresu Smart Office od firmy Eveo dają naszym klientom możliwość lepszego i szybszego zarządzania wybranymi płaszczyznami funkcjonowania firmy. Korzyści, jakie wynikają z wykorzystania oprogramowania to oszczędność czasu oraz redukcja kosztów związanych z zarządzeniem przestrzenią biurową czy serwisowaniem urządzeń Digital Signage, a także automatyzacja wybranych procesów w firmie.

Oprogramowanie Eveo to produkt, który często wykorzystujemy w realizacjach systemów audiowizualnych w biurach naszych klientów działających na rynku Corporate. Przykładem jest system zarządzania treścią Digital Signage w siedzibie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Dzięki dużym monitorom interaktywnym pracownicy oraz goście firmy sprawdzają rozmieszczenie pomieszczeń, informacje organizacyjne oraz czytają/oglądają materiały sponsorowane. Operator systemu może w łatwy sposób z poziomu jednego laptopa zmieniać układ treści wszystkich monitorów, wybranych segmentów i poszczególnych urządzeń. Może on również zdalnie kontrolować stan techniczny sprzętu.


Warto również wspomnieć o przejrzystych i łatwych w obsłudze interfejsach, z których można korzystać o każdej porze dnia, z każdego miejsca w firmie, z poziomu komputera, tabletu czy smartfona - bez wykorzystania kabli.


Na Twoją uwagę zasługują też interaktywne panele dotykowe. Urządzenia te są wykonane z lekkiego aluminium i wyposażone w diodę sygnalizacyjną LED, która zmienia kolor na czerwony lub zielony - w zależności od statusu dostępności biurka, sali spotkań lub miejsca parkingowego. Produkty te nie tylko przyciągają uwagę, ale także bardzo ładnie komponują się z wystrojem nowoczesnych biur, w których znajdują się np. przeszklone ściany i metalowe kolumny.

Eveo

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty zarządzania biurem, zaoferuj swoim podwładnym narzędzie, które pozwoli im na współtworzenie przestrzeni typu Smart Office, zarządzanej i organizowanej oddolnie przez pracowników firmy. Mowa o Eveo URVE Smart Office. Ten nowoczesny software pozwala na wygodne zarządzenie pomieszczeniami konferencyjnymi, biurkami oraz miejscami parkingowymi za pomocą aplikacji instalowanej na telefonie komórkowym lub za pośrednictwem interaktywnego panelu. Twoi współpracownicy będą mogli w czasie rzeczywistym rezerwować pokoje spotkań, sprawdzać oraz współtworzyć harmonogram dostępności przestrzeni biurowej.

Za pomocą Eveo URVE Smart Office można również eksportować informacje o wykorzystaniu przestrzeni biurowej, co pozwoli Ci na tworzenie zestawień danych, a następnie opracowywanie szczegółowych procedur firmowych.

Oprogramowanie Eveo do zarządzania treścią na wyświetlaczach Digital Signage pozwoli Ci na łatwe edytowanie wybranych komunikatów wyświetlanych na ekranach. Za jego pomocą możesz tworzyć kreatywne zestawienia wiadomości czy filmów prezentowanych wraz z informacjami o pogodzie czy rozmieszczeniu pomieszczeń konferencyjnych na danym piętrze budynku. Dzięki funkcji przydzielania uprawnień możesz delegować zadania wybranym działom lub osobom. Przykładowo specjaliści ds. marketingu mogą sprawować pieczę nad wizualną warstwą komunikacji, natomiast dział IT zajmie się kontrolą działania wyświetlaczy DS.

Rozwiązania od Eveo współpracują z infrastrukturą LAN, łączem HTTP oraz z popularnymi systemami operacyjnymi takimi jak Android, IOS oraz Linux. Serwer Eveo można zainstalować lokalnie na dowolnym komputerze z oprogramowaniem Windows i działa on z poziomu każdej przeglądarki internetowej. Za jego pomocą można wyszukiwać oraz zarządzać mediami, zdalnie kontrolować stan poszczególnych wyświetlaczy Digital Signage, a także tworzyć lub edytować playlisty.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę