Bose Professional

„Nie pozwól umrzeć swojej wyobraźni. Stale myśl o lepszych czasach i o tym jak je urzeczywistnić” – słowa założyciela firmy Bose Professional, doktora Amara Bose do dziś wybrzmiewają w biurach firmy, wyznaczając kierunek rozwoju produktów amerykańskiej marki.

Firma Bose Professional oraz jej kolejne wynalazki są wyjątkowe. Wynika to z ogromnej pasji do ciągłego udoskonalania rozwiązań i produktów, by ułatwiać życie ich użytkownikom. Od momentu powstania do dziś marka ta pozostaje wierna swoim wartościom oraz klientom, czym zasłużyła sobie na miano innowatora, a także lidera w branży AV. Bose jako jedna z niewielu firm przetrwała kilkadziesiąt lat na rynku, zaczynając jako drobna działalność garażowa. Obecnie jest to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zrewolucjonizowało m.in. działanie radia, dokonało przełomu naukowego w dziedzinie modelowania dźwięku oraz zostało ogłoszone jedną z najbardziej innowacyjnych marek świata.

Głośniki, mikrofony i akcesoria Bose to sprzęt tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Firma współpracuje z najlepszymi na świecie inżynierami, projektantami, a także naukowcami z MIT, którzy każdego dnia dbają o to, aby kolejne produkty firmy zachwycały branżę audio oraz użytkowników końcowych.

W naszej ocenie produkty Bose Professional bezbłędnie sprawdzają się w niemal każdej instalacji audiowizualnej. W ofercie tego producenta można znaleźć zarówno potężne głośniki kolumnowe do zastosowań podczas koncertów, jak i mniejsze urządzenia podwieszane przeznaczone do średnich czy mniejszych sal konferencyjnych. Ze względu na łatwość konfiguracji oraz integracji z pozostałymi podzespołami systemu AV, a także z uwagi na naprawdę doskonałe brzmienie sprzęt Bose Professional polecamy przede wszystkim do rozbudowanych projektów. Urządzenia tej firmy będą dobrze sprawdzać się w dużych salach kongresowych i konferencyjnych, przestronnych aulach uniwersyteckich, przestrzeniach hotelowych czy pokojach obrad.


Do najbardziej zaawansowanych urządzeń Bose Pro zaliczamy głośniki macierzowe wyposażone w wymienne falowody, podzespoły neodymowe i tytanowe membrany. Produkty te reprezentują najwyższy poziom w swojej klasie. Pozwalają dostosować zasięg oraz kierunek propagacji dźwięku, aby skuteczniej docierać z muzyką oraz komunikatami głosowymi do odbiorców, a nawet umożliwiają tworzenie asymetrycznych wzorów w celu poprawy wydajności akustycznej danej przestrzeni. Do tego trzeba doliczyć również wytrzymałą, a w przypadku wybranych sprzętów - także wodoodporną obudowę.

Bose Professional

Zastosowane rozwiązania:

Do zastosowań scenicznych oraz okazjonalnych polecamy przenośne głośniki Bluetooth, które można obsługiwać na odległość. Produkty te sparujesz z innymi urządzeniami Bose obsługującymi przesyłanie strumieniowe w tej samej technologii łączności. Funkcje takie jak automatyczna korekcja gwarantują odpowiednie rozprowadzenie dźwięku w danej sali, dzięki czemu publiczność będzie zawsze dobrze słyszeć brzmienie słów oraz muzyki (niezależnie od pozycji głośnika). Oferowane przez nas sprzęty są wyposażone w otwory ułatwiające montaż na stojakach oraz ergonomiczne uchwyty transportowe.

Wśród głośników Bluetooth Bose Professional znajdziesz także systemy kolumnowe wyposażone w funkcje wzmacniacza oraz monitora odsłuchowego. Zarządzanie danym urządzeniem bądź połączoną siecią głośników odbywa się z poziomu aplikacji SoundTouch dostępnej na smartfony z systemem Android/IOS oraz komputery Mac/PC. Wybrane rozwiązania obejmują nawet 24 przetworniki. Przegubowy układ liniowy zapewnia jednolite rozprowadzenie dźwięku oraz równomierny zasięg 180 stopni w pomieszczeniach mieszczących do 500 osób.

Klienci, którzy szukają dyskretnych systemów nagłośnienia, z pewnością docenią głośniki do zabudowy sufitowej. Nowoczesne, eleganckie wzornictwo połączone z matowymi kolorami sprawiają, że urządzenia doskonale wtapiają się w otoczenie. Mimo niedużych rozmiarów produkty te oferują wysoką moc oraz szerokie pokrycie. Jeśli szukasz systemów audio, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy dla Ciebie projekt oraz doradzimy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twoim biurze.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę