Kramer

Kramer, czyli technologia zaangażowania. Rozwiązania tej firmy tworzą przestrzeń pracy, która stymuluje kreatywność oraz zwiększa produktywność pracowników. Izraelska marka jest niekwestionowanym liderem w branży AV. Oferując rozwiązania do dystrybucji sygnałów, współpracy bezprzewodowej, a także technologii sterowania, pokrywa ona ogromny zakres potrzeb przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych kompletnymi, zaawansowanymi systemami.

Produkty Kramer trafiają na rozmaite rynki w 90 krajach na całym świecie. Asortyment został skomponowany na potrzeby rozwijających się firm, korporacji, placówek administracji publicznej, instytucji rządowych, a także uczelni wyższych. Innowacyjna oferta urządzeń AV obejmuje m.in. matryce wideo AV over IP, switche, ekstendery, systemy współpracy bezprzewodowej, procesory i panele dotykowe.


Dzięki produktom AV firmy Kramer stworzysz całkowicie zautomatyzowaną przestrzeń pracy zarządzaną zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji. Wszystkie urządzenia w danym pomieszczeniu – projektory, głośniki, wideokonferencja, systemy oświetleniowe – będą kontrolowane dzięki adresom IP. Możesz je swobodnie uruchamiać, konfigurować, a także delegować uprawnienia do zarządzania nimi. W biurze natomiast można nimi sterować dowolnie – po kablu Ethernet bądź w pełni zdalnie.

Mając do dyspozycji urządzenia Kramer, jesteśmy w stanie pokryć wszystkie potrzeby systemu przesyłania sygnałów wideo. Przełączniki matrycowe, skalery, dekodery czy konwertery sygnałów AV - produkty te są dostępne w różnych wariantach, co daje nam możliwość dopasowania odpowiedniego sprzętu do wielkości systemu, pomieszczenia czy Twoich oczekiwań. Szeroka kompatybilność, w tym złącza pozwalające na łączenie starszych i nowszych wyświetlaczy, urządzeń peryferyjnych oraz aplikacji sprawia, że wdrożone przez nas rozwiązanie przez wiele lat zachowa swoją uniwersalność i zgodność ze standardami przesyłania sygnałów.


W praktyce oznacza to, że - po wdrożeniu urządzeń Kramer - będziesz mógł przesyłać sygnały wideo o doskonałej rozdzielczości wyjściowej na duże odległości (zdalnie bądź za pomocą złącz). Posługując się skalerami, wyświetlisz obraz o niższej rozdzielczości (np. 480p czy Full HD) zeskalowany do 4K. Dzięki potężnym procesorom wszystko będzie odbywać się bez opóźnień oraz artefaktów na obrazie docelowym. Nowoczesne dekodery obsługują szeroki zakres rozdzielczości, więc nie będziesz musiał nigdy więcej obawiać się o kompatybilność formatu wideo, natomiast mając do dyspozycji matryce, zyskasz możliwość swobodnego przełączania oraz zarządzania sygnałami wideo na ścianie monitorów.

Kramer

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Obecnie biznesowe systemy audio bardzo różnią się od rozwiązań wdrażanych jeszcze 10 lat temu. Dziś standardem jest niezależne zarządzanie sygnałami, tworzenie podziału na strefy dźwiękowe czy przetwarzanie sygnałów z wielu różnych źródeł. Firma Kramer idzie z duchem czasu, regularnie aktualizując swoje produkty o nowe funkcjonalności oraz zwiększając ich wydajność. W ten sposób trafiają one w oczekiwania rynku, spełniając oczekiwania klientów końcowych.

Z naszej strony możemy zaproponować Ci wdrożenie i konfigurację produktów takich jak m.in. profesjonalne miksery audio, procesory DSP, wzmacniacze dystrybucyjne czy konwertery sygnałów. Mając te sprzęty w biurze, zyskasz całkowitą kontrolę nad systemem audio. Będziesz mógł przekazywać sygnały do konkretnych wyjść, a także dystrybuować je między urządzeniami, które nie były do tego przystosowane, zwiększysz moc głośników, będziesz indywidualnie zarządzać głośnością w każdej ze stref. Sterowanie poszczególnymi elementami infrastruktury może odbywać się lokalnie z poziomu paneli ściennych, komputera bądź zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji.

Jednym z czołowych produktów Kramer jest system prezentacji Kramer VIA, który zapewnia łączność bezprzewodową oraz możliwość pracy z treścią na odległość. Funkcjonalności te są dostępne dla użytkowników komputerów Mac, PC, Chromebook oraz smartfonów z oprogramowaniem iOS czy Android. Kramer VIA pozwala pracownikom, uczniom oraz całym zespołom dzielić się różnego rodzaju contentem (pliki tekstowe, wideo, audio, aplikacje) – pobierać go z wielu źródeł, wyświetlać na jednym bądź kilku ekranach, edytować w czasie rzeczywistym i nie tylko. System jest wyposażony w konkurencyjne funkcjonalności oraz wyróżnia się doskonałymi parametrami działania. Możesz udostępniać treści nawet 254 użytkownikom bez utraty jakości, korzystać z przesyłania strumieniowego multimediów w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości HD, używać wbudowanej przeglądarki internetowej, funkcji błyskawicznego czatu czy tablicy interaktywnej. Rozwiązania VIA są oparte na infrastrukturze Microsoft.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę