Biamp

Biamp to światowej sławy producent sprzętu służącego do dystrybucji i przetwarzania dźwięku oraz obrazu. Firma ta jest właścicielem wielu znanych marek takich jak Apart Audio czy Community, które stanowią pewnego rodzaju kanał dotarcia do segmentów klientów działających w biznesie, edukacji wyższej, sporcie, branży retail czy handlu detalicznego oraz branżach wysoce wyspecjalizowanych. Wielokrotne wyróżnienia w zakresie designu, inżynierii oraz wytrzymałości inteligentnych rozwiązań AV stawiają firmę Biamp na wysokiej pozycji pośród najlepszych producentów profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych.

W asortymencie firmy Biamp znajdziesz nowoczesne głosniki: sferyczne, niskotonowe, słupkowe, szerokopasmowe, przeznaczone do zabudowy sufitowej, a także mikrofony instalacyjne, końcówki mocy, procesory DSP, wzmacniacze miksujące, źródła dźwięki, matryce audio oraz rozmaite akcesoria.

Zaawansowane technologiczne nagłośnienie firmy Biamp, a teraz również marki Apart Audio, stanowi doskonałe źródło komunikacji z gośćmi i pracownikami. Głośniki sferyczne, tubowe, projektory dźwięki czy kolumny audio generują czyste, przyjemne dla uszu dźwięki, z dużym poziomem głośności i niskimi zniekształceniami – co dotyczy zarówno ścieżek dźwiękowych, jak i komunikatów organizacyjnych wygłaszanych przez mikrofony. Nagłośnienie rozbudowywane w oparciu o urządzania takie jak głośniki Biamp staje się więc skutecznym sposobem na umilenie czasu spędzanego w biurze czy w sklepie, a także wydajnym kanałem komunikacji.

Zapoznaj się z ofertą dostępnych głośników firmy Biamp i zobacz, jak łatwo możesz wzbogacić przestrzeń firmy, szkoły czy hotelu nie tylko poprzez krystalicznie czyste brzmienie, ale także rozmaite konfiguracje montażowe. W asortymencie tego producenta znajdziesz urządzenia montowane naściennie, wbudowywane w sufit, montowane na podwieszanych konstrukcjach sufitowych, a także w sprzęt dedykowany do zastosowania w trudnych warunkach np. w pasażach komunikacyjnych uczęszczanych przez tysiące osób dziennie czy na świeżym powietrzu. Rozmaite konstrukcje, kształty oraz kolory pozwolą Ci stworzyć dyskretny i nie rzucający się w oczy system audio – lub wręcz przeciwnie – wybierając głośniki typu rock, wyróżnisz się kreatywnością w aranżacji przestrzeni.


Uzupełnieniem nagłośnienia w instalacjach komercyjnych oraz publicznych często jest mniej lub bardziej rozbudowany system dyskusyjny, który pozwala na prowadzenie obrad i komunikowanie kluczowych decyzji pracownikom bądź gościom. Biamp dostarcza mikrofony kierunkowe przeznaczone do montażu sufitowego - pozwalające na tworzenie stref audio - stacje przywoławcze oraz czułe mikrofony z gęsią szyją z funkcją głosowania. Integracja tych dwóch rozwiązań AV jest możliwa dzięki matrycom Apart Audio oraz konwerterom, które dostarczymy Ci wraz z głośnikami i mikrofonami, a następnie skonfigurujemy, abyś mógł korzystać z ich pełnej mocy.


Opisując produkty Biamp, nie można pominąć również wmacniaczy sieciowych oferujących nawet osiem kanałów ze 175 Watami w kazdym z nich. Urządzenia te oferują raportowanie błędów, monitorowanie impedancji oraz analogowe przełączanie awaryjne. Funkcjonalności te pozwolą Ci na bieżąco kontrolować stan sieci AV i w porę uniknąć ewentualnych usterek. Kanały wzbogacone o możliwośc mostkowania pozwolą Ci wydobyć jeszcze więcej mocy z głóśników, co przełoży się na większą głebię, dynamikę oraz czystość muzyki oraz komunikatów głosowych.

Biamp

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

W ofercie Biamp znajdziesz głośniki aktywne i pasywne, transmitujące dźwięk kierunkowo oraz w sposób rozproszony – dedykowane do zastosowań w środowiskach niskoprądowych. Głośniki Biamp są odporne na przepięcia, więc nie musisz się obawiać, że sprzęt audio zostanie uszkodzony przez przerwy w dostawie prądu. Ponadto niska impedancja zapewnia doskonałą jakość dźwięku w każdych warunkach.

Oferta produktów nagłośnieniowych Biamp jest tak różnorodna, że z łatwością zaprojektujemy system obejmujący wszystkie piętra w danym budynku, dzieloną salę konferencyjną, sale bankietowe w hotelach czy strefy open space. Urządzenia Biamp umożliwiają wielokanałowe dotarcie do pracowników czy gości firmy praktycznie w każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz jak i poza biurem.

Profesjonalne tunery Biamp, kontrolowane za pomocą protokołu RS232 lub podczerwieni, to urządzenia, dzięki którym stworzysz klimatyczne tło muzyczne. Wbudowane presety przechowują nawet dziesiątki stacji radiowych, natomiast odłączane gniazdo antenowe eliminuje ryzyko występowania zakłóceń, kiedy tuner jest podłączony do sieci. Urządzenia tego typu są wyposażone w rozmaite złącza działające w podczerieni, co sprzyja sterowaniu dźwiękiem w z jednego tunera w układzie multiroomowym.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę