Logitech Videoconference

Poznaj moc sztucznej inteligencji oraz szerokiej kompatybilności z platformami wideo, oszczędzając czas na konfigurację sprzętu AV. Logitech Rally Bar to seria nowoczesnych produktów VC, dzięki której będziesz mógł korzystać z innowacyjnego systemu wideokonferencyjnego w pomieszczeniu o dowolnej wielkości. W asortymencie znajdziesz rozwiązania dedykowane do małych, średnich i dużych pokoi spotkań, a także huddle roomów.

Przełamuje granice między spotkaniem wirtualnym a rzeczywistym - poznaj moc Rally Bara


Rally Bar przełamuje schematy dotychczasowego modelu komunikacji w pracy, przenosząc spotkania do przestrzeni wirtualnej. Mimo że rozwiązania z tej serii są przeznaczone do prowadzenia rozmów na odległość, to technologie, jakie znalazły się na pokładzie produktów, z dużą dokładnością symulują rzeczywistą rozmowę "twarzą w twarz", stawiając człowieka na pierwszym miejscu.


Sztuczna inteligencja oparta o schematy ludzkiej percepcji sprawia, że główna kamera zawsze dostosowuje się do dynamiki spotkania, prezentując głównego mówcę na pierwszym planie. W tym samym czasie dodatkowa, mniejsza kamerka nieustannie skanuje całe pomieszczenie, by odpowiednio zareagować, kiedy inny pracownik włączy się do rozmowy. AI dostosuje również kadr oraz tonację kompozycji, aby prelegent był zawsze doskonale widoczny niezależnie od jasności pomieszczenia.

Rozwiązania VC, które przejmują inicjatywę


Wideobary Logitech Rally Bar zostały wyposażone także w inteligentne rozwiązania audio. Adaptacyjne formatowanie wiązki połączone z precyzyjnymi mikrofonami zapewnia doskonałą jakość rozmów nawet w dużych salach konferencyjnych. Aby zagwarantować krystalicznie czysty dźwięk, wideobary są wspierane przez zaawansowaną inżynierię i automatyczną optymalizację tonów. Poziomowanie, a także redukcja hałasu otoczenia sprawiają, że głos prelegenta wysuwa się na pierwszy plan, jego słowa wybrzmiewają w pomieszczeniu głośno, wyraźnie i bez zakłóceń.


Optymalizacja audio i wideo jest oparta na opatentowanej technologii RightSense. Dzięki niej nie musisz niczego konfigurować manualnie. Oprogramowanie samodzielnie będzie sterować kamerą, głośnikami, a także dopasuje optymalne parametry obrazu takie jak jasność, kontrast czy nasycenie kolorów. To oznacza koniec z ręczną kalibracją sprzętu. Gdy korzystasz z tych urządzeń w biurze, możesz spokojnie przyjść do sali konferencyjnych i jednym przyciskiem uruchomić spotkanie wideo. Całą resztą zajmą się funkcjonalności produktów z serii Rally Bar.


Rally Bar do małej, średniej i dużej sali konferencyjnej


Oferta Logitech Rally Bar została w bardzo przemyślany sposób dostosowana do wymagań biznesowych. Urządzenia, ich rozmiary i dostępne funkcjonalności zostały dobrane do wielkości docelowych sal konferencyjnych. Zatem możemy szybko polecić Ci rozwiązania dedykowane do małych, średnich i dużych pokoi spotkań oraz pomieszczeń typu huddle room.

Logitech Videoconference

Zastosowane rozwiązania:

Odbiorcy:

Zyskujesz więcej, kiedy wybierasz system wideo z Rally Barem na pokładzie

Logitech stawia ludzi na pierwszym miejscu, zdejmując z nich niepotrzebny ciężar wynikający z kalibracji sprzętu. Rozwiązania Rally Bar możesz oczywiście nabyć osobno, ale prawdziwą magię rozwiązań tego producenta poznasz, dopiero gdy wdrożymy w Twoim biurze kompleksowy system oparty o produkty Logitech. Przede wszystkim będą one wstępnie skonfigurowane i gotowe do wykorzystania w pracy. Dodatkową konfiguracją zajmie się nasza firma. Ty tylko nabywasz sprzęt gotowy do działania, a jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy, wystarczy, że skontaktujesz się z PROAV Systemy Audiowizualne.

Wszystkie produkty wchodzące w potencjalny skład takiego systemu, czyli wideobary, kamery PTZ, panele dotykowe oraz panele rezerwacji sal konferencyjnych są kontrolowane przez jedną aplikację. Posługując się Logitech Sync, bez problemu utrzymasz, a nawet zwiększysz możliwości systemu wideokonferencyjnego. Oprogramowanie zbiera w czasie rzeczywistym dane o wykorzystania sprzętów, aktualizacjach czy błędach. Dzięki szerokiej kompatybilności z popularnymi usługami – Zoom, MS Teams, Google Meet – nie musisz wdrażać dodatkowego software’u.

Rally Bar do małych pokoi konferencyjnych

Rozwiązania do małych pomieszczeń konferencyjnych mieszczących od 2 do 6 osób to przede wszystkim panel Rally Bar Mini typu All-in-One. Produkt ten, podobnie jak jego więksi bracia, został wyposażony w rozmaite inteligentne funkcje. Ciesz się wyjątkową jakością obrazu nawet do 4K. Bądź zawsze w centrum uwagi za sprawą automatycznego kadrowania połączonego z zoomem optycznym. Usłysz dokładnie każde słowo, korzystając z wysokowydajnych membran głośnikowych oraz adaptacyjnych mikrofonów wiązkowych. Zasięg wynosi 7 metrów, jednak możesz go zwiększyć, montując dodatkowe podstawki głośnikowe. Sprzęt jest kompatybilny z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji. Jeżeli posługujesz się touchpanelami od Logitech, uruchomisz spotkanie jednym kliknięciem. Dodatkowo masz możliwość podłączenia swojego laptopa przez USB.

Rozwiązanie do średnich sal spotkań

W średnich pomieszczeniach spotkań (6-20 osób) najlepiej sprawdzi się Logitech Rally Bar lub panel modułowy Rally System. Urządzenia te zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe i wizualne również osobom, które zajmują miejsca oddalone od kamery o kilkanaście metrów. Największą przewagą nad wersją Mini jest wyższy zasięg oraz nawet 15-krotny zoom. Dodatkowo produkt ten obsługuje do 4 paneli mikrofonowych.

System modułowy Rally Plus do wymagających przestrzeni pracy

Do największych przestrzeni spotkań dedykowany jest modułowy system Rally Plus obsługujący do 7 paneli mikrofonowych i wyposażony w wydajną kamerę PTZ . Rozwiązanie to oferuje największą moc przy najwyższym poziomie elastyczności. Wideobar jest wspierany przez zaawansowane technologie AI, które samodzielnie optymalizują zarówno audio, jak i wideo. Kinowa jakość obrazu 4K, 2 panele mikrofonowe, uczenie się głośności i tonu głosu mówców, tłumienie hałasu dla jeszcze lepszej jakości dźwięku, a także elastyczne możliwości montażu to największe zalety tego produktu. Warto również wspomnieć o szerokim polu widzenia: 260 stopni w poziomie i 190 w pionie.

Wieloletnia praktyka słuchania potrzeb odbiorców, a także korzystania ze źródeł naukowych podczas konstruowania ergonomicznych sprzętów wyniosło firmę na pozycję jednego z największych liderów w swojej branży oraz zapewniło jej prestiżowe miejsce na mapie gigantów technologicznych znajdujących się w Dolinie Krzemowej.

Produkty Logitech są projektowane i konstruowane w Szwajcarii na podstawie szczegółowych badań prowadzonych przez światowej sławy interdyscyplinarny zespół badawczo-rozwojowy. Skupienie się na użytkowniku podparte dogłębnymi analizami funkcjonowania ludzkiego ciała i specyfiki pracy przy stanowiskach komputerowych przyczynia się do powstawania urządzeń, które można podsumować dwoma słowami: doskonała ergonomia.

Jeśli szukasz sprzętu wideokonferencyjnego do małej, średniej lub dużej sali spotkań, zapoznaj się z produktami oferowanymi przez firmę Logitech. Elegancki, minimalistyczny wygląd połączony z rozmaitymi funkcjami audio i wideo czynią ze sprzętów tej marki doskonałe wsparcie biznesu. Automatyczne kadrowanie oraz śledzenie twarzy uczestników spotkania, zdalne sterowanie, optymalizacja głosu, a także wsparcie technologiczne to tylko niektóre atuty, które sprawiają, że – planując rozwój firmy – powinienieś zatrzymać się na dłużej przy ofercie Logitech.

Produktów szwajcarskiej marki nie mogło zabraknąć w portfolio rozwiązań audiowizualnych naszej firmy. W świecie biznesu do najbardziej cenionych sprzętów Logitech należą urządzenia wideokonferencyjne, w tym m.in. słynny Logitech Rally Bar. Urządzenia te pozwalają na prowadzenie spotkań zdalnych oraz koordynację pracy podwładnych w komfortowych warunkach. Asortyment tej marki polecamy wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwom świadczącym usługi lub prowadzącym działania na odległość, a także uczelniom wyższym, szkołom, organom administracji publicznej i wszelkiego rodzaju wysoce wyspecjalizowanym organizacjom.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę