Rozwiązania AV

Rozwiązania audiowizualne w perspektywie długoterminowej to jedna z najlepszych inwestycji, na jakie mogą pozwolić sobie firmy, instytucje czy obiekty administracji publicznej.

Mimo że początkowy koszt zakupu i wdrożenia infrastruktury AV jest znaczny, korzyści, jakie wynikają z jego zastosowania, całkowicie rekompensują poniesione koszty. Sprawniejsza komunikacja, zarówno z pracownikami, jak i klientami lub gośćmi firmy, łatwiejsze zarządzanie przestrzenią biurową, współpraca zdalna z możliwością edycji projektów w czasie rzeczywistym, interaktywność, która przykuwa uwagę klientów, zwiększając konwersję i rozpoznawalność marki. Wszystkie zalety, jakie mogą wynikać z wdrożenia rozwiązań audiowizualnych, można opisywać bez końca. Może również podsumować je w dwóch, jakże znaczących słowach: większa wydajność.

Choroby, przerwane łańcuchy dostaw, rosnące ceny, coraz większa niepewność finansowa. Zwłaszcza obecnie, gdy rozwój biznesu niejednokrotnie staje pod znakiem zapytania, zwiększenie wydajności procesów jest absolutną koniecznością do utrzymania się na rynku. W PROAV Systemy Audiowizualne oferujemy Ci nie tylko nowoczesne, imponujące wizualnie i technologicznie systemy, ale przede wszystkim rozwiązanie Twoich codziennych problemów związanych z koordynacją pracy, umawianiem i realizowaniem spotkań zdalnych, mierzeniem wyników kampanii reklamowych, komunikacją z klientami czy podejmowaniem ważnych decyzji.

Nasze rozwiązania dają ogromne możliwości tworzenia niepowtarzalnych, efektywnych przestrzeni pracy, które wyniosą wydajność oraz wizerunek Twojego przedsiębiorstwa na zupełnie nowy, wyższy poziom. Kilkumetrowe, ogromne ściany LED, które gwarantują iście kinowe wrażenia, kreatywne mappingi naścienne z wykorzystaniem wielu rzutników, edytowanie projektów podczas połączenia zdalnego przez kilka osób w tym samym czasie, systemy wideoprojekcyjne w dzielonych salach konferencyjnych czy systemy dyskusyjne na kilkaset osób z funkcją śledzenia twarzy mówcy przez kamery PTZ - to tylko kilka z bardzo wielu przykładów zastosowań rozwiązań AV w Twoim biurze. Jeśli masz już plan, konkretną wizję, potrzebujesz kompletnych systemów bądź wybranych jego elementów, skontaktuj się z nami.


Finalnie rozwiązania AV okazują się nie tylko sposobem na podniesienie wydajności firmy jako organizacji, ale także doskonałą metodą na zwiększenie produktywności pracowników. Obcowanie z nowymi technologiami, często bezprzewodowymi, uruchamianymi zdalnie systemami maksymalnie upraszcza, przyspiesza bądź nawet eliminuje wiele codziennych, zbędnych czynności takich jak konieczność ustalenia dostępności sali konferencyjnej czy podłączania oraz przenoszenia swojego laptopa w celu wyświetlania prezentacji. Dodatkowo rozwiązania AV są także sposobem na budowanie autorytetu oraz wizerunku firmy zarówno wewnątrz - w oczach pracowników czy członków zarządu, jak i na zewnątrz pośród interesariuszy, klientów oraz okazjonalnych gości.

wszystkie rozwiązania
Zaufali nam
Nomad Electric
Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza
Smart Jet
TM Toys
PSI Pharma
Gatx Rail Poland
Ministerstwo Edukacji i Nauki
Assa Abloy
Expondo Zielona Góra
FRACTHON
Sąd Najwyższy
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Krajowa Rada Sądownictwa
IDEMIA
Krajowa Szkoła Skarbowości Otwock
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Klub Bankowca Związku Banków Polskich
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Bankowy Fundusz Gwarancyjny
Związek Banków Polskich
TPAY (Krajowy Integrator Płatności)
Siemens
Hotel Mercure Mrągowo
Narodowa Galeria Sztuki Zachęta
Regent Warsaw Hotel
Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę