Crestron

Zyskaj całkowitą kontrolę nad wszystkimi sprzętami AV, korzystając z nowatorskich rozwiązań od firmy Crestron. Ten amerykański producent dostarcza nowoczesne systemy, urządzenia oraz oprogramowanie służące do integracji i zarządzania rozbudowanymi obszarami audiowizualnymi.

Systemy sterowania Crestron. Zyskaj całkowitą kontrolę


Produkty firmy Crestron zostały stworzone z myślą o uproszczeniu procesu zarządzania skomplikowanymi systemami oraz skróceniu dystansu między człowiekiem-operatorem oraz nowymi technologiami. Właśnie dlatego z poziomu jednego panelu, za pomocą pojedynczego przycisku, uruchomisz oświetlenie, włączysz system wideokonferencyjny czy projektor. System kontroli może zostać dodatkowo rozbudowany o sterowanie rozwiązaniami IT, aplikacjami, systemami bezpieczeństwa czy HVAC. Wszystkie wymiary funkcjonowania przestrzeni biurowej w jednym urządzeniu, pod Twoją kontrolą.


W jakich branżach systemy sterowania Crestron sprawdzą się najlepiej?


Crestron to marka, z którą możesz zetknąć się niemal w każdej branży profesjonalnej. Z jej urządzeń korzystają wysoce wyspecjalizowane korporacje, służby mundurowe, instytucje rządowe, jednostki administracji publicznej, uniwersytety oraz prestiżowe obiekty wypoczynkowe.

Urządzenia tej firmy polecamy przede wszystkim wymagającym klientom, dla których priorytetem jest wygoda oraz możliwość szybkiego sterowania wszystkimi systemami AV w naprawdę prosty sposób.


Wśród produktów Crestron znajdziesz jednostki sterujące, panele dotykowe, interfejsy użytkownika, rozwiązania z zakresu Quick Media i Digital Media, klawiatury sterujące, a także akcesoria. Produkty te są przeznaczone do tworzenia rozbudowanych systemów sterowania obszarami takimi jak: oświetlenie, automatyka, strefy multiroom, środowiska sieciowe IP oraz przestrzenie AV.


Sterowanie systemami AV nigdy nie było łatwiejsze


Z punktu widzenia operatora systemów Crestron najważniejszym atutem jest swoboda użytkowania. Masz do wyboru rozmaite rodzaje interfejsów, w tym m.in. przewodowe oraz bezprzewodowe panele dotykowe, piloty radiowe, a także przyciski naścienno-sufitowe. Możesz również kontrolować system z poziomu własnego laptopa czy komputera.


Łatwość korzystania z wymienionych powyżej urządzeń wynika z implementacji przejrzystej i łatwej w obsłudze aplikacji oraz w pełni konfigurowalnego interfejsu, który zaprogramujemy zgodnie z Twoimi potrzebami.

Crestron

Zastosowane rozwiązania:

Wszystko w jednym – steruj funkcjonalnościami wielu urządzeń za pomocą jednostek sterujących Crestron

Jednostki sterujące Crestron to kompleksowe urządzenia all-in-one. Nabywając jedną z nich, zyskujesz dostęp do funkcjonalności procesora dźwięku DSP, wzmacniacza, centrum dystrybucji czy multimedialnej krosownicy. Wybrane urządzenia współpracują z odbiornikami Quick Media. Te niewielkie maszyny są także wyposażone w rozmaite porty (HDMI, RS-232, RJ45, DM i wiele innych), dzięki którym stworzysz całościowy system kontroli nad rozbudowaną siecią rozwiązań audiowizualnych.

Quick Media to nowoczesna technologia, która pozwala na zastąpienie sieci przewodów za pomocą jednego kabla typu CAT5 o długości nawet 100 metrów. Rozwiązanie to zapewnia transmisję sygnałów wideo, audio i sygnałów komputerowych w wysokiej jakości do pomieszczeń wyposażonych w różne rodzaje źródeł AV, w tym ekrany, projektory czy monitory LCD.

Poznaj jedyny w swoim rodzaju przełącznik matrycowy Crestron Digital Media. Urządzenie to dystrybuuje wszystkie analogowe i nieskompresowane sygnały cyfrowe HD oraz zarządza danymi takimi jak wbudowane HDCP czy KWE. Stała kontrola nad przesyłaną treścią, brak zanikania obrazu podczas przełączania kluczy, a także kontrola wszystkich cyfrowych treści za pomocą skrętek i światłowodów to tylko niektóre funkcjonalności, które całkowicie odmienią sposób zarządzania mediami w Twoim biurze.

Prezentacja bezprzewodowa Crestron

Prowadź spotkania w bardziej efektywny sposób, udostępniając treści za pomocą jednego kliknięcia. Całkowicie bezprzewodowo. Bez konieczności nauki systemu. Jednym z najbardziej polecanych rozwiązań od amerykańskiej firmy jest Crestron Flex. Z tym zaawansowanym urządzeniem na pokładzie Twoja sala konferencyjna stanie się unikalną wizytówką firmy. Flex upraszcza komunikację wizualną. Co to dokładnie oznacza? Dzięki niemu możesz sterować wyświetlaniem treści w różnych pomieszczeniach, dołączać do wideokonferencji, prezentować materiały multimedialne z wielu źródeł w tym samym czasie. Ostatnia z tych funkcjonalności jest szczególnie pożądana podczas prelekcji, wykładów czy spotkań firmowych, podczas których prowadzący omawia i zestawia ze sobą różne typy danych. Wszystkie te funkcje uruchomisz za pomocą jednego, niedużego panelu dotykowego.

Korzystaj z narzędzi Crestron i zarządzaj wszystkimi systemami zdalnie, o każdej porze, z jakiegokolwiek miejsca

Zarządzaj firmą zdalnie, z każdego miejsca na świecie, bez wysiłku, za pomocą dedykowanych narzędzi. Firma Crestron to dostawca nie tylko hardware’u, lecz również funkcjonalnego oprogramowania służącego do uruchamiania prezentacji, kontrolowania wideokonferencji, zarządzania sygnałami czy poszczególnymi urządzeniami AV. Przykładowo technologia XIO Cloud to rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz prawdziwie inteligentną przestrzeń pracy. Możesz zdalnie sterować wszystkimi systemami AV w biurze oraz dystrybucją treści, a także sprawdzać stan poszczególnych urządzeń. Korzystając natomiast z aplikacji Fusion, zintegrujesz wiele aplikacji i będziesz korzystać z nich w ramach jednego oprogramowania, za pomocą pojedynczego, prostego w obsłudze interfejsu. Każdy tego typu produkt jest dostępny w formie software’u kompatybilnego z większością popularnych systemów operacyjnych. Możesz z nich korzystać z poziomu swojego laptopa, tabletu bądź smartfona.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę