Cisco Webex

Kamera wideokonferencyjna, aplikacja do obsługi spotkań zdalnych, wyświetlacze wielkoformatowe i zintegrowane głośniki w jednym? Prezentujemy systemy wideokonferencyjne Cisco z serii Webex Room, czyli urządzenia typu „All-in-One”, dzięki którym będziesz mógł prowadzić wideokonferencje oraz koordynować zdalną bądź stacjonarną współpracę w bardzo wygodny sposób.

Nabywając jedno z rozwiązań Cisco Webex Room, zyskujesz gotowy system wideokonferencyjny, z którego możesz korzystać zaraz po zamontowaniu go w biurze. Nie musisz kupować żadnych dodatkowych urządzeń czy oprogramowania. Webex Room jest dostępny w wariantach przeznaczonych do montażu w małych, kilkuosobowych, oraz dużych salach spotkań mieszczących do 14 osób. Produkty z serii Webex Room są oferowane w rozmaitych konfiguracjach. W większości z nich znajdziesz kamerę konferencyjną wyposażoną m.in. w funkcję śledzenia twarzy rozmówcy, wyświetlacz w wysokiej rozdzielczości prezentujący obraz praktycznie bez opóźnień oraz inteligentne głośniki. Wszystkimi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu możesz zarządzać za pomocą dedykowanej, łatwej w obsłudze platformy.

Wybierz Cisco Webex Room i ciesz się bogactwem najróżniejszych funkcjonalności, które ułatwią Ci pracę. Podczas wideokonferencji kamery oraz głośniki będą śledzić twarz, a także głos Twojego rozmówcy, odpowiednio kadrując obraz. Dzięki temu właściwa osoba zawsze będzie znajdować się w centrum uwagi. Funkcja tłumienia hałasu sprawi, że mikrofony będą transmitować jedynie słowa mówcy. Dźwięki otoczenia: biurowy gwar, klikanie, czy uderzanie w klawiaturę zostaną niemal całkowicie wyeliminowane, co znacznie usprawni komunikację. Kiedy wejdziesz do sali spotkań, system automatycznie uruchomi się, abyś mógł wziąć udział w spotkaniu. Nie będziesz zatem tracić czasu, włączając ręcznie poszczególne sprzęty.


Webex Room nie tylko ułatwi Ci pracę, ale też pozwoli budować wizerunek profesjonalisty. Urządzenia wideokonferencyjne to obecnie standardowe wyposażenie biur na całym świecie. Rozwiązanie od Cisco jest jednak czymś więcej niż tylko systemem do spotkań zdalnych. Integrując wszystkie elementy w jednej obudowie, firma ta stworzyła rozwiązanie, które może stać się najważniejszym elementem wystroju sali spotkań. System wyposażony w jeden, dwa lub trzy ekrany, zamknięty w minimalistycznej, biało-szarej obudowie natychmiast przykuwa wzrok i zachęca do interakcji. Umieszczając go w pokoju konferencyjnym, stworzysz pewnego rodzaju centrum dowodzenia, w którym będziesz mógł opracowywać plany dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, omawiać kluczowe wskaźniki efektywności czy dyskutować nad nowymi liniami produktowymi.

Cisco Webex

Zastosowane rozwiązania:

Systemy wideokonferencyjne Cisco Webex będą szczególnie przydatne w dużych firmach oraz korporacjach, które koordynują pracę oddziałów zlokalizowanych w różnych miastach lub państwach. To również doskonała propozycja dla przedsiębiorców działających lokalnie – którym zależy na podniesieniu wydajności współpracy między oddziałami firmy oraz na poziomie managementu.

Cisco oferuje również system Webex Kit Plus, czyli rozwiązanie All-in-One w postaci eleganckiego bara, który posiada 4 kamery, głośniki, mikrofony i wydajny kodek. Produkt ten doskonale sprawdzi się w pokojach spotkań mieszczących kilkanaście osób. Kit Plus może obsłużyć 2 ekrany w tym samym czasie. Dzięki temu będziesz mógł wyświetlać prezentację lub arkusze obliczeniowe, prowadząc jednocześnie rozmowę online.

Cisco Webex Room Panorama to jeden z najpotężniejszych systemów wideokonferencyjnych, jakie znajdziesz na rynku. Rozwiązanie to zostało wyposażone w dwa 86-calowe monitory panoramiczne 8K i dodatkowy monitor do prezentacji. System pozwala na udostępnianie oraz przesyłanie treści w zdumiewającej jakości 4K, a także ma wbudowane 4 kamery wideokonferencyjne 5K. Do tego należy doliczyć technologie takie jak głośniki kierunkowe, renderowanie obrazu w 30 klatkach na sekundę oraz bezprzewodowe sterowanie.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę