Wave

Szukasz wydajnego systemu do zarządzania treścią, który pomoże Ci zwiększyć przychody? Wave Professional to oprogramowanie dedykowane dla firm mających punkty sprzedaży bądź ekrany reklamowe indoor/outdoor w centrach handlowych, obiektach rekreacyjnych, hotelach czy strefach biurowych. Program ten to jedno z najprostszych w obsłudze rozwiązań na rynku, jest on kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi i oferuje ogrom możliwości pod kątem zarządzania contentem.

Wave - profesjonalne narzędzie do zarządzania treścią Digital Signage


Wyświetlaj treści na ekranach o dowolnej wielkości, rozdzielczości i układzie. Oprogramowanie Wave Professional obsłuży nawet kilkadziesiąt monitorów znajdujących się w rozmaitych lokalizacjach - na terenie miasta czy całego kraju. Korzystając z tego software'u, samodzielnie decydujesz o tym, jaki rodzaj i w jakiej formie komunikaty chciałbyś pokazać swoim odbiorcom. W łatwy sposób zróżnicujesz content: możesz zaprezentować go wyłącznie na wybranych urządzeniach, a także dopasować go do lokalnych okoliczności, wykorzystując moc Real Time Marketingu. Przykładowo o poranku wyświetlisz ofertę śniadaniową swojej restauracji, a po południu przedstawisz gościom właściwe menu.

Skorzystaj z możliwości reklamowych oprogramowania i zwiększaj zyski


Zaprezentuj w atrakcyjny sposób portfolio swoich produktów lub usług. Oprogramowanie doskonale odnajduje się w prezentacji obrazów, animacji, filmów i plansz w jakości Full HD oraz 4K. Dzięki niemu możesz również streamować wideo na żywo, dostarczać klientom wiadomości z kanałów RSS, a także wyświetlać strony internetowe. Wszystko to w horyzontalnym i wertykalnym układzie ekranów Digital Signage.


Dzięki temu, że oprogramowanie może pobierać i aktualizować dane z serwisów internetowych, z powodzeniem wykorzystasz je w biurze, dostarczając swoim pracownikom informacji o wskaźnikach giełdowych, zasięgach stron WWW czy ważnych danych z rynku.


Analizuj raporty wygenerowane z programu Wave


Ogromną zaletą systemu jest funkcja rozbudowanego raportowania. Z poziomu interfejsu użytkownika wygenerujesz i pobierzesz pliki skonwertowane do formatu .CSV. Znajdziesz w nich zestawienie danych o działaniu wszystkich bądź wybranych monitorów. Sprawdzisz ilość oraz rodzaj wyświetlanych treści, a także czas publikacji. Porównując te wskaźniki z informacjami sprzedaży z konkretnych punktów usługowych, będziesz mógł sprawdzić, jaki efekt przynoszą wyświetlane na monitorach komunikaty reklamowe.

Wave

Zastosowane rozwiązania:

Jeśli jeszcze nie masz zasobów, by tworzyć personalizowane układy treści, to wiedz, że oprogramowanie Wave dostarcza Ci zbiór predefiniowanych plansz przeznaczonych do różnych zastosowań. Dzięki nim estetycznie rozmieścisz informacje w obrębie danego monitora bez konieczności ręcznej konfiguracji layoutu. System przewiduje również możliwość tworzenia harmonogramów oraz planowania publikacji układu. To sprawia, że nie musisz co kilka dni odrywać się od swoich zadań, by zaprojektować i uruchomić nowy szablon contentu. Zaplanuj komunikaty z wyprzedzeniem na tydzień lub miesiąc – oprogramowanie samodzielnie wymieni informacje na wyświetlaczach. Ty natomiast w każdej chwili będziesz mógł zdalnie, z poziomu interfejsu programu, skontrolować czy wszystko prezentuje się w prawidłowy sposób.

Dynamiczny content dopasowany do odbiorców ma znacznie większą siłę oddziaływania niż jakiekolwiek materiały drukowane. Interaktywność oraz ruch bardziej przykuwają uwagę, zwiększając immersję odbiorcy. To sprawia, że rynek Digital Signage wciąż rośnie – coraz więcej firm inwestuje w ten rodzaj komunikacji, gdyż obecnie jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie wartościowych leadów poza internetem. Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy już dziś wykorzystują moc zarządzania treścią i zwiększaj monetyzację w lokalnych punktach sprzedaży, w biurach czy pasażach komunikacyjnych.

Oprogramowanie Wave jest przeznaczone do wdrożenia z ekranami wielkoformatowymi, ścianami wideo, menu boardami oraz interaktywnymi kioskami. Jeśli chcesz lepiej oddziaływać na decyzyjność klientów, zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy bądź ułatwić wykonywanie obowiązków swoim pracownikom, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę wdrożenia zintegrowanego systemu, który zwiększy możliwości Twojego środowiska pracy.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę