Edbak

Polska firma Edbak odniosła globalny sukces w zakresie produkcji wytrzymałych i ergonomicznych sprzętów mocujących do ekranów LED/LCD oraz projektorów. Obecnie ciężko jest wskazać system Digital Signage czy system wyświetlania treści, który byłby zbudowany w oparciu o akcesoria montażowe wyprodukowane przez firmę inną niż właśnie Edbak.

Niemal 30-letnie doświadczenie w tworzeniu podzespołów metalowych dla branży AV oraz przemysłu przekłada się na produkcję prawdziwie niezawodnych urządzeń. Każda kolejna linia produktowa jest opracowywana w laboratorium pomiarowo-badawczym, a następnie konstruowana z ogromną dbałością przez zespół inżynierów. Bardzo ważną częścią działalności firmy jest dostarczanie systemów montażowych opracowywanych na zamówienie - skrojonych pod klienta.

W ofercie firmy Edbak znajdziesz: wózki wideokonferencyjne, stojaki, mocowanie do wielomonitorowych ścian wideo, uchwyty ścienne i biurkowe, uchwyty do projektorów oraz infokioski. Produkty te są dostępne w rozmaitych rozmiarach, mają różne zakresy regulacji oraz funkcjonalności.

Zlecając nam wykonanie projektu audiowizualnego, możesz liczyć na pomoc w wyborze systemu mocującego dedykowanego do konkretnego rozwiązania AV oraz dopasowanego do warunków przestrzennych bądź założonego przez Ciebie budżetu.


Wykorzystując w firmie produkty Edbak, możesz być pewny, że wszystkie elementy systemu AV będą bezpieczne. Standy, uchwyty, wózki oraz mocowania do ekranów są wykonane z wytrzymałych stopów stali i aluminium. Gwarantują one stabilność nawet podczas występowania drgań o dużej częstotliwości. Dodatkowo sprzęty Edbak posiadają zabezpieczenia eliminujące ryzyko wysunięcia się monitora czy projektora. W mobilnych stojakach znajdziesz natomiast mechanizmy hamujące, które stabilizują pozycję urządzenia podczas postoju. Rozwiązanie to polecamy w szczególności wystawcom oraz sprzedawcom działającym w branży retail.


Wytrzymałość to oczywiście nie wszystko, czego możesz spodziewać się po produktach Edbak. W przypadku tych urządzeń bezpieczeństwo idzie w parze z elastycznością regulacji. Dzięki niej łatwo i bardzo precyzyjnie dopasujemy do siebie ekrany, tworząc rozbudowaną ścianę wideo, oraz ustawimy projektory w pożądanej pozycji. Do tego należy doliczyć minimalistyczny design, który wpasuje się w różne style architektoniczne.

Edbak

Zastosowane w realizacjach:

Systemy mocujące do ekranów charakteryzują się precyzyjną mikroregulacją. Pozwala ona na dokładne dopasowanie monitorów tworzących ścianę wideo. Dzięki temu wideowall staje się spójną konstrukcją z niemal niewidocznymi łączeniami. Wybrane produkty z oferty Edbak mają konstrukcję modułową, co pozwala na montaż w jednej linii wyświetlaczy o różnych rozmiarach.

Elementy, z których składają się systemy mocujące Edbak, są malowane proszkowo. Dzięki temu produkty te są odporne na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne, a ich kolor nie matowieje przez wiele lat.

Koniec z uporczywą plątaniną kabli. Produkty Edbak zostały wyposażone w zintegrowane systemy zarządzania okablowaniem, dzięki czemu przewody nie stanowią problemu podczas regulacji czy montażu – można je wpleść między otwory w profilach, co sprawi, że staną się one prawie niewidoczne.

Możliwość montażu ekranów w układzie poziomym i pionowym, wytrzymałe kółka oraz mechanizmy hamujące sprawiają, że mobilne stojaki do ekranów doskonale sprawdzają się w dynamicznych środowiskach sprzedaży i komunikacji. Możesz szybko dopasować układ ekranów do charakterystyki wyświetlanych treści, dzięki czemu zwiększysz szansę na przykucie uwagi potencjalnych klientów.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę