RCF

RCF w Europie Zachodniej znajduje się w czołówce firm zajmujących się sprzedażą profesjonalnych systemów nagłośnienia biznesowego, scenicznego oraz audytoryjnego. Silne zaplecze techniczne na terenie Niemiec i Włoch, pasja motywowana dążeniem do doskonałości oraz ponad 70-letni know-how w dziedzinie audio pozycjonują przedsiębiorstwo jako jedno z najbardziej popularnych i docenianych dostawców na rynku AV.

Najważniejszą linią produktową RCF są potężne głośniki wykorzystywane na rozległych przestrzeniach: w salach kongresowych i teatralnych, w dużych biurach, biznesowych centrach konferencyjnych (public adress), a także w aulach koncertowych. Niemiecka firma oferuje również urządzenia na potrzeby mniejszych, ale wciąż profesjonalnych instalacji AV wdrażanych na terenie hoteli, restauracji, uczelni czy urzędów. Wśród nich znajdziesz głośniki sferyczne, niskotonowe, słupkowe, szerokopasmowe i tubowe, a ponadto: miksery audio, końcówki mocy czy wzmacniacze.

Jeżeli szukasz głośników do aplikacji o dużym zasięgu oraz o perfekcyjnej reprodukcji głosu i muzyki, nie możesz przejść obojętnie obok urządzeń trójdrożnych oraz wysokotonowych. Wybrane produkty dostępne w naszej ofercie mają moc sięgającą niemal 1000 watów, są wyposażone w podzespoły neodymowe i zostały wykonane ze szlachetnych, wytrzymałych materiałów takich jak sklejka bałtycka. Urządzenia te gwarantują najlepsze wrażenia podczas odsłuchu w plenerze czy przestronnych salach spotkań.


Do biur, sal wykładowych oraz niedużych scen w hotelach i teatrach polecamy głośniki kolumnowe z kontrolowanym pokryciem, o wysokiej mocy. Te urządzenia szczególnie dobrze sprawdzają się w miejscach wyposażonych w audytoria, wiele rzędów krzeseł czy stołów. Stosując 4 bądź więcej głośników narożnych można w łatwy i skuteczny sposób zwiększyć donośność komunikatów w całym pomieszczeniu.


Doskonała jakość dźwięku w ekstremalnych warunkach pogodowych – w asortymencie RCF znajdują się głośniki kolumnowe, podwieszane oraz sufitowe, które zostały wykonane z tworzywa odpornego na wodę, a także promienie UV - są wyposażone w wodoodporne złącza oraz grille. Urządzenia te to doskonały wybór do dużych, przeszklonych sal, instalacji outdoorowych oraz hotelowych stref SPA.

RCF

Zastosowane rozwiązania:

W pomieszczeniach o podwyższonym stropie nie może natomiast zabraknąć głośników podwieszanych. Urządzenia te, dzięki wytrzymałym kablom, można opuścić na wysokość nawet 5 metrów, co znacznie ułatwia instalację w pobliżu dekoracji sufitowych. Jeśli natomiast interesują Cię produkty, które będą subtelnie wtapiać się w aranżację, polecamy urządzenia przeznaczone do montażu w stropie oraz w podwieszanych konstrukcjach sufitowych. Produkty RCF cechuje nowoczesne wzornictwo, prosta w montażu konstrukcja, stosunkowo duża moc nawet w przypadku mniejszych głośników, odporność na uszkodzenia mechaniczne (a w wybranych urządzeniach także na wilgoć oraz zachlapania).

Obecnie, podobnie jak w studiach nagraniowych, tak i w biznesie krystalicznie czyste brzmienie głosu oraz muzyki zaczęły odgrywać ogromną rolę. Od kilku lat RCF przemyca najlepsze technologie wykorzystywane do niedawna jedynie w sprzętach dla muzyków do urządzeń stosowanych w firmach i korporacjach. Dzięki temu możemy zaoferować Ci najlepszej jakości głośniki, a także mikrofony: nadajniki doręczne oraz pulpity mikrofonowe o zastosowaniu jedno lub wielostrefowym – rozwiązania doskonałe do integracji nagłośnienia z systemami dyskusyjnymi.

Dopełnieniem oferty firmy RCF są profesjonalne urządzenia służące do zarządzania systemami audio oraz dystrybucji sygnału – dedykowane do małych, średnich i dużych pomieszczeń. Wśród nich znajdziesz: wzmacniacze o wysokiej mocy, wielokanałowe miksery audio na odłączanych złączach, matryce cyfrowe zapewniające elastyczny routing, przetwarzanie oraz korekcję sygnału, systemy IP, a także końcówki mocy.

Biznesowe rozwiązania RCF to także funkcjonalne urządzenia do sterowania oraz dystrybucji sygnałów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują nowoczesne matryce z serii DMA, które zostały wyposażone we wzmacniacze mocy. Te potężne platformy DSP łączą w sobie możliwość elastycznej konfiguracji, skalowalną architekturę oraz bogaty zestaw funkcji przetwarzania. Dzięki tym sprzętom wydobędziesz z nagłośnienia najlepsze brzmienie. Matryca może rozprowadzać 4 kanały audio, co sprzyja tworzeniu systemów typu multiroom. Nabywając jedno z tych urządzeń, zyskasz również dostęp do oprogramowania RCF RDNet. Pozwala ono na zarządzanie jednostkami DMA, umożliwia monitorowanie ich ustawień oraz wydajności.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę