SONY Teos

Poznaj sposób na przyspieszenie procesów oraz automatyzację pracy w firmie. Przedstawiamy Sony TEOS, czyli innowacyjne oprogramowanie do zarządzania treścią Digital Signage. Software ten został zaprojektowany z myślą o tworzeniu chwytliwej komunikacji wizualnej, która zachęca do interakcji klientów, gości oraz pracowników. Najważniejszą zaletą tego narzędzia jest elastyczność, ponieważ – mimo że zostało ono stworzone z myślą o tworzeniu, edytowaniu i dystrybucji contentu – z powodzeniem wykorzystasz je również do usprawnienia organizacji przestrzeni biurowej czy procesów logistycznych.

Dzięki Sony TEOS biuro staje się inteligentną, w dużym stopniu zautomatyzowaną przestrzenią, którą może zarządzać zdalnie jedna osoba. Operator, nie opuszczając swojego stanowiska pracy, tworzy układy graficzne, szablony treści oraz proste grafiki, a następnie, sterując wszystkimi podłączonymi do TEOS urządzeniami, dystrybuuje content na wybrane wyświetlacze.

Oprogramowanie integruje się z monitorami z serii BRAVIA, tabletami SONY, a także z dowolnymi wyświetlaczami wyposażonymi w złącza HDMI. Natychmiastowa synchronizacja danych oraz możliwość zarządzania rozbudowaną siecią nośników Digital Signage poprzez komputer osobisty, laptopa czy nawet smartfona sprawia, że systemu TEOS nie może zabraknąć w nowoczesnych firmach.


Zarządzanie treścią to zaledwie ułamek możliwości, jakie zyskujesz, korzystając z oprogramowania Sony TEOS. Dzięki szerokiej integracji z infrastrukturą IT oraz AV nie będziesz tracić czasu na uruchamianie urządzeń wideokonferencyjnych czy systemów prezentacji bezprzewodowej. Wszystkie tego typu sprzęty włączysz za pomocą prostego w obsłudze interfejsu. Ponadto szybko zweryfikujesz stan techniczny wyświetlaczy Digital Signage i w porę wykryjesz usterkę, która mogłaby skutkować kosztowną awarią, zaplanujesz harmonogram dystrybucji treści, wygenerujesz raporty dotyczące konwersji oraz użytkowania poszczególnych urządzeń, a także wyświetlisz informacje dotyczące lokalizacji czy zmian w organizacji pracy biura.


Sony TEOS to potężne narzędzie usprawniające organizację, komunikację oraz współpracę, które już dziś może całkowicie odmienić sposób zarządzania zasobami w Twojej firmie. Oprogramowanie to jest dostępne w różnych rozszerzeniach przeznaczonych do realizowania konkretnych zadań. Sony TEOS Connect ułatwi Ci tworzenie i dystrybucję treści, TEOS Manage System uprości proces administrowania przestrzenią biurową, TEOS Wideowall umożliwi błyskawicznie szybką, bezprzewodową synchronizację contentu wyświetlanego na ścianach wideo.

Sony Teos

Zastosowane rozwiązania:

Nie potrzebujesz kilku programów, by tworzyć zróżnicowane szablony graficzne, sterować wyświetlaczami Digital Signage czy generować raporty. Sony TEOS centralizuje zarządzanie zasobami, abyś nie musiał tracić czasu na naukę obsługi i przełączanie się pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Jednym kliknięciem wyświetlisz treści na wybranych lub na wszystkich ekranach zamontowanych w budynku. Wszystko to dzieje się bezprzewodowo, bez opóźnień, w takiej konfiguracji, jaką sam zaplanowałeś.

Niedościgniona płynność podczas mirrorowania czyni Sony TEOS doskonałym narzędziem do wyświetlania kopii lustrzanych filmów, dokumentów czy materiałów graficznych. Rozwiązanie TEOS Connect pozwala dodatkowo na prezentowanie na jednym ekranie obrazów przesyłanych z nawet 4 urządzeń jednocześnie. Możesz również samodzielnie tworzyć szablony contentu oparte na strukturze języka HTML5, a następnie wyświetlać je na monitorach zamontowanych w układzie horyzontalnym lub pionowym.

Zachęć swoich gości do interakcji, tworząc formularze rejestracji wizyt albo przygotowując spersonalizowane powitania, które następnie będą wyświetlane w strefach recepcyjnych lub na tabletach zamontowanych przy salach konferencyjnych. Zbieraj dane i generuj raporty o wykorzystaniu przestrzeni biurowej, by lepiej zarządzać przepływem spotkań.

Rozwiązanie Sony TEOS doskonale sprawdzi się we wszystkich firmach, którym zależy na skutecznej komunikacji, zarówno z klientami, jak i pracownikami. Oprogramowanie to polecamy wszystkiego rodzaju instytucjom, organom administracji publicznej, punktom handlu detalicznego czy szybkiej obsługi klienta.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę