LG Supersign

LG SuperSign to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania treścią na monitorach Digital Signage - przeznaczone do wykorzystania ze sprzętem LG z webOS. Skorzystaj z niego, by zyskać całkowitą kontrolę nad komunikacją wizualną firmy oraz zarządzać przykuwającymi wzrok komunikatami graficznymi, filmami czy tekstem w wielu kanałach jednocześnie. Tworzenie i edycja treści, planowanie harmonogramów publikacji oraz dystrybucja contentu może odbywać się z poziomu jednego lub wielu stanowisk. To Ty decydujesz, jaki zakres uprawnień będą mieć Twoi współpracownicy.

Software dopasowany do Twojego modelu zarządzania


Organizacja procesu zarządzania treścią jest niezwykle elastyczna. Korzystając z LG SuperSign, możesz całkowicie zdywersyfikować uprawnienia do sterowania systemem i przydzielać je konkretnym osobom lub działom. Dzięki temu na przykład zespół IT może na bieżąco weryfikować stan techniczny poszczególnych wyświetlaczy, natomiast specjaliści ds. marketingu będą tworzyć grafiki reklamowe czy wyświetlać na monitorach informacje o promocjach. Integrując oprogramowanie z zewnętrznymi bazami danych, zyskasz dostęp do generowania raportów, śledzenia interakcji klientów z monitorami czy weryfikacji skuteczności wskaźników ROI kampanii promocyjnych.


Infrastruktura LG SuperSign obejmuje kilka rodzajów urządzeń. Za pomocą tego CMS-a będziesz zarządzać treścią na ścianach wideo, poszczególnych panelach LED, wyświetlaczach OLED oraz dotykowych ekranach typu kiosk (stand-alone).

Pokonaj konkurencję, docierając szybciej do klientów: LG SuperSign


Obecnie walka o uwagę klienta przybrała zupełnie nowy, niezwykle dynamiczny wymiar. Aby zdobyć zainteresowanie potencjalnego konsumenta lub partnera biznesowego, konieczne są bezustanne próby dotarcia do niego za pomocą wszelkich możliwych sposobów. Kluczowe są dosłownie ułamki sekund. Oprogramowanie Digital Signage pozwoli Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Zyskasz potężne narzędzie, dzięki któremu będziesz dynamicznie reagować na oczekiwania klientów, wysyłać, weryfikować i optymalizować treści tak, aby zapisały się one w pamięci jak największej liczby osób. Dzięki LG SuperSign możesz w jednej chwili dotrzeć do setek interesariuszy znajdujących się w różnych miejscach.


Roztocz opiekę nad swoim gościem, korzystając z oprogramowania SuperSign


Korzystając z oprogramowania Digital Signage, zwiększasz nie tylko szansę na konwersję poprzez marketing kontekstowy, ale także po prostu ułatwiasz życie klienta/gościa firmy. Za pomocą komunikatów wizualnych poprowadzisz go do odpowiedniego działu, poinformujesz go o najlepszych promocjach, dzięki którym będzie on mógł zaoszczędzić pieniądze, a także przedstawisz mu premiery najnowszych spektakli czy wystaw.


System zarządzania treścią LG SuperSign to oprogramowanie, którego nie może zabraknąć w punktach usługowych i placówkach handlu detalicznego, w lobby firm, korporacji czy hoteli, a także w punktach obsługi klienta w instytucjach kultury.

LG Supersign

Zastosowane rozwiązania:

Odbiorcy:

Oprogramowanie szyte na miarę Twoich potrzeb

Decydując się na oprogramowanie SuperSign od LG, zyskujesz dostęp do zróżnicowanych funkcji edycji treści. Możesz wybrać jeden z kilku wariantów dedykowanych dla branży retail, biznesu korporacyjnego czy gastronomii. Oprogramowanie do zarządzania treścią jest dostępne w następujących konfiguracjach: CMS i QSR (wariant dedykowany dla punktów szybkiej obsługi klienta w restauracjach czy sieciach typu fast food), z kilkoma rozszerzeniami funkcjonalności – podstawowym SuperSign Editor, Simple Editor oraz rozbudowanym systemem Media Editor do zastosowania w branżach i zespołach wyspecjalizowanych w produkcji, kreacji oraz dystrybucji contentu.

LG SuperSign: pakiety dla małych i dużych organizacji

LG SuperSign Lite oraz SuperSign W to usługi serwerowe dostępne w wersji darmowej oraz płatnej. Każda z nich daje Ci dostęp do aplikacji sieciowej obejmującej do 50 bądź do 1000 klientów (w zależności od pakietu), a także zróżnicowanych funkcjonalności. Korzystając z wersji bezpłatnej, możesz zarządzać treścią, tworzyć plany publikacji, a także dystrybuować content poprzez sieć wyświetlaczy, co jest dobrym rozwiązaniem dla mniejszych organizacji. Duże firmy i korporacje z pewnością docenią funkcje wersji rozszerzonej z mechanizmami takimi jak synchronizacja treści na dziesiątkach ekranów, ustawianie reguł powiązanych z kontem użytkownika czy tworzenie, a także zarządzanie oknami powiadomień.

Zyskaj dostęp do rozbudowanych funkcji monitorowania stanu wyświetlaczy Digital Signage, korzystając z wersji oprogramowania LG SuperSIGN Control i Control+ (dedykowanego do działania na szeroką skalę). Sprawdzaj historię błędów, wprowadzaj aktualizacje oraz wykorzystaj moc tworzenia reguł, aby zwiększyć wydajność komunikacji.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę