Key Digital

Key Digital to producent systemów sterowania infrastrukturą AV oraz dystrybucji sygnałów - rozwiązań dedykowanych do profesjonalnych projektów audiowizualnych realizowanych na zlecenie biur, placówek edukacji wyższej, administracji publicznej czy hoteli.

Matryce, ekstendery sygnału czy kontrolery Key Digital to urządzenia, które, mimo że na co dzień – ze względu na miejsce montażu (w szafach RACK) – pozostają niewidoczne, to często są one sercem całego systemu audiowizualnego. Bez nich poprawne funkcjonowanie całej instalacji w określonych sytuacjach może okazać się wręcz niemożliwe.

Urządzenia Key Digital to sprawdzone, wytrzymałe produkty, które dają ogromną elastyczność podczas korzystania z rozwiązań audiowizualnych takich jak ściany wideo czy systemy projekcyjne. Montując je w serwerowni, bądź dedykowanym pomieszczeniu technicznym, zyskasz m.in. możliwość bezstratnego przesyłania sygnału na odległość nawet 50 metrów, zarządzania treścią wyświetlaną na wybranych ekranach tworzących konstrukcję typu wideowall czy dopasowywania systemu wyświetlania treści do zmiennego układu dzielonej sali konferencyjnej.

Wśród produktów Key Digital, które wykorzystujemy do tworzenia rozbudowanych systemów AV wdrażanych na życzenie naszych klientów, znajdziesz: skalery wideo, matryce wideo, ekstendery sygnału, konwertery, rozdzielacze, przyłącza ścienne oraz kable HDMI.


Wielomonitorowe ściany wideo, dzięki swoim rozmiarom, dużej jasności oraz nasyconym kolorom, natychmiast przykuwają uwagę. To sprawia, że są one doskonałym kanałem komunikacji z odbiorcami. Aby zarządzać treściami prezentowanymi na poszczególnych ekranach, powinieneś wyposażyć swoje biuro w jedną z matryc wideo Key Digital. Urządzenia te oferują możliwość pracy na nawet 16 źródłach jednocześnie i przesyłają obraz w jakości do 4K. Wprowadzaj kreatywne układy treści, różnicuj rodzaje komunikatów wyświetlanych na kolejnych ekranach i docieraj do swoich odbiorców skuteczniej.


Nie tylko w przypadku ścian wideo, ale tak naprawdę każdego systemu wyświetlania treści montowanego w przestronnym biurowcu czy hotelu, konieczne jest zastosowanie profesjonalnych ekstenderów sygnału. Umożliwiają one dystrybucję audio i wideo na duże odległości, co okazuje się szczególnie przydatne, gdy serwerownia jest oddalona od miejsca montażu urządzeń AV. Ekstendery Key Digital zapewniają bardzo dobrą jakości dźwięku oraz obrazu nawet na odległościach liczących 70 metrów. Ponadto wybrane sprzęty z tej kategorii wspierają HDR, mają przepustowość na poziomie 18 Gb/s, a także oferują zaktualizowane biblioteki EDID.

Key Digital

Zastosowane w realizacjach:

Konwertery audio Key Digital służą do tworzenia profesjonalnych systemów nagłośnienia komercyjnego. Te niepozorne sprzęty oferują możliwość bezstratnej konwersji sygnału cyfrowego na analogowy (bez przesłuchów), dając Ci możliwość integracji najnowszych rozwiązań ze starszymi sprzętami: głośnikami, wzmacniaczami itp. Wysoka częstotliwość próbkowania przy dużej dokładności bitowej, sterowanie IR (w przypadku matryc), a także automatyczny wybór wejść z pierwszeństwem dla optycznego audio to wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego zarządzania ścieżkami dźwiękowymi oraz playlistami.

Obecnie zdobycie uwagi klienta i budowanie z nim relacji to jedno z największych wyzwań, jakie stoją przed specjalistami ds. marketingu. Nowoczesne firmy, które w tym celu wykorzystują systemy AV, doskonale rozumieją, że komunikaty, logotypy, filmy czy informacje promocyjne powinny być widoczne bezustannie. Urządzenia Key Digital pozwalają na elastyczne zarządzanie i dystrybuowanie treści na wiele ekranów, w różnych konfiguracjach, a co za tym idzie – umożliwiają docieranie do określonych grup docelowych w odpowiednim czasie.

Wśród urządzeń, które okazują się niezbędne podczas wdrażania systemów projekcji wideo, rozbudowanego nagłośnienia czy systemów dyskusyjnych znajdują się również rozdzielacze, konwertery oraz wzmacniacze sygnału, a także profesjonalne akcesoria takie jak kable HDMI. Proponowane przez nas produkty zawsze uwzględniają potrzeby klienta wraz z rozmieszczeniem sal oraz ich wyposażenia czy odległością między docelowymi przestrzeniami montażu a serwerowniami. Doradzimy Ci oraz dobierzemy odpowiednie urządzenia, aby Twój system działał bezawaryjnie i skutecznie przez wiele lat.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę