Toshiba

Toshiba to japońska firma, która może poszczycić się ponad 140-letnią historią produkcji nowoczesnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego dedykowanego użytkownikom prywatnym oraz klientom biznesowym. Coraz więcej rozwiązań tego producenta jest skierowanych do przemysłu high-tech oraz na rynek corporate: począwszy od ekranów do ścian wideo, a na oprogramowaniu IT kończąc.

Jednym z najważniejszych fundamentów działalności firmy jest elastyczność rozumiana jako umiejętność dostosowywania się do ciągle zmieniającego się świata. Założenie to ma niebagatelny wpływ na produkty powstające w fabrykach firmy. Ekrany LED, oprogramowanie czy wyświetlacze Digital Signage mają bowiem dawać użytkownikom możliwość pracy poprzez realizowanie zróżnicowanych zadań. Korzystając ze sprzętu japońskiego producenta, to Ty decydujesz, co chcesz zrobić. Urządzenia Toshiba, dzięki swoim funkcjonalnościom, stają się platformą do wykonywania zdywersyfikowanych działań, które pozwolą Ci przezwyciężyć zmienne warunki środowiskowe oraz biznesowe.

Produkty Toshiba doskonale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju branżach wyspecjalizowanych: lotnictwie, logistyce, e-commerce, marketingu czy telewizji. Dzięki nim stworzysz funkcjonalną przestrzeń indoor oraz outdoor (np. w pasażach handlowych), która pozwoli Ci czerpać realne profity oraz przełoży się na szybszą monetyzację pracy działów kreatywnych, logistycznych czy project managementu.

Ściany wideo LED budowane w oparciu o wyświetlacze Toshiba pozwolą Ci skutecznie wpływać na wizerunek firmy oraz decyzje klienta. Staną się one zjawiskowym nośnikiem komunikacji z pracownikami czy gośćmi przedsiębiorstwa oraz przyczynią się do zwiększenia wydajności pracy. Monitory do ścian wideo Toshiba to urządzenia o wysokiej, przykuwającej wzrok jasności (500 cd/m2) i nieskazitelnej wyrazistości kolorów, która przekłada się na ogromną siłę oddziaływania obrazu. Kafelkowe połączenie pozwala na tworzenie imponującej wielkości ścian wideo o układzie 10x10, montowanych poziomo lub pionowo. Wąskie 3,5 milimetrowe ramki umożliwiają wykorzystanie całej powierzchni konstrukcji, gwarantując spójność wizualną wyświetlanych komunikatów. W tym kontekście warto również wspomnieć o funkcjonalnościach takich jak wbudowany zegar RTC oraz duży wybór opcji łączności. Dzięki nim możesz elastycznie zarządzać nie tylko samymi monitorami, ale także wyświetlaną na nich treścią.


W ofercie firmy Toshiba znajdziesz również wyświetlacze Digital Signage, z których tworzymy przykuwające wzrok Menu Boardy. Konstrukcje te najczęściej składają się z kilku ekranów montowanych w układzie 2x1 i są wykorzystywane w punktach informacyjnych, placówkach sprzedaży detalicznej, sklepach czy recepcjach hotelowych. Tego typu urządzenia są przystosowane do pracy ciągłej przez 16, a nawet 24 godziny na dobę. Korzystając z dedykowanego oprogramowania Digital Signage, będziesz mógł samodzielnie sterować układem treści, wyświetlać komunikaty targetowane na konkretny segment odbiorcy, aby zwiększyć szanse sprzedaży. Zdalne sterowanie wyświetlaczami z poziomu komputera oraz smartfona daje Ci elastyczność i wolność, której potrzebujesz. Nie musisz wstawać z fotela, by zmienić konfigurację czy treści prezentowane na monitorach.

Toshiba

Zastosowane w realizacjach:

Ekrany Toshiba, z których tworzymy rozbudowane ściany wideo, są wyposażone w zegar RTC, który sprawia, że urządzenia te na bieżąco, samodzielnie śledzą czas. Ten inteligentny system doskonale sprawdza się, gdy dochodzi do przerw w dostawach prądu oraz częściowego lub całkowitego wyłączenia systemu. W takiej sytuacji wideowall zachowuje wewnętrzne ustawienia czasu, w inteligentny sposób pilnując harmonogramu publikacji.

Monitory informacyjno-reklamowe dają Ci elastyczność w aranżacji przestrzeni komercyjnej. Możesz ustawić je w orientacji poziomej lub pionowej oraz dystrybuować na nie treści bezprzewodowo, nie wykorzystując żadnych przewodów. Urządzenia te są również wyposażone w rozmaite złącza, więc możemy zintegrować je z pozostałymi elementami systemu AV lub z komputerami OPS.

Monitory Toshiba przeznaczone do pracy ciągłej staną się wyjątkowym sposobem promocji, który będzie przyciągać do Ciebie klientów za dnia i w środku nocy. Wyświetlanie komunikatów jest naprawdę proste – nie musisz uczyć się skomplikowanych systemów, aby zarządzać tekstem czy grafikami. Wybierz produkty firmy Toshiba, by komunikować się z klientem szybciej, oszczędniej oraz skuteczniej.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę