Ultimate Visual Solutions

Ultimate Visual Solutions to ceniony twórca urządzeń AV. W asortymencie producenta największym uznaniem cieszy się Lucidity - rozwiązanie składające się z kontrolera do ścian wideo oraz oprogramowania.

Geneza powstania tego rozwiązania jest wyjątkowa. UVS jako jedna z nielicznych firm z branży AV postawiła sobie za cel wytworzenie produktu z udziałem społeczności. Przez wiele lat przedsiębiorstwo zbierało od swoich klientów zgłoszenia błędów czy usterek, a także opinie i sugestie na temat potrzebnych funkcjonalności. Finalnie UVS wypuściło system, który w 100% spełnia oczekiwania oraz trafia w gusta najbardziej wymagających.


Kontrolery do ścian wideo Ultimate Visual Solutions


Kontrolery do ścian wideo UVS są dopasowane do zróżnicowanych wymagań biznesowych. Najmniejsze urządzenia w ofercie producenta to seria WBC10. Najlepiej sprawdzą się one w połączeniu z instalacjami obejmującymi 4 wyświetlacze. Kontrolery te zostały wyposażone w 4 wyjścia 4K z przetwarzaniem obrazu w 60Hz (oraz z opcją dodania do 4 wejść HDMI), a także wydajne procesory Intel i5 8 generacji. Po zastosowaniu pętli 4K maszyna jest w stanie zasilić jednocześnie 16 monitorów Full HD. Wytrzymała szafa rack o wysokości 2U zapewnia bezpieczeństwo sprzętu podczas transportu oraz montażu.


W średniej wielkości control roomach dobrze sprawdzą się kontrolery WBC40 wyposażone w procesory Xeon-W 2235. System oparty na tym urządzeniu wdrożyliśmy w biurze Nomad Electric. Rozwiązanie obsługuje do 4 stacjonarnych źródeł danych i szeroką gamę kart wejściowych. Maszyna jest kompatybilna z niemal wszystkimi źródłami sieciowymi.

Obsługa wielu ścian wideo w centrach danych


Do bardziej wymagających środowisk pracy polecamy 7-gniazdowy model WBC70. Urządzenie to ma na pokładzie potężny procesor Xeon-W 2235, który pozwala na odtwarzanie obrazu z wielu źródeł stron www oraz umożliwia przechwytywanie zdalnych pulpitów. Maszynę możemy dowolnie skonfigurować, dopasowując jej parametry działania do Twoich potrzeb.


Najpotężniejsze urządzenia w asortymencie Ultimate Visual Solutions, czyli WBC90 i WBC110, oferują niemal nieograniczone możliwości rozbudowy. Najszerszy dostępny zakres typów kart wejściowych, a także złącza takie jak wielokanałowe HDMI sprawiają, że te dwa produkty to najlepszy wybór do dużych centrów danych oraz control roomów.


Oprogramowanie do zarządzania ścianą wideo - Lucidity Video Manager


Lucidity Video Manager od Ultimate Visual Solutions oddaje w Twoje ręce całkowitą władzę nad treściami wyświetlanymi na wideowallu. Twórz unikalne szablony, korzystając z niemal nieograniczonych konfiguracji wyświetlania. Wybierz rzutowanie obrazu na całą ścianę bądź na konkretne wyświetlacze, różnicując content zgodnie ze swoimi potrzebami.


W nowej wersji oprogramowania proces wymiany źródeł został maksymalnie uproszczony. Od teraz nie musisz zamykać okna programu, by dołączyć nowy sygnał. Wystarczy, że klikniesz myszką na interesujące Cię źródło i przeciągniesz ją na istniejące. System samodzielnie przeprowadzi wymianę. Korzystając z urządzenia mobilnego, możesz wprowadzać zmiany w układzie treści na ścianie wideo praktycznie z dowolnego miejsca. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu.

Ultimate Visual Solutions

Zastosowane rozwiązania:

Zastosowane w realizacjach:

Manager sygnałów wideo pozwala na wyświetlanie różnych typów źródeł takich jak RSS. Z łatwością dołączysz fizyczne sygnały HDMI, DP, composite video, wyświetlisz strony internetowe, udostępniony zdalnie ekran komputera czy widok z kamer IP. Duża elastyczność kontrolerów umożliwia wyświetlanie bardziej rozbudowanych danych oraz przeprowadzanie wnikliwych analiz. Z tego powodu rozwiązania UVS sprawdzą się we wszystkich firmach, które na poważnie podchodzą do raportowania i analityki, tworzenia różnego rodzaju produktów bądź aplikacji biznesowych czy monitorowania kluczowych wskaźników działania określonej infrastruktury.

Oprogramowanie pozwala na pełne zarządzanie prawami użytkowników. Możesz tworzyć i delegować uprawnienia, a następnie przydzielać je konkretnym pracownikom lub działom. Dzięki rejestrom aktywności sprawdzisz kto i kiedy wprowadzał ostatnie zmiany, a także uzyskasz kompletne dane o wykorzystaniu i działaniu ściany wideo.

Układy treści możesz zapisywać, aby w dowolnej chwili, w ciągu kilku sekund, wypełnić ścianę wideo contentem. Szablony załadujesz z poziomu klawiatury F stacji roboczej, poleceń API czy wbudowanego programu internetowego. Dzięki aplikacji mobilnej zyskujesz podgląd na wideowall’a, nawet gdy znajdujesz się poza biurem.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę