Vestel

Grupa Vestel to międzynarodowe przedsiębiorstwo składające się z 24 podmiotów działających na terenie 21 krajów, w tym w Polsce, w której jest ona reprezentowana przez spółkę Vestel Poland. Organizacja ta zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnego sprzętu audiowizualnego dedykowanego na rynek Corporate, a także elektroniki użytkowej oraz oświetlenia.

Vestel jest jednym z liderów sprzedaży rozwiązań AV na kilku kontynentach: w Europie, Azji oraz Ameryce, a także czołowym dostawcą produktów na rynku tureckim oraz polskim. W jej sprzęty są zaopatrywane międzynarodowe korporacje, uczelnie wyższe, placówki administracji publicznej oraz biura firm działających w branżach wysoce wyspecjalizowanych.

Rozwój spółki Vestel oraz bardzo dobra jakość jej produktów wynikają z wytężonej pracy działu badawczo-rozwojowego, który czuwa nad funkcjonalnością, designem oraz właściwościami użytkowymi nowych produktów firmy. Vestel zatrudnia ponad 900 inżynierów współpracujących z lokalnymi oraz międzynarodowymi partnerami przedsiębiorstwa, aby zagwarantować klientom docelowym jak najlepsze wrażenia podczas korzystania ze ścian LED, wyświetlaczy dotykowych oraz ekranów Digital Signage. Innowacyjne rozwiązania AV od Vestel są doceniane przez licznych przedsiębiorców, o czym świadczą nie tylko doskonałe wyniki sprzedaży, ale także prestiżowe nagrody przyznawane spółce m.in. w kategoriach takich jak design, innowacyjność oraz funkcjonalność.

Ściana wideo to jeden z najlepszych kanałów komunikacji z obecnymi i przyszłymi klientami oraz skuteczny sposób oddziaływania na ich decyzje. Firma Vestel, wychodząc z takiego założenia, dostarcza przedsiębiorcom rozwiązania, obok których nie da się przejść obojętnie. Czołowym produktem dedykowanym do konstrukcji typu wideowall są panele o pixel pitch’u 2.6, przystosowane do działania 24 godziny na dobę. Urządzenia te cechują się olśniewającą jasnością wynoszącą 800 nitów, oferują kąt widzenia 160 stopni oraz - za sprawą częstotliwości odświeżania na poziomie 1920 Hz - gwarantują realistyczną płynność. Połączenie wspomnianych parametrów pozwala dotrzeć do wielu osób, w różnych przestrzeniach. Korzystając z tych produktów, stworzymy ścianę składającą się z kilkunastu bądź kilkudziesięciu paneli. Będzie ona bezustannie oddziaływać na gości, klientów oraz pracowników Twojej firmy, przyciągając ich wzrok i zachęcając do zakupu czy wizyty w punkcie sprzedaży.


Jeśli chcesz, aby klient nie tylko zauważał Twoje komunikaty oraz materiały promocyjne, ale także wchodził z nimi w interakcję, sprawdź ofertę ekranów Digital Signage firmy Vestel. Urządzenia te wyświetlają treści w bardzo wysokiej jakości UHD oraz 4K, mają jasność wynoszącą do 1000 cd/m2, a także funkcjonalności takie jak automatyczne dopasowanie poziomu jasności do pory dnia oraz stopnia nasłonecznienia czy pixel shifting, który zapobiega powstawaniu zakłóceń wizualnych podczas wyświetlania obrazów statycznych przez dłuższy czas. Właściwości wizualne są wspierane przez krótki czas reakcji, a także odświeżanie obrazu na poziomie 60 Hz. Dzięki temu każda interakcja z wyświetlaczem staje się prawdziwą przyjemnością, która zatrzyma interesanta na dłuższą chwilę, eksponując go na Twoje reklamy czy informacje o firmie.

Vestel

Zastosowane rozwiązania:

Zdecyduj się na wdrożenie ściany LED składającej się z paneli bezramkowych, by tworzyć zjawiskowe przestrzenie sprzedaży i promocji indoor oraz outdoor. Wideowall może mieć nawet kilka metrów szerokości. Gwarantujemy, że obok tak wielkiej konstrukcji, przyciągającej nasyconymi i jasnymi kolorami, nie da się przejść obojętnie. Kinowa siła oddziaływania już niebawem może znaleźć się w repertuarze Twoich działań informacyjno-promocyjnych.

Wyświetlacze do Digital Signage oferują użytkownikowi ogromną elastyczność. Dzięki zróżnicowanym złączom sygnałowym, a co za tym idzie – możliwości połączenia rozmaitych urządzeń zewnętrznych – stworzymy w Twojej firmie rozbudowany system konferencyjny pozwalający na obsługę spotkań zdalnych, udostępnianie prezentacji czy współpracę bezprzewodową. Za sprawą wsparcia OPS zwiększymy moc obliczeniową ekranów, a także możemy zaoferować Ci dostęp do systemu operacyjnego Windows bądź Android. Dzięki nim podczas pracy będziesz mógł korzystać z przydatnych aplikacji biurowych oraz biznesowych m.in. pakietu Office.

Twórz inspirujące przestrzenie, montując wyświetlacze DS w układzie pionowym bądź poziomym. Dobierz odpowiedni sposób montażu: ścienny, sufitowy bądź mobilny (stojak), by lepiej zarządzać układem wyposażenia wnętrza. Wybierz monitor w jednym z kilku dostępnych rozmiarów: 49, 50, 55, 65, 75, 86 lub 98 cali, by estetycznie dopasować urządzenie do układu ścian czy wielkości sali.

Zostaw swoje dane,
przygotujemy dla
ciebie ofertę